Eduard Klezla: Znovu zasedl v porotě

Eduard Klezla: Znovu zasedl v porotě

Profesor zpěvu Eduard Klezla, obávaný porotce pěveckých soutěží s jedinečným ostrovtipem, podpoří s dalšími osobnostmi české hudební scény mladé talenty celostátní pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2011.
Odborná porota složená z hudebníků vybere semifinalisty na základě všech předem zaslaných hudebních nahrávek. V semifinále a finále soutěžící zpívají naživo. Pěvecké výkony hodnotí porota, ve které letos zasedne mimo jiné EDUARD KLEZLA (profesor zpěvu), KAMILA NÝVLTOVÁ (zpěvačka, sólistka Divadel Broadway a Hybernia v Praze, patronka soutěže), OLGA LOUNOVÁ (zpěvačka), MILAN HERMAN (hudební producent), BOHOUŠ JOSEF (zpěvák), OTA BALAGE (skladatel a dirigent) a další. Další cenu udělí diváci a V.I.P. porota složená ze zástupců partnerů soutěže.
Soutěž není určena pro zpěváky, kteří se školí pro operní zpěv. Naopak je určena všem, kteří mají svůj osobitý styl, myslí si, že mají talent, umí zpívat, anebo to prostě chtějí zkusit. Začínající zpěváci mají možnost nasbírat cenné zkušenosti, vyslechnout si názor odborníků, získat nové přátelé, setkat se s předními osobnostmi pěvecké scény ...

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura