Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

28.03.2021 07:31
Na více než tříhodinovém živém koncertu Národ sobě – kultura Tobě, vysílaném v sobotu 27. února na ČT Art, bude jediným sólovým zástupcem klasické hudby. Opět dokazuje, jaké renomé si houslista původem z Českých Budějovic vydobyl.
25.03.2021 07:32
Po hypnotickém singlu Mraky, v němž zpěvačka Žanet. (Žaneta Vargová) představila svůj snový svět, přetvořený do audio-vizuální podoby, uvádí svou další snovou novinku nazvanou Bezesmyslu. V dnešní pochmurné a deprimující době navodí dobrou a pozitivní náladu. Nezaměnitelný hlas Žanet a hravé texty vtáhnou do světa plného barev a abstrakce. Její tvorba je mixem kytarového popu a 70´psychedelie. Na jaře zpěvačka plánuje vydat debutové EP.
22.03.2021 07:25
Když je někdo ve svém oboru profesionál, může zvládnout více věcí najednou tak, jak by se to někomu jinému nikdy nepovedlo. Je to i případ ruské fotografky Anny Koniaevy, který už mnohokrát prokázala, že má "zlatou ruku". Její práce je vysoce oceňována. Pro důvody přitom není třeba chodit daleko.
17.03.2021 10:46
Současná pandemická situace silně zasáhla průběh soutěže Česká Miss ESSENS, a tak se vedení soutěže i finalistky samotné musely této situaci přizpůsobit. Společná soustředění v Praze, na která by dívky za běžné situace jezdila, nejsou aktuálně možná, a proto se svět krásek na několik následujících týdnů přenesl do onlinu. Březen se tak stal pro finalistky zajisté výzvou a možná i absolutní novinkou ve smyslu konceptu profesionálního školení. Zda se virtuální prostředí stane běžnou praxí světa České Miss ESSENS, zůstává otázkou.
16.03.2021 13:08
Jaro se blíží, a stejně jako se probouzí příroda, tak i přátelství mezi operní pěvkyní Andreou Tögel Kalivodovou a modelkou Gábinou Dvořákovou Švamberovou. Potkaly se na focení katalogu pro českou módní značku návrhářky Martiny Pipkové Loudové - a hned si padly do oka.
14.03.2021 07:23
Dominik Turza, aka DJ Roxtar (37), a jeho nerozlučný parťák Adolfeen se během koronakrize rozhodně nenudí. Oblíbený party DJ tráví lockdown kreativně, a snaží se přizpůsobit stávající realitě. S tím mu bezpochyby pomáhá i jeho nová přítelkyně, díky které překlenul těžké období po rozpadu třináctiletého manželství. Posteskl si ale, že mu chybí živé publikum na koncertech. Podobně je na tom i král plyšových delfínů Adolfeen.
13.03.2021 07:02
Doba je zlá, o tom není sporu. Pandemie koronaviru si vybírá daň i na psychice, takže se na nikoho nemůžeme zlobit, když sem tam "uletí". Odpustit by se mělo i Dianě Kobzanové, která se nedávno na sociálních sítích pohoršovala nad tím, že spousta celebrit tráví čas v zahraničí a nemá tak soucit s "obyčejnými" lidmi. Zároveň by ale nebylo špatné se zeptat, co ona tedy dělá pro lidi, kteří jsou v nouzi ze své rezidence v USA? Asi toho moc nebude...
12.03.2021 11:45
Po hitech Nádech, Mrazí nebo Křídla přichází třebíčská partička mladých muzikantů, Like-it, s dalším singlem. Nejnovější song City in the city doprovází energický videoklip, který kapela natáčela v Berlíně.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.