Zpěvačka Kristína: Žije „NA SLNEČNEJ STRANE SVETA“!

Zpěvačka Kristína: Žije „NA SLNEČNEJ STRANE SVETA“!

Zpěvačka Kristína chystá nové album!
V pořadí již třetí hudební počin této mladé zpěvačky ponese romantický název „Na slnečnej strane sveta"!
První ochutnávka nového cédéčka v podobě skladby „Jabĺčko" už zní slovenským i českým éterem!
Nové album "Na slnečnej strane sveta", které se nahrávalo více než rok, bude obsahovat celkem 14 skladeb, limitovaná edice navíc 3 bonusy v podobě remixových skladeb.
„Začali jsme v březnu 2011 a skončili koncem května 2012. Nahrávali jsme ve studiu v Košicích i Bratislavě. Album je pro mne opravdu vyjímečné a plné emocí", vysvětluje Kristína.
Všechny písně na albu otextoval Kamil Peteraj, hudbu složil producent Martin Kavulič. O hudební složku dvou skladeb se pak podělil i Martinův mladší bratr Marián Kavulič.
„Každá píseň z alba má své téma. Dali jsme do každé skladby maximum. A mám velkou radost, že si na tomto albu najdou to své všechny věkové kategorie.
Skladby jsou zvukově barevné. Na albu se dokonce objeví i malý smyčcový orchestr, klasická i foukací harmonika, živý i elektronický cimbál a buzuki", dodává Kristína.
Kristíně při nahrávání asistovali hudebníci z její kapely - kytarista Peter Tomko, klávesák Martin Ferencik a bubeník Marek Sarvaš.
Mimo toho si do studia pozvala violoncellistu Ľubomíra Kristana a klavíristu Ado Harvana, který také obstaral aranže pro malý smyčcový orchestr.
„Nahrávalo se nám skvěle. Chci se při nahrávání vždy cítit dobře. Když nemám svůj den, tak se do ničeho nepouštím, protože je to na mém hlase znát.
Opravdu jsme usilovně pracovali na tom, aby album bylo co nejlepší a věřím, že to tak fanoušci i ucítí a bude se jim líbit ..." popisuje nahrávání Kristína.

 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura