Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

14.02.2021 07:06
Amatérská organizace tuzemských soutěží krásy je veřejným tajemstvím. Miss České republiky Roberta Novotného ani nemá smysl komentovat, to je projekt odsouzený předem k záhubě. Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko se sice snaží působit dojmem zkušené manažerky, ale moc jí to nejde. A Česká Miss? I tam to vedou od desíti k pěti.
11.02.2021 07:33
Dvaaosmdesátiletý Jiří Krampol a osmnáctiletá Natálie Grossová se spolu sešli na půdě starého domu. Co hereckého barda a mladičkou zpěvačku svedlo dohromady zrovna do těchto míst? Odpověď je jednoduchá – natáčení videoklipu ke zcela unikátnímu filmu režiséra Tomáše Magnuska Stáří není pro sraby.
09.02.2021 07:29
Finalistky České Miss ESSENS mají za sebou již druhé společné soustředění. Během uplynulého týdne velkých příprav na plánované finále dívky prošly mimo jiné i změnou účesu a společným profesionálním focením nebo školením s koučem na komunikaci. Většina dívek tak měla poprvé možnost pocítit na vlastní kůži, jaké to je být profesionálními modelkami na plný úvazek! Panuje mezi nimi rivalita?
08.02.2021 07:27
Zlatý Miloš Zapletal, musí zvolat každý, kdo se zajímá o současné soutěže krásy v naší krásné zemi. Česká miss pořádá večírek v hotelu v době restriktivních opatření, Miss Czech Republic zase místo náhradnice za nemocnou finalistku povolá vítězku z roku 2019 Denisu Spergerovou. To jsou poměry, že?
06.02.2021 17:26
Na herečce Barboře Mottlové (34) příroda půvaby nešetřila, to je více než zřejmé. Není tedy náhodou, že je často obsazována do rolí sexy milenek a osudových žen. Tentokrát se v rámci nové série fotek, které vytvořila společně s fotografkou Barborou Kloučkovou, představila jako bohyně Afrodita – ta představuje ideál krásy, lásky a plodnosti.
04.02.2021 07:31
Lucie Borhyová? Jo, ale za ty roky už je fakt okoukaná. Daniela Písařovicová „zmizela“ z České televize zmizela do DVTV, což nebylo zrovna chytré. Eva Perkausová na Primě? Ano, ale co ta její podivná minulost? Plzeňská televize ZAK nově angažovala neokoukanou, novou tvářičku. A navíc moc pěknou!
02.02.2021 07:35
Rok 2020 nepřinesl pouze koronavirové šílenství, ale také spoustu dobrých věcí. Přesto, že se premiéry filmů odkládaly a producenti a režiséři měli pořádně zamotané hlavy, mnoho skvělých snímků vzniklo. Zkrátka česká herecká scéna měla co nabídnout. A to je dobře.
01.02.2021 08:15
S trochou nadsázky se dá říct, že režisér Tomáš Magnusek chce být ve svém oboru rekordmanem a vytvořit nejvíce diváckých pecek na světě. Nebo je prostě pilný jako včelička. Buď jak buď, práce mu jde moc pěkně od ruky, což je samozřejmě pro diváky jenom dobře.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.