Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

27.02.2021 07:27
Ještě to není ani rok, co nová slovenská zpěvačka Karin Ann vydala první singl, a už má za sebou celou řadu mezinárodních úspěchů. Skladatelka a výtvarnice stihla za krátkou dobu zaujmout redaktory amerických The New York Times, německého Bildu nebo evropské MTV a dostala pozvání absolvovat vyprodané polské turné s hvězdnou zpěvačkou Sanah. Nyní Karin představuje videoklip ke třetímu anglickému singlu babyboy.
25.02.2021 07:36
I když si svoji váhu hlídáte a pravidelně cvičíte, celulitida se vám bohužel nevyhnula a ani silueta vašeho těla není dle vašich představ. Zejména bříško, boky a zadeček mají k dokonalosti daleko. Nebojte se, řešení existuje! Nebolí, je zcela neinvazivní, a kromě skvělých výsledků nabízí i příjemný relaxační zážitek.
24.02.2021 07:27
Veronika Farářová, kterou si můžete pamatovat jako moderátorku z několika médií, se stala maminkou. Narození dcery tajila téměř dva týdny. “Byl to velmi silný zážitek. Přinesl slzy radosti i smutku. Začátek není jednoduchý a všem maminkám, které tyto momenty zvládly, patří můj velký obdiv.“
21.02.2021 06:23
Lenka Vrabcová (dříve Klosová) je mladou libereckou nehtovou designerkou. Mladou nejen věkem (30 let) ale i dobou, kterou se pohybuje v branži nehtové modeláže. Je vystudovanou zdravotní sestrou, vykonávat toto povolání ji však překazil vážný úraz na koni.
17.02.2021 17:45
Krásná Ludmila ze seriálu Četnické humoresky se rozhodla pro úpravu bříška a boků za pomoci laserové liposukce. Víme proč se pro tento zákrok rozhodla i kde ho podstoupila!
15.02.2021 07:31
Finalistky České Miss ESSENS prošly další proměnou! Během oficiálního focení v Praze si je do své péče vzal tým předního českého vizážisty Pavla Kortana z ESSENS Boudoiru a stylistka Lenka Koutníková. Nechyběl ani tým Franck Provost. V řadě již druhé focení se neslo v duchu jeansů, odvážného líčení a velkých změn.
14.02.2021 07:06
Amatérská organizace tuzemských soutěží krásy je veřejným tajemstvím. Miss České republiky Roberta Novotného ani nemá smysl komentovat, to je projekt odsouzený předem k záhubě. Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko se sice snaží působit dojmem zkušené manažerky, ale moc jí to nejde. A Česká Miss? I tam to vedou od desíti k pěti.
11.02.2021 07:33
Dvaaosmdesátiletý Jiří Krampol a osmnáctiletá Natálie Grossová se spolu sešli na půdě starého domu. Co hereckého barda a mladičkou zpěvačku svedlo dohromady zrovna do těchto míst? Odpověď je jednoduchá – natáčení videoklipu ke zcela unikátnímu filmu režiséra Tomáše Magnuska Stáří není pro sraby.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.