Vendula Svobodová: Smrt jejího muže přilákala k televizním obrazovkám statisíce diváků

Vendula Svobodová: Smrt jejího muže přilákala k televizním obrazovkám statisíce diváků

Páté výročí úmrtí skladatele Karla Svobody je pro jeho ženu Vendulu opravdu trpkým okamžikem. Nejenže musí projít vzpomínkou na svoji první lásku, její druhý manžel ji navíc opouští.
Skoro v přímém přenosu probíhá stěhování Patrika Auše z říčanské vily pryč od Svobodové a jejího syna Jakuba, a to se ještě Vendula musela o víkendu v televizi dívat na pořad, který připomněl jeho největší hity.
A televize Barrandov si může gratulovat.  Díky pátému výročí Svobodovy smrti a soukromým problémům jeho ženy Venduly se na televizi dívalo rekordní množství diváků. A to TV Barrandov rozhodně nepatří mezi nejsledovanější televizní kanály. Přesto s pořadem dokázala mezi devátou a desátou večerní být nejsledovanější.
Pořad byl speciálním dílem show To byl náš hit a na Karla Svobodu v něm ve vyprávění a písničkách vzpomínali Karel Gott, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Václav Vorlíček, Helena Vondráčková, Pavel Vítek, Marta Jandová, Leona Machálková nebo sama Vendula Auš Svobodová.
Pořad To byl náš hit pokračuje dvěma sobotními speciály "Nejlepší zpěváci" a "Nejlepší zpěvačky", aby se 13. února vrátil na pondělní večer valentýnským dílem duetů.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vendula Svobodová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura