Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

04.11.2021 11:49
Co si budeme povídat, v České republice je tradicí, že se spousta dívek považuje za modelky. Někdy se tak nazývají jen ony, jindy je podporují alespoň přátelé. Proč ne, každý má nějakou zábavu. Ale prosadit se v této branži je, ač se to možná na první pohled nezdá, poměrně složité. Zdaleka to totiž není jen o kráse, ale i o dřině, odříkání a sebekontrole. To vše a ještě něco navíc má Anna Benešová.
03.11.2021 08:45
Bez slušivého klobouku si dnes našeho předního herce a skvělého dabéra nedokážeme představit. Proto se jeho první ucelená monografie, která vychází u příležitosti hercových nadcházejících 85. narozenin, jmenuje právě „Deset klobouků Jana Přeučila“. Křest v pražském Radiocafé byl za účasti herečky Jiřiny Bohdalové, herce a prezidenta Herecké asociace Ondřeje Kepky, ředitele České filharmonie Davida Marečka a šéfa ČRO Pardubice a Hradec Králové Jiřího Kánského. Křtem provázel Aleš Cibulka.
02.11.2021 09:37
České hory si na zimní sezónu ještě musejí počkat, zato u našich jižních sousedů už se otvírají horská střediska. V Korutanech na Mölltalském ledovci se letos otevíralo ve velkém. Oslavit novou lyžařskou sezónu přijelo přes 500 Čechů a Slováků. Zahlédnout jste mezi nimi mohli i Jana Čenského, Jana Antonína Duchoslava, Martu Jandovou, Karolínu Krézlovou, či Denisu Nesvačilovou, kteří si na rakouský ledovec přijeli užít první sníh a dle jejich slov i trochu odpočinout od podzimního pracovního shonu.
01.11.2021 09:53
Úřadující vítězka Miss Global Karolína Kokešová už je v USA. Tam se připravuje na finále Miss Universe, kam ji poslalo vedení České Miss ESSENS, což byl skvělý marketingový tah nového managementu. Pro Evropu jsou sice Spojené státy uzavřené, krásná brunetka však dostala výjimku.
31.10.2021 07:19
V roce 2019 vyhrála Denisa Spergerová Miss Czech Republic, přesto sama se sebou nebyla spokojená. Rozhodnutí zvětšit si prsa padlo o pár měsíců později, nebylo však snadné. Bála se, že si na ni budou lidé ukazovat a odsuzovat. Dnes ale nelituje i proto, že zvolila implantáty Motiva.
28.10.2021 10:41
Je to jako pohádka o klukovi z Brna, který za velkou louží ke štěstí přišel. Ondřej Pivec hraje na Hammondovy varhany tak, jako asi nikdo další na světě. Umí to na další klávesové nástroje, zpívá, je producentem i skladatelem. Doma má cenu Garmmy za desku s jazzovou hvězdou Gregory Porterem. Není to ale náhoda. K talentu totiž musel přidat obrovskou dávku dřiny, ale i sebekázně a vůle.
26.10.2021 08:36
Jak poznáte dobrou akci, kvalitní podnik a místo, kde dostanete nadstandardní služby? Na grand opening party je to jedna celebrita vedle druhé, všude je spousta dobrého jídla a pití a samozřejmě báječná atmosféra. Přesně v takovém duchu se neslo slavnostní otevření studia Shiny Hair. Zkrátka, kdo tam nebyl...však to znáte.
25.10.2021 20:41
Krásná Romana Pavelková nemá o nápadníky nouzi, více než dva roky po rozpadu manželství prý ale vztah aktivně nevyhledává. „Sama bych se na seznamku nikdy nepřihlásila,“ tvrdí. S péčí o šestiletého syna a podnikáním má na svůj osobní život minimum času.
© 2023 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.