Heather Locklear: Jako za starých časů v Melrose Place

Heather Locklear: Jako za starých časů v Melrose Place

Třiapadesátiletá Heather Locklear se pochlubila fotkami ze své dovolené a skoro připomínají její slavné časy v seriálu Melrose Place, který ovšem Heather začala natáčet před více jak 20 lety. Jenomže herečka se i dnes může klidně chlubit skvělou postavou.

Heather si vyrazila na dovolenou se svou dcerou Avou a exmanželem Richiem Samborou, který už tedy rockera, po kterém blázní všechny fanynky moc nepřipomíná. Rodinka se dovolenkovala na Bora Bora především kvůli sedmnáctileté Avě, která svou slavnou matku brzy opustí a půjde na vejšku.

Exmanželé se ostatně o svou dceru starají hezky. Není to totiž poprvé, co společně tráví dovolenou, přestože se po dvanáctiletém manželství rozvedli už v roce 2007. Například loni svou dceru vzali na Havaj, kde s ní oslavili narozeniny. Přitom Sambora už nějaký čas chodí se zpěvačkou a skladatelkou Orianthi Paraganis, zatímco Heather byla naposledy spojována se svým kolegou z Melrose Place Jackem Wagnerem, se kterým se ale po čtyřech letech rozešla v roce 2011.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Heather Locklear

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura