iHOT

Nejžhavější foto

Ivan Trojan: Utekla mu manželka

00:05 | 25.07.2014

Herec Ivan Trojan nemohl chybět na premiéře filmu Díra u Hanušovic. Má tam jednu z hlavních rolí, a tak na film vyvedl i svou manželku Kláru Pollertovou. Špatně to ale dopadlo.Pollertová totiž musela trávit většinu času sama na baru, kam za ní tu tam přišli na pokec přátelé a ostatní herci. Když se k ní Ivan Trojan konečně přidal, měl už značně upito. Přesto si manželé spolu objednali další pivo. To už ale mezi nimi panovalo dusno, snad z toho důvodu, že se Pollertová cítila trochu odstrčená. Nenápadná diskuze mezi manželi vyvrcholila tím, že Trojan své manželce nechtěně polil ruku pivem. Pollertová je dobrá herečka, a tak samozřejmě ve společnosti nedala nic znát. S manželem se ale nakonec skutečně nepohodla a z kina Lucerna odešla už po jedenácté hodině večerní sama.

Prohlédněte si celou sérii Ivan Trojan: Utekla mu manželka

Všechny příspěvky v kategorii: Ivan Trojan   |   předchozí příspěvek: Ivan Trojan: Ze čtyř synů vzal do ZOO jen jednoho

Lejla Abbasová: Když je vedro, vezme si klidně i průhledné šaty

00:04 | 23.07.2014

Horké počasí nezastavily ani bouřky, které na mnoha místech země napáchaly velké škody. A tak se i celebrity oblékají tak, aby venku ve vedru nedopadli třeba jako o víkendu Tomáš Klus, který z horka málem zkolaboval.Lejla Abbasová ukázala, že není žádná fiflena. Do horka vyrazila v obyčejných bavlněných šatech, které se za pár korun dají koupit na každém rohu. Vzdušné šaty jsou sice do horka fajn, mají ale jednu velkou nevýhodu. Materiál je tak průsvitný, že je potřeba počítat s tím, že na potkání ukazujete svoje spodní prádlo. Stejně jako Abbasová, které k lepšímu dojmu z jejího outfitu nepomohla ani aplikace zlatého pásku, jež ladil s jejími sandály.Ani Martin Písařík neukázal dobrý odhad. Přestože v pondělí v Praze lilo doslova celý den, on si večer vyrazil jen v šortkách a tričku a plátěných teniskách. Úplně mokrý si pak snažil zachránit hlavu malým igelitovým pytlíčkem.

Prohlédněte si celou sérii Lejla Abbasová: Když je vedro, vezme si klidně i průhledné šaty

Všechny příspěvky v kategorii: Lejla Abbasová   |   předchozí příspěvek: Abbasová s Vágnerem: O deštivém víkendu vyrazili za světlem

Monika Marešová: Napodobuje Irinu Shayk

00:02 | 26.07.2014

Monika Marešová se poprvé veřejně představila jako dabérka, když propůjčila svůj hlas aktuálně jedné z nejžádanějších modelek Irině Shayk. A zastoupila jí i v roli ambasadorky přední kosmetické značky, které Irina propůjčila svou tvář v celosvětové kampani.Marešová do kina dorazila jen s kamarádkou, tentokrát jí dokonce nedělali společnost ani její synové. „S žádným pánem tady nejsem, je tu se mnou kamarádka. Sice ještě včera jsem si myslela, že na film se mnou půjde syn Kubík, ale nakonec jel k babičce a dědovi. Jinak dabování jsem si opravdu užila. Moc mě to bavilo," prozradila Marešová, která doufá, že by v dabingu mohla prorazit. Vytoužená kariéra moderátorky se jí totiž zatím stále vyhýbá.

Prohlédněte si celou sérii Monika Marešová: Napodobuje Irinu Shayk

Všechny příspěvky v kategorii: Monika Marešová   |   předchozí příspěvek: Monika Marešová: Přivydělává si v dabingu

Vanda Hybnerová: Po rozchodu s Rašilovem stále nemá důvod k úsměvu

00:04 | 24.07.2014

Zatímco začátek léta přinesl jednu svatbu za druhou, třeba Vaška Noida Bárty nebo Marty Jandové, nyní už tedy Marty Verner, Vanda Hybnerová nemá po rozchodu s manželem Sašou Rašilovem pořád důvod k radosti. V centru Prahy byla přistižena zjevně se špatnou náladou a také bez make-upu, čímž odkryla svůj strhaný obličej.Hybnerovou možná tolik nezdrtil rozpad dvacetiletého manželství, ve kterém to minimálně poslední rok úplně nefungovalo, jako fakt, že Rašilov se okamžitě nechal nachytat s milenkou a o manželství s Hybnerovou a rozvodu vyprávěl bulváru na potkání. Vše nakonec vyvrcholilo po nevinném křtu jedné knížky, kdy rozzuřená Hybnerová honila fotografy po Václavském náměstí a se svými dcerami jim sprostě nadávala.Tentokrát sice v centru města "srážku" s fotografem se skřípěním zubů ustála, dala ale najevo, že se svou situací stále ještě vyrovnaná není.

Richard Genzer: Fanynky se na něj jen lepí víc, než na Sokola

00:05 | 28.07.2014

Tradiční Partička na Konopišti ukázala, že idolem fanynek není Ondřej Sokol, jak by asi mnozí čekali, ale Richard Genzer. Během autogramiády, na kterou se stála snad stometrová fronta, se na něho vrhaly a svého idolu se nechtěly jen dotknout, ale po Genzerovi žádaly rovnou objetí.Genzer má zjevně zvláštní kouzlo, které snad neocenila jedině jeho manželka Linda Finková. To jeho přítelkyně Markéta Jiránková, se kterou Genzer chodí od rozpadu svého manželství, má na bývalého tanečníka a komika zjevně dobrý vliv.Kromě toho, že Genzera donutila k význačnému hubnutí, ho očividně bezmezně obdivuje. Na Konopišti nechyběla a v hledišti se z první řady vtípkům svého přítele upřímně a srdečně smála.


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Lucie Bílá (76)
Dara Rolins (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období