Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

29.03.2021 14:56
Co vedlo přední českou operní pěvkyni k rozhodnutí nechat si vylepší své bujné poprsí? A co na to říká její manžel?
28.03.2021 07:31
Na více než tříhodinovém živém koncertu Národ sobě – kultura Tobě, vysílaném v sobotu 27. února na ČT Art, bude jediným sólovým zástupcem klasické hudby. Opět dokazuje, jaké renomé si houslista původem z Českých Budějovic vydobyl.
25.03.2021 07:32
Po hypnotickém singlu Mraky, v němž zpěvačka Žanet. (Žaneta Vargová) představila svůj snový svět, přetvořený do audio-vizuální podoby, uvádí svou další snovou novinku nazvanou Bezesmyslu. V dnešní pochmurné a deprimující době navodí dobrou a pozitivní náladu. Nezaměnitelný hlas Žanet a hravé texty vtáhnou do světa plného barev a abstrakce. Její tvorba je mixem kytarového popu a 70´psychedelie. Na jaře zpěvačka plánuje vydat debutové EP.
24.03.2021 07:31
Takové drama herec a rétor Jan Přeučil za svých 84 let života asi ještě nezažil. Zohaven, ponižován, okraden, napaden, a pak mu usilovali o život! Zcela bez zábran ho zdravotní sestra dusila v posteli polštářem, když se to původně jeho spolupacientovi nedařilo! Takové drama mezi životem a smrtí se odehrálo v domově seniorů.
23.03.2021 07:24
V roce 2016 ozdobila titulku magazínu Playboy. Kosmetička z Ostravy Veronika tím mnoha mužům způsobila nejen drobné srdeční problémy, ale některým také "tichou domácnost". Ne každá partnerka totiž zvládne, když si její drahý domů přinese časopis s takovou kráskou.
22.03.2021 07:25
Když je někdo ve svém oboru profesionál, může zvládnout více věcí najednou tak, jak by se to někomu jinému nikdy nepovedlo. Je to i případ ruské fotografky Anny Koniaevy, který už mnohokrát prokázala, že má "zlatou ruku". Její práce je vysoce oceňována. Pro důvody přitom není třeba chodit daleko.
17.03.2021 10:46
Současná pandemická situace silně zasáhla průběh soutěže Česká Miss ESSENS, a tak se vedení soutěže i finalistky samotné musely této situaci přizpůsobit. Společná soustředění v Praze, na která by dívky za běžné situace jezdila, nejsou aktuálně možná, a proto se svět krásek na několik následujících týdnů přenesl do onlinu. Březen se tak stal pro finalistky zajisté výzvou a možná i absolutní novinkou ve smyslu konceptu profesionálního školení. Zda se virtuální prostředí stane běžnou praxí světa České Miss ESSENS, zůstává otázkou.
16.03.2021 13:08
Jaro se blíží, a stejně jako se probouzí příroda, tak i přátelství mezi operní pěvkyní Andreou Tögel Kalivodovou a modelkou Gábinou Dvořákovou Švamberovou. Potkaly se na focení katalogu pro českou módní značku návrhářky Martiny Pipkové Loudové - a hned si padly do oka.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.