Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

10.06.2021 07:25
Jaromíra Noska postihla covidová pandemie zásadně. Připravila ho o milovanou práci, peníze i plány na založení rodiny. Osudu se však oblíbený herec a nově i režisér dokázal postavit rázně a zdá se, že se již blýská na lepší časy!
07.06.2021 07:30
Když se tyhle dvě dají dohromady, může to znamenat jediné - parádní song, na který se už dnes můžeme začít těšit. SharkaSs a zpěvačka Aneta Veronika Horáková totiž chystají projekt, na který si netroufne jen tak někdo. Bude to velké a bude to stát za to!
06.06.2021 08:35
Známý zpěvák, muzikálový herec a moderátor televize Nova Milan Peroutka nedávno světu připravil videoklip Na Perutích, který má "na svědomí" se svou skupinou Perutě. A je to opravdu skvělý počin. Není se čemu divit, že by měl být klip co nevidět nasazen do hitparády rádia Kiss i na hudební televizi Óčko.
05.06.2021 07:22
Půlkulaté narozeniny oslavil herec Jiří Langmajer. Svůj narozeninový večer strávil v křesle pro hosta moderátora Honzy Dědka v jeho talkshow 7 pádů. Účast v talkhow spolu s manželkou Adélou Gondíkovou slíbil Dědkovi už před necelým rokem, ale měl jednu podmínku: aby se rozhovor točil k jeho pětapadesátinám, jinak nepřijde! Dědek dohodu splnil a na závěr rozhovoru mu připravil velké překvapení!
02.06.2021 14:44
Rusovlasá modelka a podnikatelka Romana Pavelková je už téměř dva roky bez chlapa. Středobodem jejího světa je její syn Maxík a četné pracovní a charitativní projekty. Když je ale syn u tatínka, má čas utíkat za svou novou láskou.
01.06.2021 07:31
Kapesník do ruky doporučují tvůrci fanouškům seriálu Sestřičky ke sledování dnešního dílu. Už dnes večer totiž příběh z Nemocnice Rubava navždycky opustí nejoblíbenější postava seriálu, Sabina Laurinová. Vrchní sestra Mery umírá! Viděli jste nejdojemnější díl historie seriálu Sestřičky Modrý kód?
31.05.2021 14:46
Na rodinné matiné se po dlouhé době odloučení sešli společně s dětmi hned tři rodiny známých muzikálových zpěváků: Honza Kříž s manželkou Maruškou, synem Filipem a dcerou Aničkou, Míša Tomešová se syny Kristiánem a Jonášem a ta, která celé setkání zorganizovala, Charlotte Doubravová společně s Přemkem Pálkem a dcerami Sofií a Bibien.
30.05.2021 16:39
Tomu se říká udělat ženě hodně velkou radost. Konkrétně 150 krát. Právě tolik růží dostala krásná zpěvačka Aneta Veronika Horáková ke svým narozeninám od neznámého ctitele. Bohužel se nám nepodařilo zjistit, o koho jde. Víme pouze to, že pugét dodala společnost Florea.cz. Ani tam ale nic neprozradili.
© 2022 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.