Filip Tomsa: Svou mentálně postiženou sestru vyvedl na koncert

Filip Tomsa: Svou mentálně postiženou sestru vyvedl na koncert

Filip Tomsa je oblíbeným seriálovým hercem, přes všechen televizní úspěch se ale nerad ukazuje. Do společnosti chodí minimálně a ještě méně se ukazuje se svou rodinou. Tu tvoří zejména manželka Eva a také sestra. Ta je starší o pět let a je mentálně postižená.

Tomsa s oběma dámami svého srdce překvapivě vyrazil na karlštejnský koncert Pavla Vítka, čím zjevně udělal radost především právě svojí sestře. Ačkoli se to mnohým nezdá, jednatřicetiletý herec je velmi rodinný typ a o své sestře mluví krásně.

"Pro mě to byl do života dar. Člověk si utříbí hodnoty, co je a co není důležité. Troufám si říct, že já z toho jejího postižení - zní to blbě - profituju. Samozřejmě, že bych si přál, aby některé věci s ní spojené byly jinak, ale v našich možnostech je málo. Jsem rád za to, jaká je. Je to moje milovaná sestra, beru to jako fakt a víc není co řešit.
Nikdy jsem neměl pocit, že ségra je nějakou překážkou nebo závazkem, který by mě měl tížit. Samozřejmě, závazek je to v tom smyslu, že jsem její bratr a vím, že jednou se o ni budu starat já. Jednou bude žít se mnou, nebo s námi, prostě s mojí rodinou." prohlásil před několika lety Tomsa v rozhovoru pro časopis IN.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Filip Tomsa

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura