Eva Burešová z Gymplu: Balila Bendiga

Eva Burešová, foto Facebook
Eva Burešová z Gymplu: Balila Bendiga (Eva Burešová, foto Facebook)

Dvacetiletá černovláska Eva Burešová byla sice Jaro Slávikem v roce 2011 označena jako nejtalentovanější zpěvačka široko daleko, soutěž Československo má talent ale tehdy nevyhrála. Jako studentce zpěvu na pražské konzervatoři se jí ale i přes nízký věk daří v muzikálech, a zdá se, že její kariéru definitivně odpíchne seriál Gympl, ve kterém hraje jednu z hlavních studentských rolí.
Burešová nejen dobře zpívá, ale i dobře vypadá, a to je dobrý předpoklad pro zrod nové hvězdy. Není se tedy ani co divit, že Burešová nechyběla na pódiu při premiéře nového muzikálu Superstar Company, který připravila právě pražská konzervatoř. A hned v hlavní roli, ve které jí dělal parťáka Jan Bendig.
I ten si kdysi prošel televizní talentovou soutěží, a tak má s Burešovou hodně společného. Ta už evidentně na účast v nějaké další talentové show vůbec nepomýšlí. "Lidé si myslí, že z nich něco bude, že budou slavní, že se o ně někdo postará. A nakonec zjistí, že jsou jenom rychlokvašky, o kterých půl roku po soutěži nikdo neví," popisuje vlastní zážitky vycházející hvězda Burešová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura