Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

27.12.2020 07:51
Tomu se říká hvězdná kariéra! Krásná Gabriela Gášpárová, která se teprve v září přestěhovala z Velké Bíteše do Prahy, má opravdu našlápnuto na mega hvězdnou dráhu. Už dnes patří mezi stálice českého showbyznysu, fotí pro prestižní firmy a je vyhledávanou modelkou a herečkou. Ale to není zdaleka vše, teď se jí povedla jedna neuvěřitelná věc. Zajímá vás jaká?
25.12.2020 07:30
Viděli jste někdy kulturistiku, ale moc se vám to nelíbilo? Tak jste se dívali na nesprávnou soutěž. Je čas "přesedlat" na fitness, ideálně pak na bikini fitness. Jednou z nejsledovanějších osobností v tomto odvětví je i slovenská kráska Tímea Trajteľová. Tato disciplína přitom zdaleka není pouze o svalech. Je zde spojena krása, zdravý životní styl a sport. Vlastně se dá říct, že jde o takový sportovní modeling.
24.12.2020 08:00
Ani ne rok po tom, co ´sexy saxofonista´ René Junior vydal svou druhou desku, Digital Transition, přichází s novým albem LIVE Christmas. Čas, který letos kvůli pandemii koronaviru nemohl trávit hraním v klubech a na soukromých akcích, využil právě k tvorbě nové desky. A slavnou a pravou vánoční Bílé Vánoce mu nazpíval zpěvák, herec a držitel Ceny Thálie Peter Pecha.
23.12.2020 07:36
Fotograf Jiří Rašner nezahálí, se sexy Terezou Bartoňkovou nafotili žhavé snímky pro značku spodního prádla Provoque. Krásná studentka Newton College předvedla, proč může být i v budoucnu vyhledávanou fotomodelkou. Je radost se na ni podívat!
21.12.2020 07:37
Věk je jenom číslo. To říká modelka Andrea Verešová k nafocení parádního kalendáře pro firmu Work Press Aviation, kde ukázala téměř celou svoji krásu. Jedním slovem je však třeba dodat, že i když je často v rouše Evině, nejde v žádném případě o vulgární snímky. Právě naopak, fotky dokonale oslavují ženskou krásu a jsou také dárkem ke 40. narozeninám, které slovenská kráska letos oslavila.
20.12.2020 07:29
Objev fotografa Jiřího Rašnera, sexbomba Magdaléna Bendová, se rozhodla v době koronaviru odjet na dovolenou do Egypta. Spolu s maminkou s užívá teplo a sluníčko a nutno říct, že jí africké klima moc svědčí. Proslýchá se, že po návratu nafotí opravdu žhavé snímky!
19.12.2020 07:37
Muž roku Josef Kůrka, který se na veřejnosti objevoval vždy perfektně upravený, po rozchodu s Bárou Mottlovou tak trochu zpustl. Můžeme jen spekulovat o tom, zda na svou vizáž zanevřel kvůli tomu, že mu vztah s herečkou nevyšel, nebo hlavní roli sehrál lock down a uzavření služeb. Buď, jak buď, nyní se – po několika měsících, kdy neřízeně zarůstal – opět svěřil do rukou profesionálů a nahodil fazónu.
16.12.2020 07:33
V době koronaviru a všeobecného předvánočního šílenství se jeví jako poměrně dobrý nápad "zmizet" na pár dní do Egypta a ocitnout se jakoby v jiném světě. Zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka a Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová si užili několik nezapomenutelných, byť pracovních, dní.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.