Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

25.05.2020 07:13
Stále ještě úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová zažívá po pracovní stránce velmi plodné období. Mimo to že se pilně připravuje na maturitu a na zkoušky na o školu tak jde z kšeftu do kšeftu, může si vybírat z mnoha nabídek. V malém českém rybníčku je to parádní úspěch, který jí může většina kolegyň jen tiše závidět.
24.05.2020 06:00
Vzpomínáte na hity Dominiky Myslivcové? Její hit Barbie Girl vidělo na YouTube přes 81,5 milionů lidí, díky čemuž se může chlubit rekordem mezi českými interprety. Luxury Girl se blíží ke dvěma milionům a tak dále. Ovšem poslední song v jejím podání už taková pecka rozhodně není. Insta Queen nepřijalo širší publikum, ale dokonce ani fanoušci růžové blondýnky, má i docela dost negativních komentářů.
07.05.2020 08:27
Korunku za vítězství v Miss Czech Republic měla Denisa Spergerová předávat své následovnici už na začátku května. Kvůli pandemii koronaviru je však finále letošního ročníku odloženo, rodačka z Českých Budějovic si tak své kralování užije o něco déle. Jaký to vlastně byl rok z jejího pohledu?
04.05.2020 17:10
Krásná Veronika Farářová není na poli modelingu žádným nováčkem, cenné zkušenosti začala sbírat již jako malá holčička. Poprvé na mole stála už v pěti letech a první focení do časopisu absolvovala dokonce ještě mladší. Není tedy divu, že v dospělosti se přes moderování dostala až k postu ředitelky České Miss a České Missis.
01.05.2020 19:03
Před pár dny jsme vám slibovali překvapení, které chystá Dominika Myslivcová. A už je to tady! Instagramová královna a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube si nejen pro své fanoušky připravila další parádní song. A jak jinak by se měl jmenovat, než Insta Queen?
23.04.2020 07:36
Držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube a nejznámější blondýna Česka Dominika Myslivcová chystá pro své fanoušky další pecku. Jistě si vzpomínáte na její hit Barbie Girl, který vidělo přes 81 milionu lidí. Už 1. května představí další song, jak jinak, než v růžové!
20.04.2020 07:03
V sobotu 18. dubna měla sice proběhnout slavnostní premiéra muzikálové show WE WILL ROCK YOU, kvůli vládnímu nařízení se ale představení muselo odložit. Bez práce tak ze dne na den skončila i představitelka Killer Queen Kamila Nývltová. Ta se ale rozhodla nesedět doma se založenýma rukama a našla si náhradní práci. Brigádně čistí lesy!
19.04.2020 14:59
Asi všichni jsme si jako malí hráli na čaroděje, dnešní mladá generace tím spíš, když shlédla filmy s Harry Potterem. Jen málokdo se ale s kouzlením a iluzemi dostane tak daleko, že ho užasle sledují davy lidí. Adéla Svobodová byla v roce 2019 v soutěži Česko-Slovensko má talent, letos své umění předváděla divákům čínského celostátního programu TV CCTV. Dosavadní vrchol kariéry ji však čeká ve druhé polovině roku v rámci série show v legendárním hollywoodském Magic Castle v Los Angeles.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.