Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

29.05.2021 07:20
Soutěž krásy již dávno není jen o hezkých tvářích a dokonalých křivkách. Česká Miss ESSENS si velmi zakládá na tom, aby její finalistky byly nejen reprezentativní, ale také vzdělané a získaly přehled z různých oblastí. I proto se součástí květnového soustředění stala ojedinělá prohlídka Prahy, díky které měla děvčata možnost poznat město z pohledu lidí bez domova.
28.05.2021 07:31
Už po šesté se sešly české osobnosti, aby nafotily charitativní kalendář pro spolek Alsa, který poskytuje širokou škálu služeb pro pacienty s ALS (amyotrofická laterální skleróza). Focení se letos, stejně jako minulý rok, ujala známá česká fotografka Alžběta Jungrová, která si za letošní lokaci vybrala Winternitzovu vilu na Smíchově od známého dua architektů Karla Lhoty a Adolfa Loose. V kalendáři letos zazáří Linda Bartošová, Pavel Batěk, David Kraus, Táňa Medvecká a pacient Martin Přecechtěl, Dana Morávková, Kateřina Pechová, Daniela Písařovicová, Jana Plodková a pacient Tomáš Hrubý , Ondřej Ruml, David a Tomáš Svobodovi.
26.05.2021 07:31
Lepší začátek kariéry si přát nemohli. Nové teenagerské formaci Mango v jejich začátcích pomáhá hitmaker Michal David. Ten jim nejenže složil písničku s názvem Mango Mango Mango, se kterou budou debutovat, ale sám si vyžádal, zda by si mohl zahrát i ve videoklipu k němu!
25.05.2021 07:56
Nedivili bychom se, kdyby při pohledu na Anetu Veroniku muži padali v mdlobách a zvýšil se počet infarktů. Tahle sexy kráska má totiž úplně všechno, co si muži přejí ve svých nejtajnějších snech. A jen tak mimochodem, nejde o umění plastických chirurgů, ale úžasné dary matky přírody. Aneta má totiž všechno přírodní.
22.05.2021 07:29
Finalistky České Miss ESSENS v rámci několikadenního soustředění v Praze navštívily i pražskou zoo, která po dlouhé době otevřela své brány návštěvníkům. Oblékly zaměstnanecká trička, holiny a pláštěnky a společně s chovateli šly uklidit různé výběhy zvířat. Za odměnu je čekalo setkání se samotnými zvířaty.
21.05.2021 07:25
Jeden z produktů, jehož odbyt pandemie jen posílila, je fotokniha. Ta od CEWE minulý rok slavila rekordní prodeje. Letos se již po deváté vybírá ta nejlepší z nich při příležitosti soutěže Česko-slovenská CEWE FOTOKNIHA roku 2021 a vůbec poprvé se bude vyhlašovat přímým přenosem na internetových platformách. Stejně jako letošní sestava poroty i soutěž samotná je česko-slovenská. Do křesel porotců letos usedli Václav Noid Bárta, Renata Czadernová, Michal Dvořák, Marcela Joglová, Ondřej Kepka, Iveta Kořínková, Tereza Kostková, Jakub Ludvík, Peter Nagy (předseda poroty), Anna Julie Slováčková, Jan Šibík, Pavel Šporcl a Michaela Tomešová.
19.05.2021 07:22
Po téměř dvouměsíční odmlce se finalistky České Miss ESSENS vrátily do Prahy na společné soustředění. Za úkol dostaly přibalit si do svých zavazadel i několik neobvyklých věcí, jako jsou holínky, česko-anglický slovník a mapu Prahy. Než se ale dívky vydaly na nové dobrodružství, jako první je čekala zastávka v testovacím centru, kde povinně podstoupily PCR testy.
18.05.2021 07:27
V roce 2007 se Daniela Zálešáková stala 2. vicemiss v soutěži Miss Czech Republic. Tu vede Taťána Makarenko a zlé jazyky tvrdí, že si ze soutěže dělá "agenturu" pro bohaté byznysmany. Daniela totiž randila s Josefem Smolíkem, který pro ni dělal první poslední. Žili ve třech, spokojenou domácnost s nimi tvořila také Tereza Nguyenová. Ovšem nic není navěky...
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.