Hanka Kynychová: Chce vypadat jako dvacítka

Hanka Kynychová: Chce vypadat jako dvacítka

Jedna z nejznámějších cvičitelek Hanka Kynychová byla v poslední době terčem posměchu kvůli svým outfitům a teď ještě vzkázala, že chce vypadat na dvacet. A vydala se na kliniku plastické chirurgie.

Tam už Kynychová jednou byla. V roce 2013 si nechala zvětšit prsa. Teď se sedmačtyřicetiletá cvičitelka chtěla zbavit vrásek v obličeji. „Vadí mi hlavně vrásky kolem očí. Moje pleť je suchá, takže náchylná k vráskám. Nepomáhá ani to, že se každé ráno sprchuji v ledové vodě. Vyzkoušela jsem řadu zázračných očních sér, olejíčků či krémů a už nic nezabírá. Když Madonna vyjela s kampaní svojí nové desky a tour, začala jsem jí více sledovat, protože je můj vzor a všimla jsem si na neretušovaných fotkách z akcí, že máme stejný problém. A víte co? Ani ona nechce ve svém mladém týmu tanečníku vypadat jako babička. Je mi jasné, že i ona se svěřuje do rukou odborníků, aby ve svém věku vypadala, jak vypadá. Tak proč ne já? Když někomu vadí faldík na břiše nebo povolená stehna, tak mě vyhledá a spolu ten problém řešíme... A když mně vadí na obličeji něco, s čím se nesmířím a nechci smířit, tak jsou tady odborníci" říká Hanka.

„Na efekt si musím ještě pár dní počkat, vím, že musím být trpělivá a zítra ze mě dvacítka ještě nebude, za týden už ale jo." pěla radostně při odchodu z kliniky Kynychová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura