Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

12.04.2020 16:28
Pořád „Hni se“ na stanici SPORT 5 slaví velký úspěch. Zapojila se do něj celá řada známých osobností. Jen namátkou Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Petr Vojnar a mnoho dalších. Když si v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli zapnete tuto sportovní stanici, vždy si můžete zacvičit s profi cvičitelkou Evou Behenskou a jejím hostem. A na koho se tedy těšit v pondělí 13. dubna?
10.04.2020 18:53
Už několik týdnů v praxi běží pomoc lidem v první linii, se kterou přišli Jan Punčochář, Zdeněk Pohlreich a Jan Stejskal. I když jejich podniky bojují o holé přežití stejně, jako celá řada jiných, které byly kvůli nařízení vlády ze dne na den uzavřeny, tito tři stále vaří pro záchranáře, lékaře, zdravotní sestřičky, hasiče i policisty. Patří jim za to obrovský dík!
08.04.2020 11:34
Nadační fond Kapka naděje se zapojil do boje proti novému typu koronaviru COVID-19 nebývalou mírou. Nadační fond se rozhodl šířit do nemocnic po celém Česku vlny naděje. Do té první investovala Kapka naděje za přispění štědrých sponzorů i individuálních dárců téměř 10 milionů korun!
04.04.2020 08:46
Bohužel celá řada podnikatelů současná opatření nařízená vládou kvůli pandemii nového typu koronaviru tvrdě zasáhla. Přesto se snaží pomáhat, jak to jen jde. Výjimkou není ani známý šéfkuchař Jan Punčochář a restauratér a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a vedoucí střediska praktického vyučování Jan Stejskal, kteří přišli s programem Vaříme nepostradatelným. To znamená lidem nasazeným v době pandemie koronaviru v první linii, tedy policistům, hasičům a hlavně sestřičkám a zdravotníkům.
02.04.2020 17:15
Koronavirovou divadelní přestávku herec Jan Kuželka (73) pojal po svém. Z pražského bytu se odstěhoval na chalupu a karanténu tráví prací na zahradě a odzimováním chalupy. Využívá tak jarní počasí a utužuje zdraví na čerstvém vzduchu. Řeže dříví, prořezává stromky, manželka hrabe listí a sází jarní kytičky.
28.03.2020 19:02
Pokud byste někdy potřebovali zásobu energie či optimismu, s důvěrou se obraťte na Evu Behenskou. Cvičitelka, lektorka pilates, autorka knihy a tak dále, ale hlavně mladá žena, která bere život pozitivně. V těžkých dobách, které kvůli pandemii koronaviru prožíváme, velmi povzbuzující.
25.03.2020 09:02
Vždycky se najdou lidé, kteří chtějí vytěžit maximum na krizové situaci. Možná se to dá pochopit, když zneužijí lidskou hloupost. Ale přiživovat se na strachu druhých, která je v současné situaci enormní? To je hodně za hranou. Přesně takové praktiky však provozuje slavomanka z reality show Hotel Paradise Nela Slováková. Co je na tom pravdy?
24.03.2020 15:13
Aktuální situace způsobená pandemií nového typu koronaviru není pro nikoho z nás důvodem k velké radosti. Část populace se předhání v tom, jaká nařízení poruší, naštěstí se ale najdou i lidé, kteří chtějí se zákeřnou nemocí bojovat. Obrovský dík samozřejmě patří lékařům, sestřičkám a dalším, kteří se denně snaží, abychom byli co nejdříve v bezpečí. Ovšem také je třeba relaxovat, uvolnit se, přijít na jiné myšlenky. A proto je tu televizní stanice SPORT 5, která přichází se zbrusu novým pořadem Hni se s...
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.