Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

12.06.2021 20:32
Regáči jsou na světě! Napínavé, dobrodružné, ale i poučné příběhy o partě teenagerů pro nejen teenagery, z pera Heleny Beránkové, mají svou knižní podobu. Je to skvělé čtení na prázdniny i na cesty pro děti a mládež. Kmotry knížky, při jejím středečním křtu, byli Kateřina Brožová, Martin Zounar a Ivan Vyskočil, jejichž hlasy promlouvají všechny dospělé postavy knihy spolu a s dětskými herci v těchto dnech natočili audioverzi Regáčů. Ta vyjde letos na podzim. Kmotrou se stala také paní Helena Rytířová, režisérka a manželka legendárního skladatele a hudebníka Zdeňka Rytíře v jejímž studiu v Řevnicích vše vzniklo.
10.06.2021 07:25
Jaromíra Noska postihla covidová pandemie zásadně. Připravila ho o milovanou práci, peníze i plány na založení rodiny. Osudu se však oblíbený herec a nově i režisér dokázal postavit rázně a zdá se, že se již blýská na lepší časy!
07.06.2021 07:30
Když se tyhle dvě dají dohromady, může to znamenat jediné - parádní song, na který se už dnes můžeme začít těšit. SharkaSs a zpěvačka Aneta Veronika Horáková totiž chystají projekt, na který si netroufne jen tak někdo. Bude to velké a bude to stát za to!
06.06.2021 08:35
Známý zpěvák, muzikálový herec a moderátor televize Nova Milan Peroutka nedávno světu připravil videoklip Na Perutích, který má "na svědomí" se svou skupinou Perutě. A je to opravdu skvělý počin. Není se čemu divit, že by měl být klip co nevidět nasazen do hitparády rádia Kiss i na hudební televizi Óčko.
05.06.2021 07:22
Půlkulaté narozeniny oslavil herec Jiří Langmajer. Svůj narozeninový večer strávil v křesle pro hosta moderátora Honzy Dědka v jeho talkshow 7 pádů. Účast v talkhow spolu s manželkou Adélou Gondíkovou slíbil Dědkovi už před necelým rokem, ale měl jednu podmínku: aby se rozhovor točil k jeho pětapadesátinám, jinak nepřijde! Dědek dohodu splnil a na závěr rozhovoru mu připravil velké překvapení!
02.06.2021 14:44
Rusovlasá modelka a podnikatelka Romana Pavelková je už téměř dva roky bez chlapa. Středobodem jejího světa je její syn Maxík a četné pracovní a charitativní projekty. Když je ale syn u tatínka, má čas utíkat za svou novou láskou.
01.06.2021 07:31
Kapesník do ruky doporučují tvůrci fanouškům seriálu Sestřičky ke sledování dnešního dílu. Už dnes večer totiž příběh z Nemocnice Rubava navždycky opustí nejoblíbenější postava seriálu, Sabina Laurinová. Vrchní sestra Mery umírá! Viděli jste nejdojemnější díl historie seriálu Sestřičky Modrý kód?
31.05.2021 14:46
Na rodinné matiné se po dlouhé době odloučení sešli společně s dětmi hned tři rodiny známých muzikálových zpěváků: Honza Kříž s manželkou Maruškou, synem Filipem a dcerou Aničkou, Míša Tomešová se syny Kristiánem a Jonášem a ta, která celé setkání zorganizovala, Charlotte Doubravová společně s Přemkem Pálkem a dcerami Sofií a Bibien.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.