Missky Věrná a Štoudková: Ukázaly, jak hubnou

Hana Věrná
Missky Věrná a Štoudková: Ukázaly, jak hubnou (Hana Věrná)

Missky Hana Věrná a Michaela Štoudková mají svá tajemství, jak si udržet štíhlou linii, a jedním z nich je i neinvazivní metoda hubnutí zvaná lipodestrukce. I když si obě dávají pozor, a jedí zdravě, nedají na moderní cesty hubnutí dopustit.
Obě proto vyrazily do salonu Slim&GO vylepšit partie svých těl lipodestrukcí.
„Určitě se o svoji postavu musím starat, protože nepatřím mezi ty, které mohou sníst cokoliv a nepřiberou ani deko. V jídle si ráda dopřeji, příliš se neomezuji, ale doplním to sportem a procházkami s pejskem. Protože jsem už několikrát fotila i katalog plavek, jsou pro mě důležité detaily vzhledu a každý centimetr navíc hraje bohužel svoji roli. Lipodestrukcí v salonu Slim&GO se mi daří na problematických partiích vždy odstranit centimetry navíc a sama se při focení cítím lépe," řekla ke svému výletu do salonu Hanka Věrná
Michaela Štoudková sice dře až pětkrát týdně v posilovně a sportování patří neodmyslitelně k jejímu životnímu stylu, ale také se potýká s problémem, že ne všechny partie mohou být dokonalé jen díky sportu. „Sport a pravidelný pohyb jsou nejlepší cestou ke zpevnění postavy a hubnutí, ale za možnost ultrazvukového rozpuštění tuků a úbytek několika centimetrů na obvodu jsem vždycky velmi ráda. Třeba před důležitým focením nebo přehlídkou si zajdu na lipodestrukci a mám jistotu, že mám pak při předvádění oblečení lepší míry a snadněji všechno zapnu,"prozrazuje se smíchem.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Michaela Štoudková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura