Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

14.09.2020 07:37
Přesto, že titul České Miss získala už v létě 2018, Lea Šteflíčková je stále v kurzu. Možná za to může její na modelku skvělá výška 180 centimetrů, možná přátelská a nekonfliktní povaha. Buď jak buď, není se čemu divit, že si nemůže stěžovat na nedostatek práce. My jsme ji zastihli na nákupech v butiku luxusní značky Bogner.
13.09.2020 07:59
Druhý pražský casting uzavřel castingovou tour České Miss 2020 a my již známe kompletní semifinálovou sestavu. Závěrečný casting byl tradičně nejsilnějším. Náročné to tedy měly nejen dívky, ale především porotci, kteří museli zodpovědně vybrat poslední dívky, které dostanou příležitost dále bojovat o post letošní královny krásy.
12.09.2020 07:43
Premiéra filmu „Ženská pomsta“ je minulostí. Na premiéře se sešli všichni ti, kteří se nějakým způsobem podíleli na natáčení této komedie. Delegace, která před premiérovým představením vystoupila se snažila diváky naladit na oddychový a odpočinkový režim s jasným poselstvím film si prostě užít a odejít z kina s úsměvem na rtech. A to se povedlo.
11.09.2020 07:34
S vydáváním EPček si dal sice Niko Jalauzidis na čas, vyplatilo se mu to. Jeho píseň Older totiž aktuálně boduje v nejprestižnější české hitparádě Music Chart na Evropě 2.
10.09.2020 07:34
Ve válce se ocitli Lucie Vondráčková a David Gránský spolu s Miroslavem Šimůnkem. Nejde však o nějaký spor, ale poměrně unikátní videoklip k písničce Válka teplické rockové kapely Melodica. Nyní jej společně v Moving World Prague představili a také pokřtili. Nechyběli ani „vojáci“ z vojenské skupiny Tomáše Zaťka, kteří si v klipu, jenž vznikal na hradě Kostomlaty a v jeho okolí, zahráli. Lucie a David během natáčení prožili v některých ohledech i „své poprvé“!
09.09.2020 12:30
První díl show Zlatá maska přinesl obrovské překvapení v podobě odhalení masky Krokouše, pod kterou se skrýval Zdeněk Pohlreich. Kdo by to čekal, že se tento oblíbený šéfkuchař odváží také zpěvu. Jak se cítil, proč do toho vlastně šel a udělal by to znovu? Nejen o tom v našem rozhovoru.
09.09.2020 07:42
Při pohledu na Karlose "Terminátora" Vémola máte několik možností, co uděláte. Hodně záleží na tom, v jaké denní době ho potkáte. Pokud za svitu slunce, je to v pohodě, máte případně čas vzít nohy na rameny. Ale když vás takový kus chlapa vyleká v noci třeba cestou z diskotéky, to je jiná! Každopádně budí emoce, i proto si ho pro svou reklamu vybral největší e-shop pro profíky i amatéry NářadíproVás.cz.
09.09.2020 07:05
Jak se sluší na českou Barbie, oslava šestadvacátých narozenin byla v jejím podání velmi netradiční. Žádná bujará party, ale spořádaně v kruhu rodiny a blízkých. A ještě jedna věc mohla její fanoušky malinko zarazit - Dominika Myslivcová byla totiž v modré, tentokrát žádná růžová! Proč to tak bylo vysvětlila sama Barbie.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.