Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

15.10.2020 07:26
Kdo je Michal Hudák? Populární slovenský moderátor, divadelní a filmový herec. Český divák ho mohl vidět např. ve filmu Želary nebo v seriálu Zdivočelá země. Michal získal několik ocenění OTO – osobnost televizní obrazovky, a za rok 2019 se stal dokonce absolutním vítězem. V show Zlatá maska se stal detektivem.
14.10.2020 07:37
Možná to nebude dlouho trvat a žebříčky nejvýznamnějších ženských osobností v oblasti podnikání se budou muset přepsat. Teprve dvaadvacetiletá Jana Piechulová si totiž velmi razantně říká o pozornost. Možná byste to do ní neřekli a spíš byste ji zařadili na přehlídkové molo nebo před objektiv fotografa jako modelku. Jenže tahle brunetka dokáže být pěkně nesmlouvavá a ve světě byznysu se umí prosadit.
13.10.2020 07:23
Charismatický mladý zpěvák a herec Petr Kutheil má nový duet s názvem „Markéta“. Ke spolupráci si přizval svého rockového a služebně staršího kolegu a přítele Petra Koláře. A jak se ukazuje, oběma jde o stejnou věc – jednu ženu!
11.10.2020 07:41
Chystá se se svou krásnou ženou prchnout z Prahy na venkov? Muzikálový zpěvák Peter Pecha si před časem pořídil domek nedaleko Poděbrad a přiznává, že právě tam prchá před realitou všedních dní.
08.10.2020 07:23
Nejslavnější český kouzelník Pavel Kožíšek otevřel novou část expozice Muzea fantastických iluzí. Slavnostní otevření si nenechala ujít bývalá královna krásy Kateřina Stočesová s dcerou Annemarií a synem Christopherem. "Dětem přišlo strašně vtipné, když jsem v jednom trikovém obrazu vezla Pavla Kožíška jako moje malé miminko nebo když mě chtěla sníst obří kočka. Moc se jim líbilo v magické místnosti, která člověka promění v trpaslíka nebo obra.“
07.10.2020 07:32
Jezdí po celé republice a fotí. A jelikož má čich na talenty, docela často se mu povede objevit novou hvězdu. Řeč je o fotografovi Jiřím Rašnerovi, kterému už se povedlo českému showbyznysu "dodat" pěkných pár zajímavých osobností. A teď si připsal další zářez.
06.10.2020 07:27
Moderátor Libor Bouček se na chvíli stal detektivem. Tuto roli přijal v show Zlatá maska, kterou znal už jako úspěšný americký pořad. Co je podle něj nejtěžší a proč měl problém dostat se ke slovu? Nejen o tom v rozhovoru.
04.10.2020 07:46
Čas od času se objeví dívka, která zazáří ve světě českého modelingu. Často si také střihne roličku v nějakém filmu a...její hvězda zhasne. Jen velmi výjimečně se najde kráska, se kterou může showbyznys počítat dlouhodobě. Přesně tak to vypadá se sexy Moravankou Gabrielou Gášpárovou.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.