Hanychová s Žilkovou: Prudily na premiéře Železné lady

Hanychová s Žilkovou: Prudily na premiéře Železné lady

Sotva dostala Meryl Streep Oscara za svou roli Margareth Thatcher v filmu Železná lady, konala se v pražském kině Lucerna VIP premiéra, kterou kromě distributora hostil také server FDb.cz.
A že se toho dělo. Na oscarovou herečku byla zvědavá skutečně pořádná dávka celebrit, v čele s Helenou Vondráčkovou, Hanou Maciuchovou, Jitkou Zelenkovou nebo Zlatou Adamovskou, která premiéru nevynechala ani ve chvíli, kdy se její přítel Petr Štěpánek loučil se svou zesnulou manželkou Vlastou Janečkovou.
Přišlo také hodně párů, třeba Lenka Vlasáková s Janem Dolanským, Tereza Kostková s manželem nebo Bára Kodetová s Pavlem Šporclem.
Helena Vondráčková přišla sama, a ta byla trochu vděčná Monice Absolonové, že ji s přítelem po kině vzali na skleničku. Všichni tak unikli spárům Agáty Hanychové a její matky Veroniky Žilkové.
Agáta už totiž točila svůj večírkový blok pro Top Star magazín, což její matku rozhodně nenechalo klidnou. Jakoby nestačilo, že ostatní hosté byli rušeni duchaplnostmi samotné Agáty, chopila se Žilková druhého mikrofonu a došlápla si sama na vybrané osobnosti. Jejímu zájmu neuniknul ani manžel Terezy Kostkové Petr, který zcela evidentně nebyl vůbec rád.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Agáta Prachařová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura