Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

22.10.2021 16:51
V rámci online nakupování Tesco rozšiřuje závozové oblasti, doplňuje nabízený sortiment zboží a nově také nabízí doručení v den objednání v rámci Prahy. Novinky podpoří řetězec online kampaní s influencerkami pokrývajícími na sítích různé segmenty zákazníků – herečkou Alicí Bendovou, zpěvačkou Kamilou Nývltovou a Martinou Helis, nejvýraznější tváří reality show Robinsonův ostrov.
19.10.2021 19:11
Augmentace prsou je dnes naprosto běžná. Zdaleka nejde jen o modelky, úpravu poprsí vyhledávají ženy napříč profesemi. Všechny ale mají jedno společné – hledají kvalitu. Tu na českém trhu nabízejí ergonomické prsní implantáty MOTIVA. Proč jsou opravdu jedinečné, a mnoho dalších informací jsme se dozvěděli na tiskové konferenci konané v hotelu Emblem v centru Prahy.
18.10.2021 10:24
Módní návrhářka Beata Rajská je nejen na české módní scéně pojmem. Není se čemu divit, že v modelu z její dílny ozdobí finále světové soutěž krásy finalistka České Miss Adéla Stroffeková - na finále Miss Earth oblékne kostým, který je inspirován českým granátem.
16.10.2021 15:27
V Česku jsou tisíce lidí, jejichž život závisí na darované krevní plazmě a lécích z ní vyráběných. Od malých dětí až po seniory. Dárců plazmy je ale stále nedostatek. Příkladem se rozhodla jít známá zpěvačka a herečka Olga Lounová. V odběrovém centru sanaplasma v Liberci podstoupila svůj první odběr. A ostatní přítomné dárce bavila po celou dobu. Jak energií, jež z ní i při odběru sršela, tak zpěvem, o nějž ji vedle ležící dárci žádali. (fotky i krátké video z tohoto neplánovaného vystoupení najdete v přílohách)
15.10.2021 12:50
Veškeré zločiny, které se dějí, připomínají ledovec v tom smyslu, že tu větší část nikdy neuvidíte. Už jen proto, že ponořit se pod hladinu samo o sobě nic neřeší. A čím větší špinavost hledáte, tím víc ji gauneři budou chtít utajit. O tom vypráví unikátní nová kniha s názvem Operativec I. Pravidlo tří zdrojů autora Eduarda Kreinera.
14.10.2021 21:09
Společnost Vlasty Buriana byla založena bratry Pavlem a Petrem Holíkovými v roce 1997. Její nejvýznamnější počin byl převoz ostatků Vlasty Buriana na nejposvátnější místo českého národa, Vyšehradský hřbitov a to v roce 2002.
13.10.2021 20:36
Udržet si perfektní postavu i přes přibývající léta je zásadní problém, který se nevyhýbá žádné ženě. O to intenzivněji jej však řeší ty, které jsou téměř denně v hledáčku fotoaparátů nebo kamer.
02.10.2021 14:17
Téma voleb nyní hýbe celou Českou republikou, dveře volebních místností se totiž otevřou už za pár dní. Politickým debatám se ve stejnojmenném krátkém songu věnuje i Jan Pokorný alias Pokáč. Zpívá v něm o pocitech nás nebohých voličů v zajetí televizních debat. Novinka „Politické debaty“ patří do série Pokáčových rychlovek, které písničkář připravuje pro rádio Frekvence 1.
© 2023 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.