Kamila Nývltová: Zakážou jí snowboard?

Kamila Nývltová: Zakážou jí snowboard?

Zpěvačka Kamila Nývltová si začátkem února už rovnou udělala malou dovolenou a odjela si i s přítelem Tomášem do svých rodných Krkonoš zařádit na snowboardu. Přitom nebezpečné sporty jí zřejmě už brzy zakáže muzikálová produkce. „Byli tam se mnou tradičně i moji rodiče a brácha Jíňa, který se tu začal ve třech letech stavět poprvé na lyže a dnes mu je 13, takže sem jezdíme již neuvěřitelných deset let. Letos nám to pěkně vyšlo i termínově, že jsme tam oslavili taťkovy 50tiny. Ani se mi tomu nechce věřit, on je s mamkou stejný ročník a oba vypadají skvěle. Je fakt, že je neustále udržuji v bdělosti, a že o šoky, stresy a podobné věci v mém podání nemají nouzi a tak jsou stále ve střehu. A jak je vidno, dělá jim to evidentně dobře," směje se Kamila.

Jenomže ona už v lednu začala zkoušet roli Adriany v nové verzi muzikálu Dracula, a kdyby se jí na snowboardu něco stalo, nastala by komplikace. Premiéra je totiž plánovaná už na začátek března a Nývltová má jen jedinou alternaci v osobě Daniely Šinkorové. Její závazky v jiných muzikálech jsou ale taky jistou hrozbou.

„Jako malá holka jsem jezdila do Prahy s rodiči na muzikál Dracula a snila jsem o tom, že jednou taky budu hrát v nějakém muzikálu. Vzhlížela jsem k Danovi Hůlkovi, Leoně Machálkové jako k modlám. Byli to pro mě naprostí fenoméni. Obdivovala jsem je a nikdy mě nenapadlo, že jednou budu s těmito dvěma umělci stát na jednom pódiu. Už v deseti jsem uměla celého Draculu zazpívat nazpaměť, všechny role, Draculu, Adrianu, Lorraine, šaška, nymfy... prostě všechny," vzpomíná Nývltová a slibuje, že do premiéry nechá snowboard ve skříni.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kamila Nývltová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura