Gibson, Spielberg a další: Top 5 nejdražších hollywoodských rozvodů všech dob

Gibson, Spielberg a další: Top 5 nejdražších hollywoodských rozvodů všech dob

Moderátor a komik Chris Rock se těsně před koncem roku rozhodl po dvaceti letech podat žádost o rozvod, a hned se mu dostalo několik rad. Nevydělává totiž zrovna málo a k dispozici je hned několik strašidelných případů. Tady je Top 5 nejdražších rozvodů celebrit všech dob.


Režisér Steven Spielberg se s první ženou Amy Irving rozváděl v roce 1989 po čtyřletém manželství. Amy u soudu uspěla s podivnou předmanželskou smlouvou, napsanou údajně na kapesníčku a z tehdejšího Spielbergova jmění dostala téměř polovinu, tedy asi 2 miliardy korun.


Zhruba o stejnou částku přišel golfista Tiger Woods, když mu jeho žena a bývalá chůva dala kopačky v roce 2009 poté, co mu přišla na strašlivou sérii nevěr.


O celkem tři miliardy korun přišel zpěvák Neil Diamond, když se v roce 1995 rozváděl s Marcií Murphey. Brali se v roce 1969 a mají spolu dvě děti.


Ještě s větším kufrem peněz odešla od rozvodového soudu v roce 2006 Juanita Jordan, nyní už exmanželka basketbalové legendy Michaela Jordana. Brali se v roce 1989 a mají spolu tři děti. Ty si od rozvodu s Juanitou užívají 3,3 miliardy korun, o které Jordan při rozvodu přišel.


Vítězem rozvodové hitparády je ovšem s velkým náskokem herec Mel Gibson. 28 let by ženatý s Robyn Moore, se kterou měl 7 dětí a nakonec se rozvedli v roce 2011 a Robyn si odnesla opravdu gigantickou sumu, nejvyšší v historii rozvodů slavných. U soudu totiž dostala polovinu Gibsonova jmění, tedy 8,5 miliardy korun.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Tiger Wood

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura