Odulá Sandra: V Praze ji zaujaly hlavně skleničky na šampaňské, Michala Davida nechala plavat

Odulá Sandra: V Praze ji zaujaly hlavně skleničky na šampaňské, Michala Davida nechala plavat

Zpěvačka Sandra slavnostně otevřela v Praze Cafe 80s a byla to sláva za všechny peníze Sandra totiž slávu osmdesátých let už nepřipomínala ani vzdáleně, byť v roce 2012 vydala desku. Ta ovšem propadla i v jejím rodném Německu.
Není ostatně žádným tajemstvím, že Sandra nesla těžce rozvod s Michaelem Cretu, hudebním skladatelem a producentem, stojícím za kdysi slavným projektem Enigma. Cretu samozřejmě řídil také Sandřinu kariéru a při rozvodu tak nedošlo jen na osobní rozluku, ale i na tu profesionální.
To se psal rok 2007 a Sandra začala mít problémy s alkoholem, které se pravděpodobně podepsaly i na její vizáži. Prahu si sice pro novináře pochvalovala, paradoxně to byly ale skleničky na šampaňské z českého skla, které ji zaujaly nejvíc.
Nejvíc smutný ze Sandry byl na otevření kavárny asi Michal David, který se těšil, že se se svou vrstevnicí pozdraví osobně a předá jí svoje DVD. Na setkání ale nedošlo, protože Sandra většinu večera strávila v "zákulisí" a objevila se až ve chvíli, kdy měla splnit tři povinnosti: zazpívat svoje staré hity, nakrojit dort a podepsat se.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura