Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

V roce 2016 se Kristýna Kubíčková stala druhou vicemiss České republiky, ve stejném roce získala i titul Miss Earth. Přesto se rozhodla pro o augmentaci poprsí. Prý to v žádném případě nedělala kvůli mužským pohledům, ale protože zkrátka chtěla být spokojená se svým tělem.
08.08.2020 09:58
Říkáte si, že modelka má úžasný život, nemusí v podstatě hnout prstem a chlapi jí padají k nohám? Možná ve velmi výjimečných případech, jinak na sobě musí stále pracovat. A občas si také nechat pomoci. Tak jako Kristýna Kubíčková, který podstoupila augmentaci prsou.
06.08.2020 18:32
Přesto, že je vicemiss České republiky z roku 2016 a Miss Earth, nebyla Kristýna Kubíčková se svým tělem spokojená. Rozhodla se tedy pro augmentaci poprsí. A teď? Její ňadra jsou zkrátka dokonalá!
31.07.2020 08:05
Kdo je ta mladá návrhářka? Tohle fakt udělala ta mladá holka? Takto a podobně si často špitají lidé, kteří se poprvé setkají se značkou KRISTIANNA. Popravdě se není čemu divit, že napřed nevěří. Dvaadvacetiletá Kristina Oganesian je ale dokáže přesvědčit. Po pár větách s rodačkou z Arménie už víte, že tahle slečna své řemeslo umí parádně a má vysoké cíle. A když se podíváte na outfity z její dílny, nedivíte se pak už vůbec ničemu.
24.07.2020 15:03
Na módního návrháře si dnes může "hrát" prakticky každý. A ruku na srdce, když se rozhlédnete po českém rybníčku, často se tak děje. Outfity nevalné kvality představované s velkou pompou, ale jinak nic moc. V případě značky KRISTIANNA je to naštěstí jinak. Můžete si být totiž jisti, že když si na sebe vezmete něco od návrhářky Kristiny Oganesian, každý se za vámi ohlédne. V dobrém slova smyslu...
15.07.2020 15:25
Šampaňský dům Moët & Chandon, který každoročně v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary pořádá proslulou Moët party, se vzhledem k současné situaci a oficiálnímu přesunutí filmového festivalu rozhodl uspořádat menší setkání s milovníky bublinek v Praze. Cinema Cocktail by Moët & Chandon se konal ve čtvrtek 9. července v baru Public Interest za účasti mnoha známých osobností a byla to velká paráda!
13.07.2020 07:10
Je krásná, je sexy a navíc má smysl pro byznys a celou řadu nápadů. Vražedná kombinace! Jestli si říkáte, že to snad ani není možné, vyvedeme vás z omylu. Tahle kráska se jmenuje Anna Černohorská a momentálně žije mezi Prahou a Londýnem.
02.07.2020 11:07
Pokud jste si říkali, že se letos v rámci juniorských formulových kategorií nic moc nestalo, tak těsně před startem sezóny (3. -5. července v Rakousku) vybuchla doslova bomba. V barvách české stáje Charouz Racing System totiž v šampionátu F3 pojede český supertalent Roman Staněk, navíc s možností opce pro F2. Nahradí tak Fina Nika Kariho. Cesta k vysněnému startu v elitní F1 je tak pro teprve šestnáctiletého mladíčka skvěle narýsovaná.
© 2020 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.