Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

23.09.2021 10:35
Jak nový management České Miss ESSENS slíbil, tak také koná – začíná představovat své kandidátky na světové soutěže. První z nich je studentka vysoké školy Adéla Štroffeková.
20.09.2021 11:49
Co si budeme povídat, v České republice je tradicí, že se spousta dívek považuje za modelky. Někdy se tak nazývají jen ony, jindy je podporují alespoň přátelé. Proč ne, každý má nějakou zábavu. Ale prosadit se v této branži je, ač se to možná na první pohled nezdá, poměrně složité. Zdaleka to totiž není jen o kráse, ale i o dřině, odříkání a sebekontrole. To vše a ještě něco navíc má Anna Benešová.
19.09.2021 13:08
Diana Kalashová, která svým hlasem v pouhých deseti letech uchvátila nejen Lucii Bílou, ale celé Česko, se vdala. Teprve devatenáctiletá zpěvačka si po dvouletém vztahu vzala svého snoubence Timura. Na honosné svatbě v Paláci Žofín nechyběla ani její dlouholetá kamarádka Monika Bagárová!
13.09.2021 17:58
Finalistky soutěže Nej sestřička se sešly společně s Leošem Marešem, moderátorem a tváří projektu, na výletní plavbě parníkem po Vltavě centrem Prahy. Krásy Karlova mostu, Pražského hradu, Tančícího domu a dalších pamětihodností si za nádherného slunečného počasí vychutnaly společně se spolupořadateli projektu Martinou Šochmanovou, prezidentkou České asociace sester a Tomášem Mertlíkem z Batist Medical.
11.09.2021 07:25
Petra Janů si splnila sen, má vlastní rybník. Ten nechala vybudovat u své chalupy nedaleko jihočeské Stráže nad Nežárkou. Vodní plocha uprostřed lesů, na dohled od zpěvaččiny chalupy, dostal jméno Michal, po jejím zesnulém manželovi, manažerovi a producentovi Michalu Zelenkovi, od jehož úmrtí letos uplyne deset let. Rybník pokřtila spolu se svou kapelou Amsterdam a lidmi, kteří ke vzniku vodní plochy napomohli.
10.09.2021 10:41
Je to jako pohádka o klukovi z Brna, který za velkou louží ke štěstí přišel. Ondřej Pivec hraje na Hammondovy varhany tak, jako asi nikdo další na světě. Umí to na další klávesové nástroje, zpívá, je producentem i skladatelem. Doma má cenu Garmmy za desku s jazzovou hvězdou Gregory Porterem. Není to ale náhoda. K talentu totiž musel přidat obrovskou dávku dřiny, ale i sebekázně a vůle.
09.09.2021 09:29
Na jaře tohoto roku vydala skupina Rybičky 48, jejiž téměř všichni členové se v nedávné době oženili, singl Svatební hymna. Videoklip k písni se téměř okamžitě dostal na přední pozice v trendech na YouTube a brzy se zařadil s miliónovým zhlédnutím mezi ostatní úspěšné videoklipy kapely.
08.09.2021 13:39
Nová česká komedie podle stejnojmenného knižního bestselleru Dominka Landsmana DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA se připravuje na premiéru a představila trailer. V hlavních rolích originálního příběhu otce na mateřské dovolené se setkali JIŘÍ MÁDL a TEREZA RAMBA. Do kin přijde Deníček moderního fotra 12. srpna 2021.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.