Karolína Gudasová: Po Thálii už má hlavní roli

Karolína Gudasová: Po Thálii už má hlavní roli

Odnepaměti šlo mnohým podvodníkům pouze o zisk. Láká-li vás proto někdo na věčné mládí, dejte si pozor! Můžete se totiž svou duší upsat ďáblu! Po staletí známý příběh o Faustovi, který tuto situaci zažil na vlastní kůži, Vám může být výstrahou.

Divadlo Hybernia, jedno z nejmodernějších muzikálových divadel, bude letos na podzim slavit 10. výročí od jeho slavnostního otevření. Producent divadla se proto k této příležitosti rozhodl přijít s novým zpracováním klasického námětu ďáblovy nabídky ve výpravném muzikálu na faustovské téma MEFISTO, který se poprvé představí divákům 1. listopadu 2016.
A hlavní ženskou roli dostala mladičká Karolína Gudasová, která se před několika týdna stala novou držitelkou prestižní Thálie v kategorii muzikál. Fakt, že dcera hokejisty Gudase v muzikálové branži rychle poroste, se tak dal rozhodně čekat.
V Mefistovi si zahraje Markétku, tedy hlavní ženskou roli. „Už samotné téma - Faust, Mefisto, Markétka je něco, v čem jsem si opravdu chtěla zahrát a jsem moc ráda, za tuto příležitost. A co mě uchvátilo, je jednoznačně hudba, která je opravdu nádherná. Líbí se mi, že je libreto napsáno s humorem a diváci se tak mohou skvěle pobavit. A to je podle mě v dnešní době dost důležité. Navíc v tomto muzikálu dostalo prostor i mnoho neobjevených talentů vedle velkých hvězd jako Pepa Vojtek nebo Honza Kříž." prozradila Gudasová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura