Petr Vachler: Po Lucii Bílé chystá dokument o smyslu života...

Petr Vachler: Po Lucii Bílé chystá dokument o smyslu života...

Co je smysl života, co je láska, kdo jsme? Co je realita? Nejen na to by rád našel odpovědi nový český film "Tajemství a smysl života" od lidí, kteří prošli klinickou smrtí, či kteří vidí běžný materiální svět jinýma očima. Pohled na svět z jiného, pro mnohé tajemného úhlu, může být zajímavým osvěžením mysli a otevřením vědomí i v souvislostech s rokem 2012.
Raymond Moody (Život po životě), Dan Millman (Cesta pokojného bojovníka), Brandon Bays (Cesta), Erich von Däniken (Vzpomínky na budoucnost), Ihaleakala Hew Len (Svět bez hranic), Carl Johan Calleman (Mayský kalendář a strom života) a desítky dalších hostů z celého světa se zamýšlejí nad vlastní existencí, kdo jsme, co je smysl života, co je láska, co je humor, či potřebujeme-li dnes nového avatara, to vše v novém filmu Tajemství a smysl života režiséra a scenáristy Petra Vachlera, který dodává: "Tento film bude třeba jen jedním možným snem o realitě, pro někoho naopak popisem běžné skutečnosti."
Po doporučení jednoho z konzultantů filmu, jinak i amerického producenta a režiséra, Roberta Resnikoffa, bude film natáčen v anglickém jazyce, a to i z důvodu množství zahraničních hostů a jejich popularitě po celém světě. "Vzhledem k tomu, že ve filmu bude celá řada hraných scén, budeme se pokoušet sehnat do filmu i zahraniční osobnosti, ale kdo ví. Film vzniká intuitivně a tak to bude i pokračovat. Těžko předvídat, kdo se ve filmu ještě objeví," vysvětluje Petr Vachler.
Podle producentů projevily zájem o film i zahraniční společnosti, ale nic prý není jisté, dokud nebude definitivně hotový scénář, který značně a stále ovlivňují výpovědi nových a nových protagonistů. Ani jejich seznam ještě není konečný. Uvažuje se o dalších významných hostech z Francie, Kanady, USA, Japonska, Ruska, Afriky a Blízkého východu.
Film se průběžně natáčí a pokud se vše podaří, do kin by měl vstoupit 21.12.2012, případně začátkem roku 2013, nebude-li pozdě, alespoň podle mayského kalendáře.

 
 
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura