iHOT

Nejžhavější foto

Kateřina Brožová: Parkovala na chodníku a po zásluze byla potrestána

00:06 | 14.04.2014

Je to takový malý hřích našich celebrit. Parkovat na místech, kde se to nesmí. To třeba v Americe si hollywoodské hvězdy poctivě kupují v automatech parkovací lístky, české hvězdy to ale neřeší.To naposledy ukázala i Kateřina Brožová, která se do centra Prahy vydala ve svém Mercedesu.Jenomže zaparkovat v centru města na nějakém volném místě je docela utopie, a tak si Brožová poradila po svém.Auto zaparkovala rovnou na chodníku a odešla na několik hodin. Není se tedy co divit, že velký Mercedes stihla objevit policie a Brožové za stěračem nechala pozdrav v podobě pokuty. A to ještě herečka může být ráda, že jí auto rovnou neodtáhli.

John Galliano: Tenhle houmlesák býval slavný návrhář. Teď nemůže najít práci

00:03 | 14.04.2014

Kdysi býval slavným návrhářem. Modely Johna Galiana šly na dračku a módní tvůrce si mohl v pohodě trůnit na lukrativní pozici kreativního ředitele značky Christian Dior. Jenomže v roce 2011 přišel doslova z hodiny na hodinu o práci poté, co si pustil pusu na špacír a do světa vykřičel pár fašistických a antisemitských názorů.Od té doby po Gallianovi pes neštěkne. Loni dostal drobnou šanci v módním domu Oscara de la Renty, kterému pomáhal na jeho podzimní kolekci. Od té doby se spekulovalo o tom, že by ho Renta letos mohl zaměstnat. Gallianovy nápady se totiž líbily a sám Oscar de la Renta ho považuje za velmi talentovaného.Jenomže Galliano se asi moc nepoučil. Po Rentovi chtěl takové peníze a podmínky, že se módní dům raději rozhodnul poohlédnout se po novém kreativním řediteli jinde.

Gott s manželkou: Svým dcerám ve stoje nezatleskali

00:02 | 12.04.2014

Zatímco na první premiéře nového muzikálu Antoinetta zpívala jednu z hlavních dětských rolí dcera expremiéra Grosse a Gottovy dcery v hledišti zlobily, druhá premiéra byla v jejich režii.
Obě si totiž zazpívaly na pódiu a je jasné, že Karel Gott ani Ivana Gottová nemohli chybět.
Prominentní rodina se oproti první premiéře dokocne usadila v lóži, kam pozvala i Helenu Vondráčkovou a Jitku Asterovou.
Ta ovšem byla překvapivě jediná, kdo zpěvákovým dcerám na konci zatleskal ve stoje. Zřejmě je jasné, že to rozhodně není naposledy, kdy se Gottovy dcery představily v roli zpěvaček.
Ostatně Charlotte už má svoji kariéru slibně rozjetou. Debutovala už totiž loni v muzikálu Mata Hari.

Prohlédněte si celou sérii Gott s manželkou: Svým dcerám ve stoje nezatleskali

Všechny příspěvky v kategorii: Karel Gott   |   předchozí příspěvek: Karel Gott: Jeho dcera nazpívala Mata Hari

Michaela Maurerová: Sama v ZOO s dětmi a bez peněz

00:06 | 16.04.2014

Michaela Maurerová má sice fůru starostí, přesto, i když bez velkého nadšení vzala svá dvojčátka Josífka a Magdalenku do pražské ZOO.Maurerová do Tróji dorazila na pozvání samotné zahrady, kde pokřtila tématickou knížku Na orlích křídlech, takže vstup pro sebe a svoje děti měla zadarmo. A tak se nevynechaly snad žádné expozice a herečka, která je nyní k vidění v seriálu První republika v roli služebné, se svými dětmi vyzkoušela i lanovku. A taky udělala pár obrázků na mobilní telefon. Skoro to vypadalo, že takové výlety jsou pro Maurerovou a její děti tak trochu vzácností.Rozchod se zámožným manželem Milanem Kožíškem kvůli nevěře totiž Maurerové velmi změnil život. Musela se přestěhovat, díky předmanželské smlouvě si o exmanželových miliónech může nechat jenom zdát a na práci se stojí fronta i v hereckých kruzích. Maurerová se ani netají tím, že by o nějakou práci stála a na sociální sítě napsala, že bere i komparz.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maurerová: Sama v ZOO s dětmi a bez peněz

Všechny příspěvky v kategorii: Míša Maurerová   |   předchozí příspěvek: Míša Maurerová: Vyvedla milence, Kotek Kohoutovou

Olga Menzelová: Lovila motýly na shnilý banán, zatímco se její manžel pral

00:06 | 10.04.2014

Olga Menzelová si zase jednou někam vyrazila se svým manželem, režisérem Jiřím Menzelem a hned z toho byl malý skandál.
Prominentní dvojice měla původně v pražské Botanické zahradě zahájit výstavu motýlů, ze slavnostního aktu ale díky nim zbyla jen obyčejná fraška.
Menzel, kterého místo motýlů zajímalo především servírované víno, zřejmě dorazil v rozmrzelé náladě a pustil se docela drsně do méně chápavých fotografů. Ještě že neměl po ruce proutek, jako když před lety na filmovém festivalu v Karlových Varech zmydlil jistého producenta. V Botanické se jen chvíli přetahoval s fotografkou o její fotoaparát.
Menzelovou ale manželovy excesy v Botanické zahradě nijak nevyvedly z míry a svou pozornost věnovala zcela motýlům. Několikrát se je snažila chytit a dokonce na ně vymýšlela i různé léčky. Motýly chytře lákala na shnilý banán.

Prohlédněte si celou sérii Olga Menzelová: Lovila motýly na shnilý banán, zatímco se její manžel pral

Všechny příspěvky v kategorii: Olga Menzelová   |   předchozí příspěvek: Olga Menzelová: Režisér seděl doma, ona šla ven s jiným


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Marta Jandová (75)
Dara Rolins (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (71)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období