Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

21.12.2021 16:24
Čtyři ženy, které mají vztah ke květinám nebo zahradám se staly kmotry nové knihy moderátorky, zahradní designérky a spisovatelky Dany Makrlíkové. Publikace s názvem Zahrady od Dany s fotografiemi Jaroslava Hauera prezentují rozličné městské i venkovské, malé či velké zahrady. A radí, jak na to, abyste si mohli i ze svého, na první pohled, nevzhledného plácku mohli (nechat) vytvořit oázu zeleně a klidu.
20.12.2021 15:23
Producent a režisér Petr Jákl sice ještě nemůže cestovat po světě za prací, jak by si představoval, ale přesto se mu podařilo vstoupit po boku producenta Willieho Kutnera do dalšího zajímavého zahraničního projektu. Opět spolupracuje s osobnostmi zvučných jmen. Romantické drama ONE TRUE LOVES (Jediné pravé lásky) podle stejnojmenné knižní předlohy si pozornost zvučných jmen opravdu zaslouží.
16.12.2021 08:49
Zpěvačce s německými kořeny Debbi ve dvaceti letech diagnostikovali silnou panickou ataku. Přestože úzkosti na nějakou dobu ustaly, návrat do každodenního shonu spojený s prací, vystupováním i večírky se zanedlouho opět podepsal na jejím zdraví. Problém vyřešila útěkem z velkoměsta na statek. Dnes tam žije svůj splněný sen a je šťastná.
08.12.2021 07:28
V prvním adventním týdnu se konal slavnostní reopening útulné kavárny Café & Bar Stromovka Collection, kde majitel Václav Posířil osobně přivítal celou řadu hvězdných hostů. Večerem provázel Petr Vojnar a o hudební doprovod se skvěle postaralo uskupení DJ Bury a DeeSaxx alias Burysax.
07.12.2021 16:53
Charitativní kalendář s tématem domácího násilí Nadačního fondu „Klíč k úsměvu“ představila v prostorách pražského Restaurantu Střelecký ostrov zakladatelka fondu Iveta Maurerová, nositelka titulu MISS ČESKÉ REPUBLIKY 2018. Spolu s ní pokřtili kalendář i osobnosti, které se na vzniku kalendáře podílely.
07.12.2021 14:00
Starat se o sebe a používat nejkvalitnější kosmetiku není pro každou ženu samozřejmostí. Péče o sebe sama totiž automaticky neznamená používat to nejlepší. Důvodem jsou často finance. To se ale může změnit. Na trhu je totiž nová značka kosmetiky MyDelight, kterou si může dovolit prakticky každý. Za vším stojí Yvona Maléřová Krainová, sestra Simony Krainové.
05.12.2021 15:43
Ačkoli Mikulášská nadílka čeká většinu děti až v neděli, ti, kdo se zúčastnili křtu nového CD dětské skupiny Čiperkové, už ji mají za sebou. Na křtu plném zábavy a veselých písniček se totiž čerty, Mikulášem a anděly jen hemžilo.
04.12.2021 12:00
Zpěvačka Anna Julie Slováčková v doprovodu své kapely vydala na začátku roku debutové album s názvem „Aura“. Právě na tomto CD je i píseň s názvem Slunečnice, kterou pro ni napsala Patricie Fuxová. Společně se později rozhodly, že by stálo za to udělat z písně duet.
© 2023 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.