Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

28.09.2020 07:14
Plná elánu a chuti do práce se po prodělané koronavirové nákaze objevila herečka Simona Stašová na premiérovém otevření nově zrekonstruovaného Divadla Lucie Bílé v pražské Karlově ulici. Oblíbená herečka byla šťastná, že může opět mezi lidi, protože ještě před pár dny si u ní korona vybírala svoji daň.
26.09.2020 07:12
Syna Filipa Kratochvíla a jeho nevlastního bratra Pavla Kratochvíla zaměstnává Lucie Bílá ve svém novém Divadle Lucie Bílé, které vlastní s bývalým partnerem Petrem Kratochvílem. Oba kluci podnikavou krev získali po rodičích a v divadle se pohybují jako doma.
24.09.2020 07:31
Okouzlující herečka Dana Morávková je v branži známá svou precizností a pracovitostí. Kromě účinkování v televizi a v divadle se věnuje už pátým rokem i navrhování vlastní kolekce kabelek pro českou značku.
23.09.2020 07:25
Když už se modelka Andrea Verešová o nějaké značce vyjádří, že je fakt dobrá a že ji ráda nosí, pak už je to něco. Česko Slovenská kráska má vkus a nechválí jen tak pro nic za nic a potrpí si na luxus. Značka KRISTIANNA se však stává nedílnou součástí jejího šatníku. Dokonce v jejích outfitech pózovala pro prestižní magazín Millenium.
22.09.2020 07:35
Že je grilovací sezóna už pomalu u konce? Správný milovník steaků vám potvrdí, že uhlíky je třeba držet rozpálené celoročně. Láskou k jídlu se herečka Mahulena Bočanová nikdy netajila, málokdo ale ví, že právě příprava masa je její specialita, na kterou zve široké okolí.
21.09.2020 07:30
Kadeřník Tomáš Arsov patří v České republice dlouhodobě ke špičce ve svém oboru. On a jeho tým dokáží vykouzlit opravdu úžasné věci. Není tedy náhodou, že si ho teď vybral magazín Forbes, aby předvedl, co dokáže. Jako modelku si vybral sexy Gabrielu Gášpárovou. Nutno říct, že výsledek jejich společného úsilí stál opravdu za to!
17.09.2020 17:05
Kampaň #HlasKteryJeSlyset je novým projektem obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN manželů Ivany a Pavla Tykačových. Zapojí se do ní už take noví abasadoři, kterými se stali Lucie Bílá, Simona Krainová a Libor Bouček. Cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o problémech, se kterými se lidé potýkají, samozřejmě pomáhat, ale také správně nasměrovat tam, kde je pomoc poskytována.
17.09.2020 07:31
Patří mezi nejlepší kadeřníky v České republice. Kdokoli někdy navštívil jeho salon, odcházel vždy naprosto spokojený. Není se tedy čemu divit, že ho vyhledávají také známé tváře a je žádaný například před důležitým večírkem nebo třeba natáčením a focením. Jako svoji tvář si teď vybral krásnou Gabrielu Gášpárovou.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.