Andrea Verešová: Na křest svého kalendáře dorazila v nabouraném autě

Andrea Verešová s Yvettou Blanarovičovou a Andreou Kalivodovou
Andrea Verešová: Na křest svého kalendáře dorazila v nabouraném autě (Andrea Verešová s Yvettou Blanarovičovou a Andreou Kalivodovou)

Andrea Verešová nazvala svůj nový kalendář Mystic Andrea a "mystic" okolo něho je rozhodně víc věcí.
Některé fotografie z kalendáře už jsou natolik retušované, že je na nich slovenská kráska už jen těžko k poznání.
Peníze na kalendář dal Verešové prodejce keramických obkladů a dlažeb, a tak se kalendář křtil mezi kachlíky v sídle sponzora. Nakonec Verešová mezi řádky prozradila, jak se vlastně ke svému sponzorovi dostala, když řekla: „Měla jsem velmi dobrou zkušenost s týmem této firmy při realizaci a rekonstrukci interiéru rodinného domu. Líbí se mi pracovat s lidmi, kteří svou prací vytváří nadčasové hodnoty. Už jen rekonstrukce téměř historického objektu jejich plzeňské vzorkovny ukázala, že nic není nemožné... " 
Křest, který se nesl v poklidném duchu, moderoval Libor Bouček a kmotrami se staly Yvetta Blanarovičová s Andreou Kalivodovou, které Andreiným kalendářem nejspíš obdarují některého ze svých přátel.
Verešová, jinak perfektní jako vždy, na křest do Prahy nedorazila tentokrát ve svém Bentley, ale v offroadu Audi, které rozhodně perfektní nebylo. V zadní části pravého boku ho totiž Verešová měla pořádně pomačkané.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Andrea Verešová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura