Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

15.02.2022 09:53
Herci Martina Randová a Martin Zounar to mají jako malé děti před Vánoci. Už se nemůžou dočkat, až „zazvoní“ a oni vejdou. Přesněji řečeno, až potřetí zazvoní v sále a přijdou na jeviště. Do téměř úplně nového divadla, které se i pro ně právě rekonstruuje.
30.01.2022 11:33
V neděli 30. ledna ve 20.15 má na televizi Prima premiéru komedie Stáří není pro sraby. Režisér Tomáš Magnusek do snímku obsadil celou řadu hvězd, včetně dvojnásobného mistra světa F1 Emersona Fittipaldiho. Jakou roli dostal tento legendární Brazilec?
26.01.2022 07:26
Měla toho mnoho na srdci a nestihla to svému slavnému otci říct. Nyní se jí ale naskytla příležitost. Dominika Gottová totiž ve spolupráci se zpěvákem a hudebním producentem Gabrielem Grillottim natočila písničku “Pro Tebe”, ve které se vyznává z svých pocitů. A nutno říct, že její slova jsou srdcervoucí!
25.01.2022 07:27
Sotva jsme vstoupili do nového roku producent a režisér Petr Jákl už je zase v jednom kole a míří do Dominikánské republiky, kde až do konce ledna řádí zlověstný černý démon. Podobu prehistorickému tvorovi vtiskl podobu americký filmový režisér a scenárista Adrian Grünberg. Jedním z posledních snímků, který režíroval, byl Rambo: Poslední krev (Rambo: Last Blood), který uzavírá slavnou akční sérii, ve které se naposledy vrací Sylvester Stallone jako vietnamský veterán John Rambo, aby se důstojně rozloučil s filmovými fanoušky.
21.01.2022 10:13
Československá zpěvačka Karin Ann, která loni vyhrála Objev v anketě Žebřík, a v srpnu získala nominaci ve Spotify's Equal Artist of the Month, díky čemuž se objevila na reklamních obrazovkách Spotify na Times Square v New Yorku, přichází s aktuální písničkou a klipem „looking at porn“.
15.01.2022 04:58
Půvabná moderátorka a někdejší Miss Lucie Křížková se bez manželovy pomoci víc než půl roku sama stará o domácnost a dvě děti. Nečekaným zdrojem příjmů se jí staly sociální sítě, díky kterým má možnost se realizovat a trávit více času doma.
12.01.2022 15:29
Nejslavnější český kouzelník Pavel Kožíšek slavil 2. narozeniny Muzea fantastických iluzí. Akci si nenechala ujít bývalá královna krásy Kateřina Stočesová s dcerou Annemarií a synem Christopherem. "Dětem přišlo strašně vtipné, když jsem Pavla Kožíška proměnila na trikové židli v trpaslíka nebo jsme všichni skončili jako ztroskotanci Titanicu. Pořídili jsme tady opravdu legrační fotky a videa.“
10.01.2022 20:21
Atmosféra slavné Rallye Dakar Vlastu Korce (49) opět pohltila. Známý moderátor, který v Saúdské Arábii pro Českou televizi natáčí cestopis Dakar za oponou, je po úvodním týdnu plný zážitků. „Kdybych měl dát Dakaru pololetní vysvědčení za první část, tak by to byla obrovská jednička. Za těch pár dní máme tolik příhod, že by se ani nedaly všechny vysypat z rukávu,“ uvedl člen BARTH Racing Teamu.
© 2023 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.