Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

18.11.2020 07:28
Oba jsou rockeři tělem i duší, oba jsou profesionálové ve svém oboru. Takže se vlastně dalo očekávat, že se jednoho dne pracovně propojí. Jenomže nic není úplně tak, jak to na první pohled vypadá...
16.11.2020 07:32
Hvězdy českého showbyznysu to v době pandemie koronaviru nemají jednoduché. Když dostatečnou finanční vatu z dob minulých, musejí se pořádně ohánět. Není se čemu divit. Nové filmy či seriály se točí málo, moderovat není co, nepořádají se ani akce s módními přehlídkami a tak dále. Co tedy dělat?
14.11.2020 08:23
Jedna z nejkrásnějších dívek České republiky Kateřina Kasanová má zlaté srdci. Úspěšná modelka, která je podobná topmodelce Lindě Vojtové se totiž ráda zapojuje do charitativních projektů. Teď si vybrala další, kde se svěřila do šikovných rukou excelentní vizážistky Sabiny Homolové. A výsledek? Posuďte sami!
10.11.2020 07:34
Novému slovenskému objevu, zpěvačce s českými kořeny Karin Ann se s prvním singlem 3AM podařilo rozvířit hudební vody v několika zemích. Další tuzemské fanoušky by mohla Karin Ann získat aktuální písničkou v češtině, ve které hostuje Ben Cristovao. Skladbu Hloupej svět doprovází videoklip zasazený do postapokalyptického světa.
08.11.2020 07:33
Je možné, aby dívka svedla chlapa, aniž by promluvila nebo udělala cokoli jiného, než že by se na něj pouze dívala? Pro krásnou Kamilu Frolovou by to zřejmě nebyl vůbec žádný problém. Docela litujeme, že už nejsme školou povinní, protože jestli tahle kočka jednou bude učit, tak to bude velký masakr!
06.11.2020 07:30
O výletech na hory si letos můžete nechat jen zdát. Nebo ne…? V Česku musíme čekat na první sníh, abychom se na hory vůbec mohli vydat. V sousedním Rakousku to mají o něco snazší – na ledovci se sníh drží až 330 dní ročně. V Korutanském Mölltalu na jihovýchodě Rakouska se objevili známí herci. A jen co odjeli, sousední země přijala tvrdší protipandemická opatření. Ta by měla trvat do konce listopadu. Doufejme, že bude následovat rozvolnění restrikcí. A pak co? Opět hurá na hory!
05.11.2020 07:30
Když posloucháte dívky v nejrůznějších soutěžích krásy, většinou uslyšíte, že chtějí světový mír a pomáhat pomalu každému, kdo jde kolem. Jen hrstka z nich však dokáže líbivá slova přenést do reality. Krásná modelka Lenka Pechová je skvělým příkladem mladé ženy, která je nejen neskutečně sexy, ale také má srdce na správném místě.
04.11.2020 07:29
Už od dětství chtěla být zpěvačkou. V roce 1987 se stala Ilona Csáková členkou legendární kapely Laura a její tygři. Do povědomí posluchačů se zapsala prvním velkým hitem – Amsterdam. Prošla řadou muzikálů, z nichž jmenujme alespoň Kleopatru. Letos jí vyšlo dvanácté sólové album – „Jemně půl“ – a v říjnu letošního roku oslavila jubilejní 50. narozeniny. V show Zlatá maska byla jako Chobotnička a skončila těsně před finále.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.