Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

25.03.2020 09:02
Vždycky se najdou lidé, kteří chtějí vytěžit maximum na krizové situaci. Možná se to dá pochopit, když zneužijí lidskou hloupost. Ale přiživovat se na strachu druhých, která je v současné situaci enormní? To je hodně za hranou. Přesně takové praktiky však provozuje slavomanka z reality show Hotel Paradise Nela Slováková. Co je na tom pravdy?
24.03.2020 15:13
Aktuální situace způsobená pandemií nového typu koronaviru není pro nikoho z nás důvodem k velké radosti. Část populace se předhání v tom, jaká nařízení poruší, naštěstí se ale najdou i lidé, kteří chtějí se zákeřnou nemocí bojovat. Obrovský dík samozřejmě patří lékařům, sestřičkám a dalším, kteří se denně snaží, abychom byli co nejdříve v bezpečí. Ovšem také je třeba relaxovat, uvolnit se, přijít na jiné myšlenky. A proto je tu televizní stanice SPORT 5, která přichází se zbrusu novým pořadem Hni se s...
19.03.2020 08:00
Letos poprvé se Martin Michek představil na nejtěžším etapovém závodě světa. Rallye Dakar absolvoval se ctí, dojel mezi motocyklisty na skvělém 23. místě, mezi nováčky bral pomyslný bronz. Parádní představení na to, že chtěl letos pouze sbírat zkušenosti. Po návratu ze Saúdské Arábie se samozřejmě chtěl věnovat své další lásce, tedy motokrosu. Ovšem celorepubliková karanténa nařízená kvůli pandemii koronaviru mu plány zhatila.
18.03.2020 15:00
Někteří odkládají splnění svých snů na neurčito, až budou mít více času nebo prostředků. Někdo si přeje procestovat svět, jet divokou řeku, setkat se s domorodci v Africe a vidět horské gorily, jiný projít alespoň kus poutní Svatojakubské cesty do Santiaga de Compostela. Co kdybyste však zjistili, že váš čas je kratší a na splnění snů máte odhadem jeden až tři roky? Přesně takhle tvrdá realita potkává lidi s diagnózou ALS neboli amyotrofickou laterální sklerózou, během které nemocní postupně přichází o veškeré pohyby těla.
18.03.2020 08:00
Nová sezóna F1 byla odložena, samozřejmě se to týká i doprovodných soutěží F2 a F3, kde má své místo i česká stáj Charouz Racing System. Na začátku března však v Bahrajnu probíhaly testy. Tedy v době, když už v celém světě řádil nový typ koronaviru.
17.03.2020 08:00
Hrát si na modelku je nejen v České republice oblíbenou "disciplínou". Pokouší se o to více či méně úspěšně i dívky, které na to absolutně nemají. Naštěstí je však stále poměrně dost sexy koček, které jsou v modelingové branži právem. A rozhodně neplatí, že by si před tím musely projít nějakou soutěží krásy. Jednou z nich je i Lucie Neknězová, kterou zastupuje jedna z nejprestižnějších agentur Pure Model.
16.03.2020 15:11
Protože křest knihy z afrického prostředí a z prostředí českého společenského tance Svítání nad savanou byl vzhledem k současné napjaté situaci odložen, rozhodla se spisovatelka Hana Hindráková a hvězda Stardance a šestinásobný vice-mistr světa Michal Mládek potěšit čtenáře několika fotografiemi z připravované show Zakázaná láska, která má mít premiéru právě na křtu knihy za účasti známých osobností jako Zlaty Adamovské, Terezy Kostkové, Tatiany Dykové, Dalibora Jandy či Jana Přeučila.
16.03.2020 08:00
Zdá se, že herečka Dana Morávková má kvůli vyhlášení nouzového stavu a karantény hned dvojitou smůlu. Nejen, že jí i jejímu manželovi byla zrušena veškerá vystoupení, tato krize dokonce zasáhla i její milovaný koníček - kabelky.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.