Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

Kdo by řekl, že téhle kočce je 47 let? Snad nám Simona Krainová odpustí, ale prozradit její věk je v tomto případě zcela na místě. Protože se jím může právem. Kdyby takto vypadala každá žena v jejím věku, bylo by na světě opravdu krásně. A jaké je tedy její tajemství?
03.12.2020 07:36
Každý snáší stresové období jinak a jinak přistupuje i ke zvládání nouzového stavu v rámci boje s pandemií koronaviru. Make-up artistka Sabina Homolová byla kvůli zdravotním problémům několik měsíců zavřená doma, ale jak sama říká, vše špatné je pro něco dobré. Dala totiž dohromady projekt, o kterém přemýšlela už hodně dlouho - spojuje malování obrazů a líčení v extrémním stylu.
02.12.2020 07:29
Copak mezi nimi asi je? Milana Peroutku a Dívku roku 2016 Gabrielu Gášpárovou jsme zastihli na společném focení. Bylo vidět, že si tihle dva velmi dobře rozumějí a dokonce se přiznali, že spolu za pár dní letí do Egypta. Že by romantická dovolená?
30.11.2020 07:30
Viděli jste někdy kulturistiku, ale moc se vám to nelíbilo? Tak jste se dívali na nesprávnou soutěž. Je čas "přesedlat" na fitness, ideálně pak na bikini fitness. Jednou z nejsledovanějších osobností v tomto odvětví je i slovenská kráska Tímea Trajteľová. Tato disciplína přitom zdaleka není pouze o svalech. Je zde spojena krása, zdravý životní styl a sport. Vlastně se dá říct, že jde o takový sportovní modeling.
29.11.2020 07:36
Porod patří mezi nejsilnější zážitky v životě ženy. Je přirozené z něj mít obavy a nejinak svou předporodní cestu prožívala i herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. Formou videa a s humorem sobě vlastním nyní odhaluje, jak se na nezapomenutelnou chvíli připravovala. Velkou oporou jí byl partner, kterého ve videu sehrál Jaromír Nosek.
28.11.2020 07:32
Zpěvák a tanečník Michael Petr, kterého mohou Češi znát také z taneční soutěže StarDance II, kde se proslavil jako taneční partner Lenky Filipové, přichází se svou novou písní s názvem Dopis. Anglická verze nového singlu je pojmenovaná The Letter. K obou verzím písní jsou natočené videoklipy, které se natáčely v Portlandu ve státě Oregon.
26.11.2020 07:24
Majitel truhlářské firmy, která se specializuje na výrobu dětských hřišť z akátového dřeva. Ve velkém je prodává a instaluje v ČR i v zahraničí. Největší chloubou je Mirakulum, největší zábavní park v Česku, který ročně navštíví 300 000 lidí. Jeho správě a rozvoji věnuje Jiří Antoš největší část svého času a energie.
24.11.2020 07:40
Rodačka ze sibiřského Kemerova, čerstvě osmnáctiletá Alexandra, studuje v Praze a je opravdu neuvěřitelná. Dost možná má aktuálně nejdelší nohy v Praze, při výšce 188 centimetrů její dolní končetiny měří 122 cm. Pokud to dokážete trumfnout, tak nám napište!
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.