Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

TV zábava

Snímek o výjimečné psí lásce vznikl na základě stejnojmenné knižní předlohy Filipa Rožka, která se s více než 150 000 prodanými výtisky během jednoho roku stala nejprodávanější knihou v ČR, a získala i ocenění čtenářů Magnesia Litera.
10.04.2022 07:21
Plánujete velikonoční víkend, a nechce se vám sedět doma? Máme pro vás unikátní nabídku na akci, ve které si každý najde to své. Zvlášť nadšení budou fanoušci filmu Gump, influencerky Anny Šulcové a čokolády. Že to nejde dohromady? Jen čtěte dál…
05.02.2022 18:40
Nehostinné písečné duny, supi kroužící na nebi a nesmírné sucho – taková je chilská poušť Atacama. Zároveň však nabízí ideální podmínky k pozorování toho nejzajímavějšího úkazu na denní obloze. Trojice fyziků ze Slezské univerzity v Opavě, autorů populárně-vědeckého YouTube kanálu Dobré vědět, vás v neortodoxním cestopisu provede svými zážitky z výpravy za úplným zatměním Slunce a seznámí vás s chodem pouštních astronomických observatoří, kde se setkávají badatelé z celého světa. Panoramatické snímky místní krajiny a noční oblohy neposkvrněné světelným smogem zprostředkovávají podívanou, jakou nenajdete na žádném jiném místě na světě. Prima ZOOM vás vezme tam, kam se jen tak nedostanete!
22.01.2022 07:29
Premiérová třicátá třetí řada populárního seriálu Simpsonovi je tady! Prima COOL odstartuje další dobrodružství žluté rodinky ze Springfieldu v úterý 25. ledna ve 20.15. I po více než třech dekádách strávených na televizní obrazovce v hlavním vysílacím čase zažívají hrdinové seriálu něco úplně nového… A absolutně nečekaného!
19.12.2021 07:32
Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Asi jen málokdo, a proto televize Prima přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Navazuje tak na svoji hvězdnou podzimní sezónu. Chybět samozřejmě nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které se objeví v televizní premiéře. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale pozadu nezůstanou ani její malé stanice. Nabídka bude opravdu pestrá!
17.11.2021 07:30
Pojďte se především bavit a také trochu žasnout. Světovou show dělá z pořadu i fantastická porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a báječní moderátoři Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský.
05.10.2021 16:56
Televizní stanice Prima COOL odvysílá 5. října premiérový díl nového pořadu Tutorial. Ten nabídne pořádnou dávku herní zábavy nejen milovníkům videoher, ale především laikům, kteří se o nich chtějí dozvědět více. Do studia přijmou pozvání hvězdní hosté, se kterými si moderátoři Robert Picka a Karolína Krézlová popovídají a připraví si pro ně speciální výzvy. V prvním díle se představí Leoš Noha a jako stálý host bude nejznámější herní tituly komentovat Michal Suchánek. Produkci pořadu zajišťuje esportová agentura PLAYzone. Premiérové díly pořadu Tutorial mohou diváci sledovat každé úterý po 23.00.
07.09.2021 07:32
V pátek vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský. Nechte se překvapit, jaké úžasné i bizarní výkony přinese další porce Talentu. Prozrazujeme, že dnes poznáme prvního finalistu.
© 2023 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.