Alice Bendová: Na Velikonoce upeče beránka

Alice Bendová: Na Velikonoce upeče beránka

Velikonoční přinesou několik dní volna i českým celebritám. Zatímco třeba Dana Morávková prchá s rodinou na hory, Alice Bendová zůstane doma a stane se pekařkou.
. "Vyzdobíme si byt, obarvíme s dětmi vajíčka, upečeme beránka, miluju velikonoční přípravy. Mazanec upeče maminka, ke které zajedeme na návštěvu, stejně jako k přítelovým rodičům," prozradila své plány Bendová.

Naopak Danu Morávkovou vše okolo Velikonoc letos mine. "Vyrážíme těsně po natočení dalších dílů Kdo je kdo?. Bála jsem se, že možná nebude sníh, ale už není proč se bát, když se na Velikonoce tak nečekaně ochladilo. Když si Petr a Péťa přivezou s sebou pomlázku, dostanou i vajíčka, i když čokoládová. Tím, že odjíždíme, žádná letos barvit nebudu. My tuto tradici dodržujeme. Jako holka jsem neměla Velikonoce moc ráda, pocházím z vesnice, tam se tyto svátky ctily, pokaždé jsem dostala od kluků hodně nařezáno. Teď v dospělosti si Velikonoce užívám, protože už bývá teplo, miluju jarní kytky, je to hezký čas," řekla Dana Morávková.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Alice Bendová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura