Jste to, co jíte: Paní Iva tvrdí, že nabrala 15 kilo po bezlepkové dietě. Kde je pravda?

Jste to, co jíte: Paní Iva tvrdí, že nabrala 15 kilo po bezlepkové dietě. Kde je pravda?

Iva Vondráčková přibrala za poslední dva roky 15 kilogramů - a to prý „díky" bezlepkové dietě. Dostala se tak na úctyhodných 102 kg a 121 cm v pase! Opravdu za její nadváhu může dieta pro osoby s celiakií?
Iva Vondráčková (27) má spoustu zájmů a jeví se jako člověk se správnou chutí do života. Miluje tanec, smích a svého přítele, ovšem za vším tím veselím se skrývá trápení s nadváhou. Protože prý za poslední dva roky, kdy jí lékaři diagnostikovali celiakii, přibrala 15 kilogramů, chtěla by zhubnout, vypadat přitažlivěji a cítit se lépe.
I když o sobě Iva tvrdí, že byla od dětství „oplácaná", výrazně tloustnout začala prý až před dvěma lety, kdy v jejím životě došlo hned k několika významným změnám. Psychickým i fyzickým. Svou nadváhu však z velké části svádí na předepsanou bezlepkovou dietu, v rámci které se živí kukuřičnými a rýžovými chleby; vlastní bezlepkový chleba si nepeče.
Jak dopadne „přepadovka", která bude tentokrát v režii kuchaře Roberta? Ten bude totiž Ivu lákat na dobrůtky ze své restaurace! Odolá jeho svodům? A proč se po příchodu doktorky Kateřiny rozpláče jako malé dítě? Jak její nepřiměřenou reakci lékařka zhodnotí?

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura