Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

15.02.2020 08:20
V těchto dnech proběhly 10. narozeniny již celoplošné televize Retro ve stylových prostorech Café 80’s. Osmdesátky stále frčí! Na staré dobré časy si přišli zavzpomínat Michal David, Dalibor Janda, Petr Ryšavý, Jitka Zelenková, Petr Kotvald, Richard Tesařík, Marta Jandová nebo Markéta Muzikářová. Klub praskal ve švech a všichni se nechali dobovou atmosférou doslova pohltit, někteří také zazpívali!
14.02.2020 17:10
Zpěvák Niko Jalauzidis jde proti proudu. Vydat zamilovanou písničku na den Svatého Valentýna mu přijde jako ohrané klišé a proto se rozhodl vyzpívat ze zcela opačných pocitů. Text jeho nové písně “4AM” je o rozchodu!
14.02.2020 08:00
Kdybychom chtěli použít název novely Alana Marshalla, tak si Nikol Štíbrová může v klidu říct, že už zase skáče přes kaluže. Po rozchodu s otcem jejího syna Mathiase to vypadalo, že jí zbudou oči pro pláč. Štěstí se na ni však nakonec usmálo a s Petrem vypadají super!
12.02.2020 08:00
Olga Lounová sice z národního kola Eurovize nepostoupila, smutnit ale nemusí. Díky svému nezapomenutelnému hlasu se dostala do hledáčku samotné Bonnie Tyler. Ta si ji vybrala vybrala jako předskokanku svého pražského a příbramského koncertu.
11.02.2020 07:55
Finále prestižní soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC už se blíží. Zbývá posledních pár měsíců, a tak se finalistky nejen pečlivě připravují, ale samozřejmě také soutěží v doprovodných disciplínách. Tentokrát se předvedly v plavkách a byl to moc pěkný pohled.
10.02.2020 17:16
Rockové hudební skupině Jamaron se podařilo zaplnit Lucerna Music Bar u příležitosti křtu jejich nového alba “DOMA”. Desku pokřtili Matěj Ruppert, rekordman Jaroslav Petrouš, a frontman skupiny Jelen, Jindra Polák. Předskokanem večera byla Kateřina Marie Tichá.
10.02.2020 07:45
O tom, že je Dominika Myslivcová krásná mladá žena není třeba pochybovat. Myslet si o ni můžete cokoli, ale že je sexy, to je bez debat. V minulosti to však občas schytala za nevkusný outfit. Vzpomenout si můžeme například na některá vyjádření zesnulé Františky Čížkové. Jestli se však dívá z módního nebe, tak by dnes měla z blondýnky radost. A přitom stačí tak málo - změnit člověka, který je za její oblékání zodpovědný.
08.02.2020 08:16
Život je někdy jeden velký paradox. Začátkem roku vstoupil do kin dramatický snímek Můj příběh, který byl natočen podle skutečné události a v němž exceluje řada skvělých herců, především Vlastina Svátková a Saša Rašilov. Ukazuje, jak se na první pohled velká a osudová láska může změnit v nenávist, krutost a boj o holý život.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.