Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

06.03.2020 15:45
Potkat tuhle kočičku na pláži, tak okamžitě necháte stavění hradu z písku nebo zahrabávání přítelkyně a prostě jen zíráte. Katie Cassidy, která si zahrála například v seriálu Melrose Place, má pořád postavičku jako ze žurnálu.
06.03.2020 10:07
Slovenská kráska Andrea Verešová využila chvilku pracovního volna a společně s rodinou si užívají jarní prázdniny ve skiareálu Špindlerův Mlýn. Že jí to sluší ještě více než obvykle, je patrné každému, kdo si po jejím boku užívá to nejlepší ze srdce Krkonoš. Co dvojnásobnou maminku tak rozzářilo? Důvod k radosti vás překvapí.
05.03.2020 16:11
Právník a rocker Petr Pečený neboli Doctor P.P. je velkým fandou šampaňských vín a již několik let je dováží společně s kapelníkem skupiny Tři sestry Tomášem Doležalem. Proto není divu, že byl k vidění na výstavě, kde se sešlo několik malých vinařů francouzského regionu Champagne.
05.03.2020 08:00
Je to něco málo přes rok, co byl v Hradci Králové otevřen nový Mi Store značky Xiaomi. Tenkrát to byla velká událost, kterou si nenechaly ujít davy lidí. Teď se v obchodím centru Aupark opakovalo něco podobného. Jednou z tváří dvojky na českém trhu s mobilními telefony je totiž i Karlos Vémola, který do Xiaomi store dorazil i se svojí sexy přítelkyní!
03.03.2020 15:16
Tenhle chlapík na vás může působit různě. Pro někoho je Karlos "Terminátor" Vémola nevycválaný floutek, který jen machruje, pro jiné borec, jehož příkladu je hodné následovat. Jeden z nejúspěšnějších českých MMA zápasníků však na první pohled rozhodně nevypadá jako ekolog. My jsme ho však zastihli, jak předává svoji káru borcům z firmy No-H2O!
03.03.2020 08:00
Mnozí by si přáli lásku na celý život, dle statistiky se však téměř každé druhé manželství rozvede. Není tedy divu, že se na oslavě zlaté svatby manželů Voksových probíraly nejen rady, jak si udržet vztah co nejdéle, ale také nejčastější důvody rozchodů. „Já si myslím, že v mnoha vztazích chybí zodpovědnost“, nechal se slyšet známý stylista Kája Pavlíček a dodal, že lidi hledají rozptýlení, chtějí si užívat život, a na to, že na ně doma čeká partner, mnohdy neberou ohledy.
02.03.2020 17:26
„Hele, dvě sexy třicítky,“ mohli by si možná špitat domorodci na Zanzibaru, kde v oblíbeném beach resortu Tulia tráví dovolenou Simona Krainová se svou sestrou Yvonou. A možná by jim dal zapravdu i kdejaký našinec, který by hned nepoznal jednu z nejúspěšnějších českých topmodelek. Těmto dvěma kočkám by totiž málokdo hádal 47, resp. 52 let! Jaké je asi tajemství jejich dokonalých postaviček?
02.03.2020 15:21
Úřadující Miss Global Karolína Kokešová aktuálně tráví čas na Bali, kde si nejen užívá sluníčka, ale hlavně plní své povinnosti vítězky světové soutěže. Karolína si vítězstvím na Miss Global splnila sen, jaký má snad každá malá holčička.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.