Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

23.12.2019 07:45
Už zítra máme Štědrý den a napětí vrcholí. Co asi najdete pod stromečkem? Jasně, pro většinu z nás jsou Vánoce hlavně svátky klidu a možnost být s rodinou. Ale pánové, ruku na srdce: Kdo by nechtěl alespoň jeden sexy dáreček?
22.12.2019 09:00
Nový rodinný seriál Slunečná se bude, mimo jiné, odehrávat i na statku. Herec Marek Lambora přiznal, že ač není úplný nešika, hospodářství plné domácích zvířat by mu asi nesedělo. Herecké kolegyni Evě Burešové se však dostal na kobylku velmi rychle!
21.12.2019 11:00
Už po druhé se letos Dominika Myslivcová představila v magazínu Playboy a opět je to úžasná podívaná. Blogerka, zpěvačka a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube má ráda luxus, fotky z prostředí nádherného butikového hotelu k ní tedy sedí perfektně. O magazín je takový zájem, že je většinou vyprodaný, v Pardubicích dokonce kvůli němu neznámý vandal vyloupil trafiku!
20.12.2019 14:30
Když se řekne sexy chlap, kdo se vám vybaví? Zůstaňme samozřejmě v našem českém rybníčku. Leoš Mareš? Sagvan Tofi? Někdo z youtuberů? Sportovec? Hm, podle mnohých je to hvězda seriálu Modrý kód David Gránský!
20.12.2019 07:50
Když ten nahoře rozdával krásu, Klára Vavrušková šla minimálně třikrát. Nedávno získala třetí místo na Miss Earth a jenom tak potvrdila, že české dívky patří k nejvíc sexy na celé planetě. Jak to má modelka s Vánocemi? A uklízí doma, je to holka do nepohody?
19.12.2019 14:35
Teprve před několika málo týdny šla Agáta Prachařová s pravdou ven a oficiálně přiznala nového přítele. A možná se jí ulevilo, že se konečně může novou láskou pochlubit i na sociálních sítích. Tihle dva už prostě nic skrývat nemusejí, což je samozřejmě dobře.
19.12.2019 11:18
Štědrý den už je doslova za rohem, přesto ještě mnozí z nás nemají všechny dárky. Jako vždy je shánějí na poslední chvíli. Jako bychom to neznali! Dominika Myslivcová teď možná někomu vytrhne trn z paty. Na svém instagramovém profilu totiž vyhlásila soutěž o žehličky na vlasy značky Sencor! Jde o "horké" zboží a absolutní novinku!
19.12.2019 07:50
Manželé Vojtkovi jezdí na hory pravidelně a lyžují carvovým stylem bez použití hůlek, které by jim prý při obloucích překážely. Roman Vojtek se takto naučil lyžovat a jezdí mu to rychlostí Ferrari. „Já jsem hůlky používala, ale pak jsem zjistila, že Roman jezdí strašně rychle, takže hůlky prakticky nepotřebuje vůbec a abych ho dohnala, tak jsem hůlky zahodila taky,“ popisuje Petra Vojtková.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.