Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

10.04.2020 18:53
Už několik týdnů v praxi běží pomoc lidem v první linii, se kterou přišli Jan Punčochář, Zdeněk Pohlreich a Jan Stejskal. I když jejich podniky bojují o holé přežití stejně, jako celá řada jiných, které byly kvůli nařízení vlády ze dne na den uzavřeny, tito tři stále vaří pro záchranáře, lékaře, zdravotní sestřičky, hasiče i policisty. Patří jim za to obrovský dík!
08.04.2020 11:34
Nadační fond Kapka naděje se zapojil do boje proti novému typu koronaviru COVID-19 nebývalou mírou. Nadační fond se rozhodl šířit do nemocnic po celém Česku vlny naděje. Do té první investovala Kapka naděje za přispění štědrých sponzorů i individuálních dárců téměř 10 milionů korun!
04.04.2020 08:46
Bohužel celá řada podnikatelů současná opatření nařízená vládou kvůli pandemii nového typu koronaviru tvrdě zasáhla. Přesto se snaží pomáhat, jak to jen jde. Výjimkou není ani známý šéfkuchař Jan Punčochář a restauratér a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a vedoucí střediska praktického vyučování Jan Stejskal, kteří přišli s programem Vaříme nepostradatelným. To znamená lidem nasazeným v době pandemie koronaviru v první linii, tedy policistům, hasičům a hlavně sestřičkám a zdravotníkům.
02.04.2020 17:15
Koronavirovou divadelní přestávku herec Jan Kuželka (73) pojal po svém. Z pražského bytu se odstěhoval na chalupu a karanténu tráví prací na zahradě a odzimováním chalupy. Využívá tak jarní počasí a utužuje zdraví na čerstvém vzduchu. Řeže dříví, prořezává stromky, manželka hrabe listí a sází jarní kytičky.
28.03.2020 19:02
Pokud byste někdy potřebovali zásobu energie či optimismu, s důvěrou se obraťte na Evu Behenskou. Cvičitelka, lektorka pilates, autorka knihy a tak dále, ale hlavně mladá žena, která bere život pozitivně. V těžkých dobách, které kvůli pandemii koronaviru prožíváme, velmi povzbuzující.
25.03.2020 09:02
Vždycky se najdou lidé, kteří chtějí vytěžit maximum na krizové situaci. Možná se to dá pochopit, když zneužijí lidskou hloupost. Ale přiživovat se na strachu druhých, která je v současné situaci enormní? To je hodně za hranou. Přesně takové praktiky však provozuje slavomanka z reality show Hotel Paradise Nela Slováková. Co je na tom pravdy?
24.03.2020 15:13
Aktuální situace způsobená pandemií nového typu koronaviru není pro nikoho z nás důvodem k velké radosti. Část populace se předhání v tom, jaká nařízení poruší, naštěstí se ale najdou i lidé, kteří chtějí se zákeřnou nemocí bojovat. Obrovský dík samozřejmě patří lékařům, sestřičkám a dalším, kteří se denně snaží, abychom byli co nejdříve v bezpečí. Ovšem také je třeba relaxovat, uvolnit se, přijít na jiné myšlenky. A proto je tu televizní stanice SPORT 5, která přichází se zbrusu novým pořadem Hni se s...
19.03.2020 08:00
Letos poprvé se Martin Michek představil na nejtěžším etapovém závodě světa. Rallye Dakar absolvoval se ctí, dojel mezi motocyklisty na skvělém 23. místě, mezi nováčky bral pomyslný bronz. Parádní představení na to, že chtěl letos pouze sbírat zkušenosti. Po návratu ze Saúdské Arábie se samozřejmě chtěl věnovat své další lásce, tedy motokrosu. Ovšem celorepubliková karanténa nařízená kvůli pandemii koronaviru mu plány zhatila.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.