Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

01.01.2021 07:32
Sama o sobě říká, že se jako zpěvačka necítí, protože jí zkrátka není. Jenomže Gabriela Gášpárová by si měla do nového roku dát ten závazek, že se nad tímto tvrzením ještě zamyslí. Protože aby měla "nezpěvačka" se svým hitem Díky během pouhých pěti dní téměř 100 tisíc shlédnutí na YouTube, to je opravdu slušný počin!
31.12.2020 07:30
Po kdysi populárním synovi herečky Heleny Růžičkové - Jiřím Růžičkovi ml., byl TOMÁŠ MAGNUSEK nejtěžším českým hercem a režisérem současnosti. Ještě před rokem vážil 177 kilogramů. Autor a spoluautor filmů a seriálů jako Pamětnice, Stopy života, Čechovi, Kluci z hor, Stopy života, které budou mít příští rok premiéru či Bastardů, jejich 4. díl se začíná připravovat a řady dalších, zhubl k dnešku neuvěřitelných téměř 80 kilogramů!
30.12.2020 07:38
Rok 2020 je téměř za námi, což je důvod k bilancování i srovnávání. Pravdou je, že uplynulé měsíce byly hektické a úplně jiné, než na co jsme byli do té doby zvyklí. Pandemie koronaviru změnila svět, odkládaly se premiéry filmů, přerušila se natáčení apod. Přesto je dobré hledat to pozitivní. Tím je určitě zjištění, že česká herecká scéna má stále co nabídnout a chrlí nové a nové tváře.
29.12.2020 07:32
Její práce je oceňována celou řadou hvězd. Modely mladé návrhářky Kristiny Oganesian si oblíbily třeba Andrea Verešová, Dominika Myslivcová, Gabriela Gášpárová, Veronica Biasol a celá řada dalších známých tváří. Není se čemu divit, značka KRISTIANNA je originální a každý si v ní najde to své.
28.12.2020 07:32
Zpěvák a tanečník Michael Petr, kterého mohou Češi znát také z taneční soutěže StarDance II, kde se proslavil jako taneční partner Lenky Filipové, přichází se svou novou písní s názvem Dopis. Anglická verze nového singlu je pojmenovaná The Letter. K obou verzím písní jsou natočené videoklipy, které se natáčely v Portlandu ve státě Oregon.
27.12.2020 07:51
Tomu se říká hvězdná kariéra! Krásná Gabriela Gášpárová, která se teprve v září přestěhovala z Velké Bíteše do Prahy, má opravdu našlápnuto na mega hvězdnou dráhu. Už dnes patří mezi stálice českého showbyznysu, fotí pro prestižní firmy a je vyhledávanou modelkou a herečkou. Ale to není zdaleka vše, teď se jí povedla jedna neuvěřitelná věc. Zajímá vás jaká?
25.12.2020 07:30
Viděli jste někdy kulturistiku, ale moc se vám to nelíbilo? Tak jste se dívali na nesprávnou soutěž. Je čas "přesedlat" na fitness, ideálně pak na bikini fitness. Jednou z nejsledovanějších osobností v tomto odvětví je i slovenská kráska Tímea Trajteľová. Tato disciplína přitom zdaleka není pouze o svalech. Je zde spojena krása, zdravý životní styl a sport. Vlastně se dá říct, že jde o takový sportovní modeling.
24.12.2020 08:00
Ani ne rok po tom, co ´sexy saxofonista´ René Junior vydal svou druhou desku, Digital Transition, přichází s novým albem LIVE Christmas. Čas, který letos kvůli pandemii koronaviru nemohl trávit hraním v klubech a na soukromých akcích, využil právě k tvorbě nové desky. A slavnou a pravou vánoční Bílé Vánoce mu nazpíval zpěvák, herec a držitel Ceny Thálie Peter Pecha.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.