iHOT

Nejžhavější foto

Michaela Maurerová: Sama v ZOO s dětmi a bez peněz

00:06 | 16.04.2014

Michaela Maurerová má sice fůru starostí, přesto, i když bez velkého nadšení vzala svá dvojčátka Josífka a Magdalenku do pražské ZOO.Maurerová do Tróji dorazila na pozvání samotné zahrady, kde pokřtila tématickou knížku Na orlích křídlech, takže vstup pro sebe a svoje děti měla zadarmo. A tak se nevynechaly snad žádné expozice a herečka, která je nyní k vidění v seriálu První republika v roli služebné, se svými dětmi vyzkoušela i lanovku. A taky udělala pár obrázků na mobilní telefon. Skoro to vypadalo, že takové výlety jsou pro Maurerovou a její děti tak trochu vzácností.Rozchod se zámožným manželem Milanem Kožíškem kvůli nevěře totiž Maurerové velmi změnil život. Musela se přestěhovat, díky předmanželské smlouvě si o exmanželových miliónech může nechat jenom zdát a na práci se stojí fronta i v hereckých kruzích. Maurerová se ani netají tím, že by o nějakou práci stála a na sociální sítě napsala, že bere i komparz.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maurerová: Sama v ZOO s dětmi a bez peněz

Všechny příspěvky v kategorii: Míša Maurerová   |   předchozí příspěvek: Míša Maurerová: Vyvedla milence, Kotek Kohoutovou

Gábina Dvořáková: Z tatínka udělala v padesáti dědečka

16:42 | 16.04.2014

Modelka Gábina Dvořáková je těhotná a dala tím krásný dárek nejen svému příteli Vaškovi Noidovi Bártovi, ale i svému tatínkovi. Ten začátkem dubna oslavil padesátiny a dozvěděl se, že bude dědečkem.
Pětadvacetiletá Dvořáková přitom s Noidem nechodí dlouho, jen něco málo přes rok. Navíc vztah prošel náhlou a o to intenzivnější krizí loni před Vánoci. Dokonce i Gábininy nejlepší kamarádky byly tehdy v šoku. Dvojice se k sobě ale během několika týdnů zase vrátila.
A najednou je Gábina už ve čtvrtém měsíci. Přestože Noid tvrdí, že miminko bylo plánované, zdá se, že k jeho početí ale muselo dojít právě v době jeho rozchodu s Gábinou.

Prohlédněte si celou sérii Gábina Dvořáková: Z tatínka udělala v padesáti dědečka

Všechny příspěvky v kategorii: Václav Noid Bárta   |   předchozí příspěvek: Václav Noid Bárta: Vypadá jako instalatér, Gábina ho ale vzala zpátky

Beckhamovi: Do domu za 1,2 miliardy vrazí dalších 150 miliónů

00:01 | 20.04.2014

Victoria Beckham si ke čtyřicátým narozeninám nadělila pěkně drahý dáreček. Dům v Londýně, který rodina před nedávnem koupila za 1,2 miliardy korun, bude rekonstruovat za dalších 150 miliónů.
A není se co divit, že to bude tak drahá rekonstrukce. Victoria si v domě chce zřídit privátní kosmetický salón, zatímco David po rekonstrukci bude mít k dispozici zase takové chlapské hnízdo s kulečníkem a barem.
Dům, který patří v oblasti k těm největším, má osm ložnic a sedm koupelen a po náročných úpravách bude mít dokonce i tajný podzemní východ. Prostě takový městský palác, do kterého se Beckhamovi chtějí natrvalo přestěhovat.
Ten původní anglický venkovský palác, kterému se přezdívalo Beckhingam Palace, Beckhamovi nedávno prodali "jen" za 360 miliónů. A rozhodně jim po něm není smutno. Vlastní totiž ještě domy v Kalifornii, Dubaji a také venkovské sídlo na jihu Francie.

Prohlédněte si celou sérii Beckhamovi: Do domu za 1,2 miliardy vrazí dalších 150 miliónů

Všechny příspěvky v kategorii: Victoria Beckham   |   předchozí příspěvek: Victoria Beckham: Brzy představí vlastní kolekci bot

Jakub Prachař: Jdou po něm vymahači

00:06 | 18.04.2014

Jakub Prachař má potíže s vymahači dluhů. Dokonce shání peníze, kde se dá a neváhá se kvůli tomu zapojit do pochybných kšeftíků.To je v kostce příběh právě připravovaného filmu Bony a klid 2, ve kterém Prachař hraje hlavní roli chudého kluka bez rodiny z Boleslavi, který se vydá do Prahy za lepšími zítřky.Prachař se ve filmu také potká s misskou, ale jeho žena Agáta to není. Svou první filmovou roli totiž dostala Gabriela Kratochvílová, která si zahrála dceru prominentního politika, bývalého veksláka. „Role Lindy v pokračování dnes už legendárního filmu Bony a klid je pro mě určitě velkou výzvou. Ze začátku jsem měla obavy, zda to zvládnu, je to moje první filmová zkušenost a stále mám obrovský respekt především k režisérovi Vítovi Olmerovi, ale už si natáčení víc užívám a doufám, že to těm úžasným hercům, se kterými mám možnost točit, nepokazím", směje se jako obvykle Kratochvílová.

Prohlédněte si celou sérii Jakub Prachař: Jdou po něm vymahači

Všechny příspěvky v kategorii: Jakub Prachař   |   předchozí příspěvek: Prachařovic módní faux pas: Široké kalhoty do bot zastrčit nelze

Adriana Sklenaříková: S budoucím manželem strávila svátky v Monte Carlu

00:05 | 22.04.2014

Slovenská kráska Adriana Sklenaříková Karembeu strávila luxusní svátky. Se svým přítelem, bohatým podnikatelem André Ohanianem se totiž vyhřívala v Monte Carlu, kam dvojice dorazila už před Velikonocemi, aby si užila tamní prestižní tenisový turnaj.S Ohanianem si Adriana začala krátce po rozchodu s exmanželem, fotbalistou Karembeuem, se kterým v minulosti několikrát navštívila Prahu, tedy ještě v roce 2011 a vypadá to, že brzy dvaačtyřicetiletá slovenská kráska vstoupí do druhého manželství. Ohanian je totiž dobrá partie. V marockém Marakéši totiž vlastní vyhlášenou restauraci Palais Jad Mahal i exkluzivní noční klub pro 300 lidí a také několik dalších mezinárodních společností.

Prohlédněte si celou sérii Adriana Sklenaříková: S budoucím manželem strávila svátky v Monte Carlu

Všechny příspěvky v kategorii: Adriana Sklenaříková   |   předchozí příspěvek: Adriana Sklenaříková: Před Bondem padla na záda


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Dara Rolins (76)
Marta Jandová (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (72)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období