Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

17.03.2020 08:00
Hrát si na modelku je nejen v České republice oblíbenou "disciplínou". Pokouší se o to více či méně úspěšně i dívky, které na to absolutně nemají. Naštěstí je však stále poměrně dost sexy koček, které jsou v modelingové branži právem. A rozhodně neplatí, že by si před tím musely projít nějakou soutěží krásy. Jednou z nich je i Lucie Neknězová, kterou zastupuje jedna z nejprestižnějších agentur Pure Model.
16.03.2020 15:11
Protože křest knihy z afrického prostředí a z prostředí českého společenského tance Svítání nad savanou byl vzhledem k současné napjaté situaci odložen, rozhodla se spisovatelka Hana Hindráková a hvězda Stardance a šestinásobný vice-mistr světa Michal Mládek potěšit čtenáře několika fotografiemi z připravované show Zakázaná láska, která má mít premiéru právě na křtu knihy za účasti známých osobností jako Zlaty Adamovské, Terezy Kostkové, Tatiany Dykové, Dalibora Jandy či Jana Přeučila.
16.03.2020 08:00
Zdá se, že herečka Dana Morávková má kvůli vyhlášení nouzového stavu a karantény hned dvojitou smůlu. Nejen, že jí i jejímu manželovi byla zrušena veškerá vystoupení, tato krize dokonce zasáhla i její milovaný koníček - kabelky.
13.03.2020 15:30
Roztomilý malý pejsek čivava nesoucí jméno Sněhurka, se po natočení scén právě dokončovaného filmu „Ženská pomsta“ ztratil. Její majitelé, kteří pro film fenku zapůjčili prosí všímavé spoluobčany o pomoc.
13.03.2020 08:00
Influencerka Dominika Myslivcová se proslavila jako růžová Barbie, která řeší hlavně módu a zkrášlující přípravky. Blízko má ale i k dětem, hlavně ke svým dvěma synovcům, se kterými tráví hodně času, dokonce je i často sama hlídá.
12.03.2020 08:00
Rodiče ze světa celebrit by se dali dělit na dvě kategorie - ti, kteří své děti před kamerami a objektivy pečlivě chrání, a ti, kteří se nebojí své potomstvo zapojit do veřejného dění téměř od kolébky. Herečka a moderátorka Eva Decastelo poodhalila, jak funguje její showbusinessová domácnost.
11.03.2020 15:30
Premiéra dlouho očekávaného muzikálu WE WILL ROCK YOU se blíží a přípravy jsou v plném proudu. A režisér díla Petr Novotný své svěřence vůbec nešetří. Kvůli natáčení záběrů pro projekci, která bude součástí muzikálové show na obrovském plátně, je nahnal na led. Mrznout museli i před-stavitelé hlavních rolí Jan Kopečný nebo Petr Kutheil.
10.03.2020 16:34
V pražském Divadle Palace uskutečnila premiéra skvělé francouzské komedie Osm eur na hodinu od Sébastiena Thiéryho. Představit divákům příběh o tom, co všechno je schopen v životě člověk udělat pro svůj vlastní prospěch ve složení Martina Randová, Martin Zounar, Martin Kraus a Zbyšek Pantůček, stihli ještě před vládou nařízeným opařením kvůli koronaviru.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.