Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

28.10.2020 07:23
Divadla nehrají, živá vystoupení se prakticky nekonají, žádné koncerty a tak dále. Samozřejmě se to týká i večírků a firemních akcí, kterých je každý rok v předvánočním období hodně. Martin Dejdar si přesto nestěžuje. Místo toho se snaží pracovat na televizních a filmových projektech a na věcech, kterým pomáhá "na světlo boží".
27.10.2020 07:32
Zvláštní rozhodnutí organizátorů závodů F1 o zrušení grid girls u monopostů před startem Velkých cen pochopil málokdo. Většina fanoušků i odborníků se shodla na tom, že krásné dívky k závodům zkrátka patří. Málokdo ale udělal něco zásadního pro jejich návrat. Teď se o to pokusí mladá studentka chemické fakulty VUT v Brně Kateřina Lišková.
26.10.2020 07:29
Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová do Prahy rozhodně nepřijela na Václavák na babetě. Téhle kočce totiž už leží metropole u nohou. V hlavním městě nešlo o žádné pomalé vyloďování, Gabriela vzala Prahu frontálním útokem. Nebála se riskovat a vyplatilo se.
24.10.2020 07:33
Známý moravský fotograf a hledač talentů Jiří Rašner má na pažbě další zajímavý zářez. Před jeho objektivem totiž skončila dvaadvacetiletá Magdaléna Bendová a nutno říct, že Rašner znovu ukázal, že má na vycházející hvězdičky čich. O této kočce totiž ještě určitě hodně uslyšíme
23.10.2020 07:23
Tolik výstavních kočiček na jednom místě, to je něco! Pro každého obyčejného smrtelníka malé Vánoce, pro fotografa celebrit Filipa Matušinského však takový běžný pracovní den. Každopádně v rámci focení kampaně na značku spodního prádla Provoque bylo pořádně horko přesto, že teploty venku klesají a dívky toho na sobě moc neměly.
21.10.2020 07:24
Zpěvák a herec David Kraus si "střihnul" roli Ufona, resp. měl tuto masku v show Zlatá maska. Je znám ze svého působení v hudební skupině Laura a její tygři; zaujal písní, kde oslavoval Zuzanu Norisovou, a také ho můžete pravidelně vídat v Show Jana Krause. A jak si užíval svou roli mimozemšťana?
19.10.2020 07:26
Na několika místech Prahy v těchto dnech pokračuje natáčení komedie Ubal a zmiz, jejíž děj se odehrává v průběhu jedné šílené noci. Autor scénáře a režisér filmu Adam Hobzik, který se nechal volně inspirovat stylem filmů režiséra Guye Ritchieho, snímek označuje slovy „Sbal prachy a vypadni po česku“. Diváky v kinech čeká velká filmová bláznivá noční jízda, kde jde o velké peníze, podivný kšeft s balíkem trávy a o sekání malíčků.
17.10.2020 07:58
Nová a poměrně unikátní kapela, kterou tvoří dva mladí bráchové - MILO (Miloš Fiala 18 let - zpěv, piano, kytara/ a JD (Jan Fiala - 14 let - bicí nástroje/ vydala svůj nový singl s názvem „LETÍME“ a k němu natočili i videoklip, kde účinkuje 25 tanečníků, 2 Ferrari, i finalistky Miss Czech Republic. Vznikal na nejznámějších místech v Brně: Automotodromu a na Výstavišti.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.