Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

13.03.2020 15:30
Roztomilý malý pejsek čivava nesoucí jméno Sněhurka, se po natočení scén právě dokončovaného filmu „Ženská pomsta“ ztratil. Její majitelé, kteří pro film fenku zapůjčili prosí všímavé spoluobčany o pomoc.
13.03.2020 08:00
Influencerka Dominika Myslivcová se proslavila jako růžová Barbie, která řeší hlavně módu a zkrášlující přípravky. Blízko má ale i k dětem, hlavně ke svým dvěma synovcům, se kterými tráví hodně času, dokonce je i často sama hlídá.
12.03.2020 08:00
Rodiče ze světa celebrit by se dali dělit na dvě kategorie - ti, kteří své děti před kamerami a objektivy pečlivě chrání, a ti, kteří se nebojí své potomstvo zapojit do veřejného dění téměř od kolébky. Herečka a moderátorka Eva Decastelo poodhalila, jak funguje její showbusinessová domácnost.
11.03.2020 15:30
Premiéra dlouho očekávaného muzikálu WE WILL ROCK YOU se blíží a přípravy jsou v plném proudu. A režisér díla Petr Novotný své svěřence vůbec nešetří. Kvůli natáčení záběrů pro projekci, která bude součástí muzikálové show na obrovském plátně, je nahnal na led. Mrznout museli i před-stavitelé hlavních rolí Jan Kopečný nebo Petr Kutheil.
10.03.2020 16:34
V pražském Divadle Palace uskutečnila premiéra skvělé francouzské komedie Osm eur na hodinu od Sébastiena Thiéryho. Představit divákům příběh o tom, co všechno je schopen v životě člověk udělat pro svůj vlastní prospěch ve složení Martina Randová, Martin Zounar, Martin Kraus a Zbyšek Pantůček, stihli ještě před vládou nařízeným opařením kvůli koronaviru.
06.03.2020 15:45
Potkat tuhle kočičku na pláži, tak okamžitě necháte stavění hradu z písku nebo zahrabávání přítelkyně a prostě jen zíráte. Katie Cassidy, která si zahrála například v seriálu Melrose Place, má pořád postavičku jako ze žurnálu.
06.03.2020 10:07
Slovenská kráska Andrea Verešová využila chvilku pracovního volna a společně s rodinou si užívají jarní prázdniny ve skiareálu Špindlerův Mlýn. Že jí to sluší ještě více než obvykle, je patrné každému, kdo si po jejím boku užívá to nejlepší ze srdce Krkonoš. Co dvojnásobnou maminku tak rozzářilo? Důvod k radosti vás překvapí.
05.03.2020 16:11
Právník a rocker Petr Pečený neboli Doctor P.P. je velkým fandou šampaňských vín a již několik let je dováží společně s kapelníkem skupiny Tři sestry Tomášem Doležalem. Proto není divu, že byl k vidění na výstavě, kde se sešlo několik malých vinařů francouzského regionu Champagne.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.