Kamila Nývltová: Takhle se zpěvačka nechala svléknout

Kamila Nývltová: Takhle se zpěvačka nechala svléknout

Kamila Nývltová nafotila nahé fotky! A svlékla se kvůli kosmetice. Mladá zpěvačka se totiž stala tváří kosmetické značky OverShine, a tak odhodila svršky a „oblékla" se pouze do šminek.
„Focení bylo docela náročné, ale výsledek stojí za to. Musela jsem být několikrát nahoře bez, protože ta kosmetika je sama o sobě opravdu velice jemná a přírodní, a proto jsme to chtěly udělat co nejvíce něžné! Ukrutně jsem se styděla, a to jsme tam byly samé ženské, ale z fotek jsem nadšená, příteli se líbí, takže popřemýšlím, jestli by nestálo za to nechat si udělat odvážnější fotky, dokud je na co koukat," prozradila zpěvačka.
Focení se odehrávalo od ranních až do pozdních hodin v Ústí nad Labem. Fotografování se zhostila Petra Kropáčová, která Kamilu nafotila v opravdu svůdných pózách.
Kamila Nývltová prožívá plodné období. Získala hlavní roli Aidy ve stejnojmenném muzikálu v Hudebním divadle Karlín, chystá se vydat své nové vánoční CD a s ním připravuje i velký vánoční koncert v Praze. Nabídku nafotit kampaň pro přírodní kosmetiku OverShine, která právě přichází na náš český trh a stát se tak její tváří přijala pochopitelně ochotně.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kamila Nývltová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura