Vojta Dyk: Jede sólo

Vojta Dyk:  Jede sólo

Dalo se to čekat. Poté, co kapela NightWork ohlásila konec, ať už nese vinu ne jejich konci kdokoliv, Vojta Dyk už jede sólo. A rovnou si pokřtil svoji první sólovou desku.


Tu natočil Dyk s B Side Bandem a za kmotry si zvolil manžele Preissovy. Jeho přítelkyně a matka jeho syna Lojzíka Táňa Vilhelmová na křtu překvapivě chyběla, protože tenhle pár rád chodí všude spolu.


Dyk to navíc se svou sólovou kariérou myslí vážně. Naplánované má už i jarní, tříměsíční koncertní turné, které samozřejmě odjede s B Side Bandem, se kterým začal spolupracovat už před 4 roky. „Myslím, že to bylo přesně někdy v březnu kolem roku 2010, zrovna slézal poslední sníh z parapetů a mě probudilo zvláštní zvonění mého telefonu, takové, které jsem před tím ještě neslyšel. Až posléze jsem si uvědomil, že ten telefonát je z Brna. Telefonující se představil jako Josef Buchta, bandleader B-Side Bandu a slovo dalo slovo a já v červnu téhož roku vycestoval až do Brna k prvnímu společnému koncertu. A hopla a je tu naše první společná ,,opravdová" Deska," vzpomíná na začátky Vojta Dyk.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vojtěch Dyk

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura