Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

01.11.2021 09:53
Úřadující vítězka Miss Global Karolína Kokešová už je v USA. Tam se připravuje na finále Miss Universe, kam ji poslalo vedení České Miss ESSENS, což byl skvělý marketingový tah nového managementu. Pro Evropu jsou sice Spojené státy uzavřené, krásná brunetka však dostala výjimku.
31.10.2021 07:19
V roce 2019 vyhrála Denisa Spergerová Miss Czech Republic, přesto sama se sebou nebyla spokojená. Rozhodnutí zvětšit si prsa padlo o pár měsíců později, nebylo však snadné. Bála se, že si na ni budou lidé ukazovat a odsuzovat. Dnes ale nelituje i proto, že zvolila implantáty Motiva.
28.10.2021 10:41
Je to jako pohádka o klukovi z Brna, který za velkou louží ke štěstí přišel. Ondřej Pivec hraje na Hammondovy varhany tak, jako asi nikdo další na světě. Umí to na další klávesové nástroje, zpívá, je producentem i skladatelem. Doma má cenu Garmmy za desku s jazzovou hvězdou Gregory Porterem. Není to ale náhoda. K talentu totiž musel přidat obrovskou dávku dřiny, ale i sebekázně a vůle.
26.10.2021 08:36
Jak poznáte dobrou akci, kvalitní podnik a místo, kde dostanete nadstandardní služby? Na grand opening party je to jedna celebrita vedle druhé, všude je spousta dobrého jídla a pití a samozřejmě báječná atmosféra. Přesně v takovém duchu se neslo slavnostní otevření studia Shiny Hair. Zkrátka, kdo tam nebyl...však to znáte.
25.10.2021 20:41
Krásná Romana Pavelková nemá o nápadníky nouzi, více než dva roky po rozpadu manželství prý ale vztah aktivně nevyhledává. „Sama bych se na seznamku nikdy nepřihlásila,“ tvrdí. S péčí o šestiletého syna a podnikáním má na svůj osobní život minimum času.
22.10.2021 16:51
V rámci online nakupování Tesco rozšiřuje závozové oblasti, doplňuje nabízený sortiment zboží a nově také nabízí doručení v den objednání v rámci Prahy. Novinky podpoří řetězec online kampaní s influencerkami pokrývajícími na sítích různé segmenty zákazníků – herečkou Alicí Bendovou, zpěvačkou Kamilou Nývltovou a Martinou Helis, nejvýraznější tváří reality show Robinsonův ostrov.
19.10.2021 19:11
Augmentace prsou je dnes naprosto běžná. Zdaleka nejde jen o modelky, úpravu poprsí vyhledávají ženy napříč profesemi. Všechny ale mají jedno společné – hledají kvalitu. Tu na českém trhu nabízejí ergonomické prsní implantáty MOTIVA. Proč jsou opravdu jedinečné, a mnoho dalších informací jsme se dozvěděli na tiskové konferenci konané v hotelu Emblem v centru Prahy.
18.10.2021 10:24
Módní návrhářka Beata Rajská je nejen na české módní scéně pojmem. Není se čemu divit, že v modelu z její dílny ozdobí finále světové soutěž krásy finalistka České Miss Adéla Stroffeková - na finále Miss Earth oblékne kostým, který je inspirován českým granátem.
© 2022 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.