iHOT

Nejžhavější foto

Táňa Pauhofová: Tímhle outfitem trumfla svoji sokyni Vicu Kerekes

00:05 | 16.07.2014

Dvě slovenské herečky, obě zrzky a obě často obsazované v Čechách. Jen jedna z nich je ale považována za sex symbol, a to především díky filmu Muži v naději, ve kterém svými vnady okouzlila nejednoho muže. Vica Kerekes.


Ta druhá je považována spíš za seriózní herečku, za Hořící keř sice Českého lva nezískala, ale nominaci měla. Táňa Pauhofová.Když je ale horko, dokáže se zjevně i Pauhofová docela odvázat. A navíc stylově. Bílé sáčko a krátké stříbrné šortky a kotníčkové špičaté boty, které zase přicházejí do módy, i když z ní vlastně ani nikdy pořádně nevyšly.Obě herečky se ale nakonec spolu setkaly na červeném koberci, posuďte ale sami, které to ve slavnostních róbách slušelo víc.

Vlaďka Erbová: Malého syna nechala doma a vyrazila k moři

00:03 | 19.07.2014

Vlaďka Erbová už zjevně z nedávné exekutorské aféry nervy nemá. Dokonce má za sebou dvě dovolené, které absolvovala bez syna Marcuse, kterého má s Tomášem Řepkou. "Léto mám moc hezký, trávím ho s dětmi, s dcerou jsem byla na pracovní dovolené v Egyptě a holčičí dovolené v Turecku. Bohužel bez syna, protože ho trápily ouška. Teď si užíváme zahrady, bazénu, grilu, rodiny. S manželem se chystáme ještě sami bez dětí na dovolenou, abychom si užili jeden druhého," řekla Erbová.


Jak to nyní vypadá s problémům s exekutorem, do kterého při couvání svým vozem nešťastnou náhodou najela? "Není nic nového. Nepřišlo mi nic od policie, od soudu. Vše bych jistě věděla od svého právního zástupce," dodala modelka.A tak si mohla s Tomášem Řepkou užít narozeninovou party DJ Uwy v jeho Coco baru. Uwovi jako ostatně skoro všichni přinesli jako dárek láhve alkoholu. "Každý rok nosíme alkohol, protože předpokládáme, že ho vloží do svého baru, aby na něm pak vydělal," zavtipkovala Erbová.

Prohlédněte si celou sérii Vlaďka Erbová: Malého syna nechala doma a vyrazila k moři

Všechny příspěvky v kategorii: Vlaďka Erbová   |   předchozí příspěvek: Vlaďka Erbová: Proti exekuci bojuje bulvárem

Těhotná Černochová: Ve společnosti byla za exotku

00:04 | 17.07.2014

Zpěvačka Tereza Černochová je ve vysokém stupni těhotenství, stále ale koncertuje a dokonce i chodí do společnosti. Až se miminko narodí, bude mít zpěvačka na pár měsíců takové malé domácí vězení, takže žádný div, že si nenechala ujít koncert americké zpěvačky Natalie Cole.Černochová na něj dorazila v doprovodu svojí maminky, protože s otcem svého dítěte, jehož jméno nechce prozradit, se už rozešla. A musela si připadat, jakoby snad byla z Marsu.Ostatní celebrity jí totiž skoro ani nenechaly projít a neustále obdivovaly její bříško a diskutovaly o narození miminka.Mezi prvními, kdo Černochovou lapil, byla Monika Absolonová. Dokonce ani Pavel Vítek se neubránil malé konverzaci o rodičovství a pak přišla na řadu zpěvačka Dasha. Nakonec Černochové bříško přišla obdivovat i Leona Machálková.

Prohlédněte si celou sérii Těhotná Černochová: Ve společnosti byla za exotku

Všechny příspěvky v kategorii: Tereza Černochová   |   předchozí příspěvek: Těhotná Tereza Černochová: Bude řádit na Portě

Elle Macpherson: Ukázala, jak lze vypadat v padesáti a radí, jak na to

00:02 | 18.07.2014

Padesátiletá supermodelka Elle Macpherson ukázala, jak skvěle lze vypadat v padesáti. Sama sebou se pochlubila na sociálních sítích, když se nechala nafotit na jachtě během dovolenkové plavby po středomoří.Ne nadarmo se Elle už roky přezdívá prostě "The Body". Ale není to samozřejmě zadarmo. Sama modelka nedávno pro časopis Vogue popsala, co všechno pro své krásné tělo musí dělat.Macpherson cvičí každé ráno celých 45 minut. K pohybu samozřejmě musí být i správná strava. Takže Elle jí především zeleninu, ovoce a proteiny, občas si dopřeje hořkou čokoládu a pije samozřejmě jenom vodu. Alkohol totiž přestala pít už před 11 lety. Modelka jí tři hlavní jídla denně a k tomu dvě svačinky.Všem, kdo chtějí zhubnout navíc radí, jak na to. Skvělé je prý běhání. Po dvacet minut denně stačí, když budete běhat vždy 1 minutu tou největší rychlostí, jakou dokážete vyvinout a další minutu se zase během chůze vydýchat.


 

Prohlédněte si celou sérii Elle Macpherson: Ukázala, jak lze vypadat v padesáti a radí, jak na to

Všechny příspěvky v kategorii: Ostatní   |   předchozí příspěvek: Partička: Míří na Monty Pythony a na Konopiště

Tatiana Vilhelmová: Do kina s rodinou

00:03 | 20.07.2014

Tatiana Vilhelmová sice strávila nedávný karlovarský festival s partnerem Vojtou Dykem, tentokrát si ale filmové zážitky dopřála bez něho. Na pražskou premiéru filmu Magický hlas rebelky dorazila s rodinou.Právě babička často hlídá Vilhelmové syny, když je herečka pracovně vytížená nebo si chce udělat čas jen pro sebe. Její matka žije v cizině a otec vlastně také. V roce 2011 měl velkou aféru, když dlužil peníze a před exekucemi utekl ze země.Vilhelmová se s rodinou na premiéře dobře bavila a všichni si po promítání filmu chvilku poseděli na baru u skleničky vína. Herečka se také poprvé ukázala ve stylových brýlých s černými obroučkami, se kterými obvykle do společnosti nechodí.

Prohlédněte si celou sérii Tatiana Vilhelmová: Do kina s rodinou

Všechny příspěvky v kategorii: Tatiana Vilhelmová   |   předchozí příspěvek: Tatiana Vilhelmová: Ukazuje nohy


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (77)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (67)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období