Klára Doležalová přiznala: Piju jenom víno

Klára Doležalová přiznala: Piju jenom víno

Moderátorka Klára Doležalová přiznala, že je velkou milovnicí vína, ze kterého se stal jeden ze dvou nápojů, bez kterých se neobejde. „Já vlastně nic jiného než víno a vodu nepiju. Takže mě nikdy neurazí dostat darem dobré víno, a proto ho s radostí kupuji i jiným. Vybírám výhradně ve vinotékách nebo luxusnějších lahůdkářstvích" rozpovídala se Doležalová na otevření pražského lahůdkářství Sváček.

S jídlem to ale u štíhlé moderátorky je už větší problém, což Doležalová dokázala přímo v lahůdkářství, když se odmítla zakousnout do lahodného sedviče.„Bohužel se mi hodně často stává, že mám hlad, ale nemám čas. Klasické fastfoody jsou pro mě úplné tabu. Ideální je proto sehnat jídlo, které mi dá energii, a nebudu po něm unavená. Ideálně plátek masa v kombinaci se zeleninou či luštěninami třeba v pohankové placce" rozpovídala se moderátorka o svých stravovacích návycích.

Zdá se, že Doležalová má celkem vysoké nároky, jež by většinu lidí doslova porazily. „Šunku jím nejraději samotnou, ale miluju i sýry. K těm si dávám kuličky hroznového vína, ořechy, nebo žlutý meloun a zapíjím to sklenkou suchého lehčího kvalitního vína. Některé sýry pokapu bio olivovým olejem vlastní výroby" šokovala tak trochu moderátorka.

 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura