Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

06.11.2020 07:30
O výletech na hory si letos můžete nechat jen zdát. Nebo ne…? V Česku musíme čekat na první sníh, abychom se na hory vůbec mohli vydat. V sousedním Rakousku to mají o něco snazší – na ledovci se sníh drží až 330 dní ročně. V Korutanském Mölltalu na jihovýchodě Rakouska se objevili známí herci. A jen co odjeli, sousední země přijala tvrdší protipandemická opatření. Ta by měla trvat do konce listopadu. Doufejme, že bude následovat rozvolnění restrikcí. A pak co? Opět hurá na hory!
05.11.2020 07:30
Když posloucháte dívky v nejrůznějších soutěžích krásy, většinou uslyšíte, že chtějí světový mír a pomáhat pomalu každému, kdo jde kolem. Jen hrstka z nich však dokáže líbivá slova přenést do reality. Krásná modelka Lenka Pechová je skvělým příkladem mladé ženy, která je nejen neskutečně sexy, ale také má srdce na správném místě.
04.11.2020 07:29
Už od dětství chtěla být zpěvačkou. V roce 1987 se stala Ilona Csáková členkou legendární kapely Laura a její tygři. Do povědomí posluchačů se zapsala prvním velkým hitem – Amsterdam. Prošla řadou muzikálů, z nichž jmenujme alespoň Kleopatru. Letos jí vyšlo dvanácté sólové album – „Jemně půl“ – a v říjnu letošního roku oslavila jubilejní 50. narozeniny. V show Zlatá maska byla jako Chobotnička a skončila těsně před finále.
02.11.2020 07:29
Pandemii nového typu koronaviru se stále nedaří dostat pod kontrolu, česká vláda utahuje kohoutky a spousta lidí se ze dne na den ocitla bez práce. Platí to samozřejmě i pro herce, divadla se zavřela mezi prvními, nejsou samozřejmě ani večírky, kde by mohli moderovat a tak dále. Z Martina Dejdara se tak stal bezdomovec.
31.10.2020 07:33
Snad žádný film se neobejde bez skvělého hereckého obsazení, ale ani bez krásných dívek, které diváka doslova připoutají k sedačkám v kině. Nový snímek Ubal a zmiz režiséra Adama Hobzíka nabízí oboje měrou vrchovatou. Před kamerou se objevily i neuvěřitelně krásné Gabriela Gášpárová s Romanou Zajícovou. Těšíme se na ně!
30.10.2020 07:35
Zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková společně se svojí kapelou Aura vydává nový singl „Sluneční zář“. Singl je pop-folkovou skladbou se silným melodickým refrénem a zároveň něžným textem a jak sama Anička přiznává, je to pro ní srdeční záležitost.
29.10.2020 07:30
Zpěvák, herec, moderátor. Zkrátka Jakub Prachař je muž mnoha tváří. Možná proto si užívá i roli detektiva v show Zlatá maska. Kde bere čas a energii na všechny své projekty, jak to má se zmíněnou soutěží a jaký humor se mu líbí? Nejen o tom v rozhovoru.
28.10.2020 07:23
Divadla nehrají, živá vystoupení se prakticky nekonají, žádné koncerty a tak dále. Samozřejmě se to týká i večírků a firemních akcí, kterých je každý rok v předvánočním období hodně. Martin Dejdar si přesto nestěžuje. Místo toho se snaží pracovat na televizních a filmových projektech a na věcech, kterým pomáhá "na světlo boží".
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.