Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

05.03.2021 09:36
Určitě už jste o někom řekli, že je jako anděl s ďáblem v těle. Tak pokud to pro někoho platí stoprocentně, pak je to finalistka České Miss Anna Benešová. Když to tahle sexy kočka rozjede, rozhodně to stojí za to. Tak jako během focení pro luxusní magazín Millenium.
01.03.2021 09:51
Obě jsou krásné, to je vidět na první pohled. Ale není to zdaleka jediná věc, která spojuje majitelku Petra Clinic Petru Řehořkovou a modelku, herečku a moderátorku Gabrielu Gášpárovou. Mají toho totiž společného víc, než by se možná na první pohled zdálo.
27.02.2021 07:27
Ještě to není ani rok, co nová slovenská zpěvačka Karin Ann vydala první singl, a už má za sebou celou řadu mezinárodních úspěchů. Skladatelka a výtvarnice stihla za krátkou dobu zaujmout redaktory amerických The New York Times, německého Bildu nebo evropské MTV a dostala pozvání absolvovat vyprodané polské turné s hvězdnou zpěvačkou Sanah. Nyní Karin představuje videoklip ke třetímu anglickému singlu babyboy.
25.02.2021 07:36
I když si svoji váhu hlídáte a pravidelně cvičíte, celulitida se vám bohužel nevyhnula a ani silueta vašeho těla není dle vašich představ. Zejména bříško, boky a zadeček mají k dokonalosti daleko. Nebojte se, řešení existuje! Nebolí, je zcela neinvazivní, a kromě skvělých výsledků nabízí i příjemný relaxační zážitek.
24.02.2021 07:27
Veronika Farářová, kterou si můžete pamatovat jako moderátorku z několika médií, se stala maminkou. Narození dcery tajila téměř dva týdny. “Byl to velmi silný zážitek. Přinesl slzy radosti i smutku. Začátek není jednoduchý a všem maminkám, které tyto momenty zvládly, patří můj velký obdiv.“
21.02.2021 06:23
Lenka Vrabcová (dříve Klosová) je mladou libereckou nehtovou designerkou. Mladou nejen věkem (30 let) ale i dobou, kterou se pohybuje v branži nehtové modeláže. Je vystudovanou zdravotní sestrou, vykonávat toto povolání ji však překazil vážný úraz na koni.
17.02.2021 17:45
Krásná Ludmila ze seriálu Četnické humoresky se rozhodla pro úpravu bříška a boků za pomoci laserové liposukce. Víme proč se pro tento zákrok rozhodla i kde ho podstoupila!
15.02.2021 07:31
Finalistky České Miss ESSENS prošly další proměnou! Během oficiálního focení v Praze si je do své péče vzal tým předního českého vizážisty Pavla Kortana z ESSENS Boudoiru a stylistka Lenka Koutníková. Nechyběl ani tým Franck Provost. V řadě již druhé focení se neslo v duchu jeansů, odvážného líčení a velkých změn.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.