Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

18.04.2020 16:08
Dámy, bály jste se kupovat spodní prádlo na internetu? Pánové, děsilo vás, že partnerce netrefíte velikost? Nová značka Provoque tento problém řeší naprosto dokonale. Spodní prádlo je totiž obohaceno o posuvné popruhy, díky kterým si ho můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. To, co bylo doteď pouhým snem, se stává realitou. Už žádné vracení zboží a konec trapasům.
17.04.2020 15:44
Jak se říká, krize odhaluje charakter. Známá zrzka Romana Pavelková se charitativ-ní práci věnuje už několik let, se svým nadačním fondem pomáhá hlavně opuštěným matkám a dětem. Přestože jí nouzový stav výrazně zkomplikoval život, neváhala zorganizovat štědrou sbírku, a místo vlastní narozeninové oslavy jela osobně zavézt dárečky dětem do pardubického Klokánku.
12.04.2020 16:28
Pořád „Hni se“ na stanici SPORT 5 slaví velký úspěch. Zapojila se do něj celá řada známých osobností. Jen namátkou Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Petr Vojnar a mnoho dalších. Když si v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli zapnete tuto sportovní stanici, vždy si můžete zacvičit s profi cvičitelkou Evou Behenskou a jejím hostem. A na koho se tedy těšit v pondělí 13. dubna?
10.04.2020 18:53
Už několik týdnů v praxi běží pomoc lidem v první linii, se kterou přišli Jan Punčochář, Zdeněk Pohlreich a Jan Stejskal. I když jejich podniky bojují o holé přežití stejně, jako celá řada jiných, které byly kvůli nařízení vlády ze dne na den uzavřeny, tito tři stále vaří pro záchranáře, lékaře, zdravotní sestřičky, hasiče i policisty. Patří jim za to obrovský dík!
08.04.2020 11:34
Nadační fond Kapka naděje se zapojil do boje proti novému typu koronaviru COVID-19 nebývalou mírou. Nadační fond se rozhodl šířit do nemocnic po celém Česku vlny naděje. Do té první investovala Kapka naděje za přispění štědrých sponzorů i individuálních dárců téměř 10 milionů korun!
04.04.2020 08:46
Bohužel celá řada podnikatelů současná opatření nařízená vládou kvůli pandemii nového typu koronaviru tvrdě zasáhla. Přesto se snaží pomáhat, jak to jen jde. Výjimkou není ani známý šéfkuchař Jan Punčochář a restauratér a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a vedoucí střediska praktického vyučování Jan Stejskal, kteří přišli s programem Vaříme nepostradatelným. To znamená lidem nasazeným v době pandemie koronaviru v první linii, tedy policistům, hasičům a hlavně sestřičkám a zdravotníkům.
02.04.2020 17:15
Koronavirovou divadelní přestávku herec Jan Kuželka (73) pojal po svém. Z pražského bytu se odstěhoval na chalupu a karanténu tráví prací na zahradě a odzimováním chalupy. Využívá tak jarní počasí a utužuje zdraví na čerstvém vzduchu. Řeže dříví, prořezává stromky, manželka hrabe listí a sází jarní kytičky.
28.03.2020 19:02
Pokud byste někdy potřebovali zásobu energie či optimismu, s důvěrou se obraťte na Evu Behenskou. Cvičitelka, lektorka pilates, autorka knihy a tak dále, ale hlavně mladá žena, která bere život pozitivně. V těžkých dobách, které kvůli pandemii koronaviru prožíváme, velmi povzbuzující.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.