Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

22.06.2021 08:43
O modelkách se říká, že moc rozumu nepobraly a že na procházení po mole jim stačí to, jak vypadají. Faktem je, že o některých to platí stoprocentně. Ale najdou se i výjimky, a není jich málo. Jednou z nich je krásná finalistka České Miss Anna Benešová.
21.06.2021 19:40
Špičkové slovenské lázně Spa Aphrodite v Rajeckých Teplicích otevřely letní sezónu. V rámci oficialit, které si nenechala ujít ani celá řada známých tváří, byly také představeny dvě novinky v rámci Aphrodite parku a rehabilitačního centra Spa Rehab Clinic.
19.06.2021 07:34
Co vznikne, když se dají dohromady modelka, herečka a dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, textařka a účastnice soutěže Československo má talent Šárka Geroldová alias SharkaSs a jedna z nejtalentovanějších tuzemských zpěvaček Karolína Lískovcová? Tento úžasný mix znamená parádní song, který se stane znělkou příštího ročníku legendární rallye Dakar.
18.06.2021 17:13
Je jedním z největších pozdvižení současné hudební scény v České republice. Není to tak dávno, co Aneta Veronika Horáková vstoupila do tuzemského showbyznysu jako uragán. Nebylo to žádné pomalé vyloďování, ale rychlá steč se vším všudy. Úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat.
17.06.2021 14:44
Nová česká komedie podle stejnojmenného knižního bestselleru Dominka Landsmana DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA oznamuje datum premiéry a představuje trailer. V hlavních rolích originálního příběhu otce na mateřské dovolené se setkali JIŘÍ MÁDL a TEREZA RAMBA. Do kin přijde Deníček moderního fotra 12. srpna 2021.
15.06.2021 07:27
Jsou dva, na první pohled byste je od sebe nerozeznali, oba jsou fantastičtí sportovci a vždycky si najdou čas na pomoc těm, kteří to potřebují. Řeč je o nejznámějších českých dvojčatech, Davidovi a Tomášovi Svobodových. Oba jsou tváře spolku Alsa, který pomáhá pacientům s ALS neboli amyotrofickou laterální sklerózou, na kterou lékaři zatím nenašli lék. Alsa již šestým rokem připravuje charitativní kalendář. Ten letošní se fotil ve Winternitzově vile na Praze 5 a autorkou snímků je známá česká fotografka Alžběta Jungrová. Mimo bratrů Svobodových se v kalendáři objevili i Linda Bartošová, Pavel Batěk, David Kraus, Táňa Medvecká s pacientem Martinem Přecechtělem, Dana Morávková, Kateřina Pechová a Peter Pecha, Daniela Písařovicová, Jana Plodková s pacientem Tomášem Hrubým a Ondřej Ruml.
14.06.2021 00:26
Aneta Veronika Horáková bude mít svůj první song, u kterého si sama napsala hudbu a text. Měla však k dispozici velmi zkušenou pomocnici v podobě známé rapperky SharkaSs. Ta už má za sebou celou řadu hitů pro různé zpěvačky. Anetě Veronice se postarala zejména o hudební produkci a design.
12.06.2021 20:32
Regáči jsou na světě! Napínavé, dobrodružné, ale i poučné příběhy o partě teenagerů pro nejen teenagery, z pera Heleny Beránkové, mají svou knižní podobu. Je to skvělé čtení na prázdniny i na cesty pro děti a mládež. Kmotry knížky, při jejím středečním křtu, byli Kateřina Brožová, Martin Zounar a Ivan Vyskočil, jejichž hlasy promlouvají všechny dospělé postavy knihy spolu a s dětskými herci v těchto dnech natočili audioverzi Regáčů. Ta vyjde letos na podzim. Kmotrou se stala také paní Helena Rytířová, režisérka a manželka legendárního skladatele a hudebníka Zdeňka Rytíře v jejímž studiu v Řevnicích vše vzniklo.
© 2022 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.