Modelka Pavlína Němcová: Dlouhé nohy jí ve Stardance nepomohly, Bende ukázal zraněné koleno

Pavlína Němcová
Modelka Pavlína Němcová: Dlouhé nohy jí ve Stardance nepomohly, Bende ukázal zraněné koleno (Pavlína Němcová)

Modelka Pavlína Němcová je první smutnou celebritou, která musela opustit taneční soutěž Stardance, ačkoli její postavu a především dlouhé nohy obdivovala snad celá porota.
Němcová navíc rozhodně nepatřila mezi nejhorší tanečníky. Naopak za úplně nejhoršího porota v tomto kole označila herce Davida Švehlíka, jehož pohyb po parketu vypadá celkem beznadějně i pro další kola.
Jeho popularita u hlasujících diváků byla ale zjevně větší, než u elegantní modelky Němcová, a tak dlouhonohá kráska musela z kola ven.
Ostatně překvapivá první vyřazení přinesly i minulé ročníky soutěže. Naposledy odchod v prvním kole potkal herečku Veroniku Žilkovou.
A v novém ročníku Stardance už došlo i na zranění. Rocker Petr Bende přišel na fakt, že při tanci nejsou jednoduché ani klouzačky po parketu a prodřel si kalhoty, které musel na poslední chvíli před přímým přenosem nahradit novými. Horší ale bylo jeho sedřené koleno, se kterým Bende musel tancovat, po přenosu se ale s úsměvem a v dobré náladě se svým zraněním všem pochlubil.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Paulina Němcová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura