Ihot.cz Aktual24.cz Ihot.cz Staronline.cz Techfocus.cz Healthandbeauty.cz Luxuryguidetravel.cz víc

České celebrity

Muzikál Robinson Crusoe se doufejme již brzy dočká své premiéry. V tuto chvíli jdou zkoušky muzikálu v Divadle Na Maninách pod vedením režiséra a herce Václava Knopa do finále. Muzikál se divákům má poprvé představit 19. června na zámku v Třeboni a následovat bude letní tour po českých a moravských zámcích. Preméra v Divadle Na Maninách je naplánována na září. S Danielem Hůlkou v titulní roli.
10.05.2021 13:40
Kapela Tcheichan uvede premiéru nového videoklipu k singlu Řádky, na kterém poprvé spolupracovala s producentem Lukášem Chromkem.
08.05.2021 07:27
Kdo ji zná, tak moc dobře ví, že Gabriela Gášpárová chvíli neposedí. Pořád musí něco dělat. Nejvíce jí lákají věci, které ještě nezkusila. I proto se minulý týden rozhodla, že se naučí chytat ryby. Při chytání ještě stihla vylosovat, kdo uhádne světový rekord v počtu darovaných růží. Gabriela vylosovala výherkyni soutěže, kterou před nedávnem vyhlásila na Instagramu. Lidé měli tipovat, kolik růží dostala k narozeninám.
06.05.2021 12:27
Nedávno oslavil 70. narozeniny a už sedí! Takhle jednoduše by se dalo popsat to, co potkalo hereckou i dabérskou legendu Otu Jiráka. Skončil v jednom z nejtěžších českých vězení, v Plzni na Borech. V mundúru mukla a nefalšované cele, kde v okolí sedí vrazi, násilníci, zloději a další kriminálníci! Vše naštěstí jen na jeden den a díky novému filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4 – Reparát. I sám režisér, autor scénáře a představitel učitele Majera skončil za mřížemi. A tak se oba sešli za katrem.
05.05.2021 07:29
Před několika dny vyhlásila herečka, modelka a moderátorka Gabriela Gášpárová na svém instagramovém profilu tipovačku. Její fanoušci hádali, kolik růží dostala k narozeninám. Teď prozradila výsledek i vítězku, která se může těšit na parádní Mercedes G63 na celý víkend.
04.05.2021 07:30
Herecká legenda Jiřina Bohdalová dnes oslavila 90. narozeniny cestou do vesmíru, kde se svou posádkou odstartovala galaktické turné. Jelikož si na Zemi získala srdce prakticky každého diváka, rozhodl se Ondřej Brzobohatý, Jakub Prachař, Libor Bouček a Vojtěch Kotek, že ji při své kosmické misi JB-90 představí mimozemskému publiku
03.05.2021 07:26
Mladá popová princezna v dnešní kovidové době nezahálí, ale naopak se snaží svou tvorbu neustále rozšiřovat. Po zlomové písni Duch, ve které se ukázala ve zcela jiném světle, přichází se singlem Vlci. Za námětem mysticky laděného videoklipu stojí sama Nelly. Vizuální podobu dal klipu Jakub Mahdal (Jakoby films). O hudební produkci písně se postaral Lukáš Chromek.
02.05.2021 07:28
Hudba, zpěv, třpyt a žhavé rytmy. To je nový oficiální videoklip, který v Mexiku natočila Karolína Kokešová pro letošní konání Miss Global. Několik dní těžkého fyzického a psychického výkonu ale rozhodně stálo za to. Nádherná Češka natáčením získala neuvěřitelnou zkušenost a svým plnohodnotným výkonem ukázala, že je nejen všestranně talentovaná, ale může se po právu hrdě pyšnit titulem nejkrásnější žena světa.
© 2021 iHot.cz, Použití fotografií bez souhlasu iHOT.cz je zakázano.