Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

07.05.2020 08:27
Korunku za vítězství v Miss Czech Republic měla Denisa Spergerová předávat své následovnici už na začátku května. Kvůli pandemii koronaviru je však finále letošního ročníku odloženo, rodačka z Českých Budějovic si tak své kralování užije o něco déle. Jaký to vlastně byl rok z jejího pohledu?
04.05.2020 17:10
Krásná Veronika Farářová není na poli modelingu žádným nováčkem, cenné zkušenosti začala sbírat již jako malá holčička. Poprvé na mole stála už v pěti letech a první focení do časopisu absolvovala dokonce ještě mladší. Není tedy divu, že v dospělosti se přes moderování dostala až k postu ředitelky České Miss a České Missis.
01.05.2020 19:03
Před pár dny jsme vám slibovali překvapení, které chystá Dominika Myslivcová. A už je to tady! Instagramová královna a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube si nejen pro své fanoušky připravila další parádní song. A jak jinak by se měl jmenovat, než Insta Queen?
23.04.2020 07:36
Držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube a nejznámější blondýna Česka Dominika Myslivcová chystá pro své fanoušky další pecku. Jistě si vzpomínáte na její hit Barbie Girl, který vidělo přes 81 milionu lidí. Už 1. května představí další song, jak jinak, než v růžové!
20.04.2020 07:03
V sobotu 18. dubna měla sice proběhnout slavnostní premiéra muzikálové show WE WILL ROCK YOU, kvůli vládnímu nařízení se ale představení muselo odložit. Bez práce tak ze dne na den skončila i představitelka Killer Queen Kamila Nývltová. Ta se ale rozhodla nesedět doma se založenýma rukama a našla si náhradní práci. Brigádně čistí lesy!
19.04.2020 14:59
Asi všichni jsme si jako malí hráli na čaroděje, dnešní mladá generace tím spíš, když shlédla filmy s Harry Potterem. Jen málokdo se ale s kouzlením a iluzemi dostane tak daleko, že ho užasle sledují davy lidí. Adéla Svobodová byla v roce 2019 v soutěži Česko-Slovensko má talent, letos své umění předváděla divákům čínského celostátního programu TV CCTV. Dosavadní vrchol kariéry ji však čeká ve druhé polovině roku v rámci série show v legendárním hollywoodském Magic Castle v Los Angeles.
18.04.2020 16:08
Dámy, bály jste se kupovat spodní prádlo na internetu? Pánové, děsilo vás, že partnerce netrefíte velikost? Nová značka Provoque tento problém řeší naprosto dokonale. Spodní prádlo je totiž obohaceno o posuvné popruhy, díky kterým si ho můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. To, co bylo doteď pouhým snem, se stává realitou. Už žádné vracení zboží a konec trapasům.
17.04.2020 15:44
Jak se říká, krize odhaluje charakter. Známá zrzka Romana Pavelková se charitativ-ní práci věnuje už několik let, se svým nadačním fondem pomáhá hlavně opuštěným matkám a dětem. Přestože jí nouzový stav výrazně zkomplikoval život, neváhala zorganizovat štědrou sbírku, a místo vlastní narozeninové oslavy jela osobně zavézt dárečky dětem do pardubického Klokánku.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.