Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

14.03.2021 07:23
Dominik Turza, aka DJ Roxtar (37), a jeho nerozlučný parťák Adolfeen se během koronakrize rozhodně nenudí. Oblíbený party DJ tráví lockdown kreativně, a snaží se přizpůsobit stávající realitě. S tím mu bezpochyby pomáhá i jeho nová přítelkyně, díky které překlenul těžké období po rozpadu třináctiletého manželství. Posteskl si ale, že mu chybí živé publikum na koncertech. Podobně je na tom i král plyšových delfínů Adolfeen.
13.03.2021 07:02
Doba je zlá, o tom není sporu. Pandemie koronaviru si vybírá daň i na psychice, takže se na nikoho nemůžeme zlobit, když sem tam "uletí". Odpustit by se mělo i Dianě Kobzanové, která se nedávno na sociálních sítích pohoršovala nad tím, že spousta celebrit tráví čas v zahraničí a nemá tak soucit s "obyčejnými" lidmi. Zároveň by ale nebylo špatné se zeptat, co ona tedy dělá pro lidi, kteří jsou v nouzi ze své rezidence v USA? Asi toho moc nebude...
12.03.2021 11:45
Po hitech Nádech, Mrazí nebo Křídla přichází třebíčská partička mladých muzikantů, Like-it, s dalším singlem. Nejnovější song City in the city doprovází energický videoklip, který kapela natáčela v Berlíně.
09.03.2021 07:23
Finalistka České Miss Anna Benešová je, pokud jde o ňadra, velmi dobře vybavená. Příroda zde opravdu nešetřila a rozdávala plnými hrstmi. Ale jelikož sexy brunetka je děvče chytré, tak dobře ví, že i přírodě je občas potřeba pomoci. Přípravek NadraIN Forte je ideální řešení.
08.03.2021 12:20
Slovenský zpěvák a skladatel Juraj Hnilica, který letos slaví 20 let aktivního působení na hudební scéně, vydává nový hudební videoklip k písni z nového, v pořadí již třetího, sólového alba „PoHniLíca“, které vydal v září loňského roku. Píseň „1 + 1 = 3“ dostala tentokrát úplně jiný vizuál, než je dosud u interpreta zvykem. Jde o animovaný videoklip, který je, jak sám autor říká, určitým pokusem o něco nového.
07.03.2021 12:22
Bude to zase velké! Ostatně, to je pro režiséra a herce Tomáše Magnuska zvykem. Jeho projekty jsou atraktivní, zajímavé a pro diváka vždy skvělou podívanou. Známý režisér chystá pokračování filmu Bastardi, tentokrát s pořadovým číslem 4. Máme se na co těšit, protože námět opět čerpal ze svých vlastních zkušeností, kdy pracoval jako učitel.
05.03.2021 09:36
Určitě už jste o někom řekli, že je jako anděl s ďáblem v těle. Tak pokud to pro někoho platí stoprocentně, pak je to finalistka České Miss Anna Benešová. Když to tahle sexy kočka rozjede, rozhodně to stojí za to. Tak jako během focení pro luxusní magazín Millenium.
01.03.2021 09:51
Obě jsou krásné, to je vidět na první pohled. Ale není to zdaleka jediná věc, která spojuje majitelku Petra Clinic Petru Řehořkovou a modelku, herečku a moderátorku Gabrielu Gášpárovou. Mají toho totiž společného víc, než by se možná na první pohled zdálo.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.