iHOT

Nejžhavější foto

Beyonce: S Jayem-Z vyrazila na motokáry, aby popřela fámy o rozchodu

00:03 | 19.08.2014

Beyonce v posledních dnech dělá, co může, aby vyvrátila poměrně přesvědčivé spekulace o rozpadu svého manželství s Jayem-Z. A využívá k tomu zejména sociální média, kde publikuje fotky, na kterých má například basketbalový dres s příjmením svého manžela a v neposlední řadě také fotky z jízdy na motokárách.Pravděpodobně jde ale pouze o dezinformační kampaň ze strany Beyonce, které se zřejmě z nějakého obchodního důvodu zprávy o konci jejího manželství zrovna nehodí. Faktem totiž je, že ani na jedné fotografii, jež dala v poslední době na sociální sítě, není ona s Jayem-Z.Dokonce ani na posledních fotkách, podle kterých si Beyonce s manželem měla vyrazit na motokáry. Na fotografiích je totiž pouze zase jenom Beyonce, popřípadě zpěvačka, sedící na motokáře, za níž na další motokáře sedí osoba, podle rukou muž černé barvy pleti, který ovšem nemá hlavu. Nelze tedy určit, zda je to skutečně Jay-Z.

Prohlédněte si celou sérii Beyonce: S Jayem-Z vyrazila na motokáry, aby popřela fámy o rozchodu

Všechny příspěvky v kategorii: Beyonce Beyonce   |   předchozí příspěvek: Beyonce: Už před dvěma měsíci sháněla nové bydlení. Tajně

Lenka Filipová: Dceru Lenny vzala do ZOO

00:04 | 19.08.2014

Zoo Praha letos slaví 60 let chovu žiraf. V rámci Měsíce žiraf proběhly v neděli 17. srpna křtiny hned dvou žirafích samců. Kmotrami mláďat se staly zpěvačky Lenka Filipová s dcerou Lenny. Starší samec narozený 2. února letošního roku samici Dianě dostal jméno Hynek, mladší samec narozený 9. srpna samici Faře se jmenuje Roman.Obě zpěvačky se v ZOO staly pro návštěvníky pomalu stejnou atrakcí, jako samotné žirafy. Ani jedna si ale křest mláďat nemohla nechat ujít. Přitom Lenny jen den předtím odehrála dokonce dva festivalové koncerty v jeden den a byla opravdu unavená.Lenny, vlastním jménem Lenka Filipová ml., se v létě především soustředila právě na hraní po festivalech. V devatenácti letech má už řadu fanoušků a vydala už dvě minialba. Přestože jí nelze upřít velkou dávku talentu, Lenny má taky velkou tlačenku. Ředitelem nahrávací společnosti, která Lenny prosazuje, je totiž bratr Lenky Filipové.

Prohlédněte si celou sérii Lenka Filipová: Dceru Lenny vzala do ZOO

Všechny příspěvky v kategorii: Lenka Filipova   |   předchozí příspěvek: Lenka Filipová: Bude zpívat po kostelích

Nikol Kouklová: Přítelkyně Karla Heřmánka trpí na oteklé nohy

00:04 | 20.08.2014

Herečka a příležitostná modelka Nikol Kouklová překvapivě ve svém mladém věku trpí na oteklé nohy. Přítelkyni Karla Heřmánka mladšího je přitom jen čtyřiadvacet. Otisk ponozky nad kotníkem její pravé nohy ovšem dokazuje, že herečka má drobný zdravotní problém.


Kouklová si s parťačkami o víkendu na Folimance udělala grilpárty, na kterou se docela extravagantně oblékla. K bílému tílku si vzala červenočernou dlouhou sukni, k tomu ještě tedy černofialové vysoké ponožky a běžecké sportovní boty v oranžovomodré barvě.


Svého přítele Karla Heřmánka ale na grilovačku nepozvala. Ostatně chodí s ním už čtyři roky, poznala ho při studiích a ještě spolu hrají ve stejném divadle, takže proč si neužít čistě dámskou jízdu.

Prohlédněte si celou sérii Nikol Kouklová: Přítelkyně Karla Heřmánka trpí na oteklé nohy

Všechny příspěvky v kategorii: Ostatní   |   předchozí příspěvek: David Švehlík: Musí řešit výhrůžné emaily

Green, Alba nebo Gaga: Tyhle kočky rády hřeší

00:02 | 19.08.2014

Eva Green, známá dosud především z Bondovky Casino Royale, odvedla skvělou práci. Ve městě hříchu jsou z ní muži tak vedle, že pro ni bez ostychu vraždí. A co potom diváci. Green se totiž ve filmu Sin City: A Dame To Kill objeví totálně nahá.Tahle noirovka je ale doslova sexem nabitá. Eva Green totiž není jedinou kráskou, na kterou se mohou fandové těšit.Třeba taková Rosario Dawson, která si v Sin City zahrála roli dominantní vražedkyně, která skutečně dominuje snad všem filmovým akčním záběrům.Nebo sličná Jessica Alba, tentokrát s blond přelivem. Ta zase do Sin City přinesla trochu toho estrogenu, když si zopakovala roli filmové striptýzové tanečnice Nancy.No a v neposlední řadě je tu i Lady Gaga. Ta sice není zrovna žádná velká krasavice, její epizodní rolička konzervativní servírky se v Sin City rozhodně přehlédnout nedá.

Kristina Kloubková: S plochým bříškem si došla na kryoradiolipolýzu

00:02 | 17.08.2014

Moderátorka a bývalá tanečnice Kristina Kloubková porodila dceru Jasmínku už před dvěma lety, přesto má ale stále pocit, že se její postava tak trochu nevrátila do původního stavu. I když má bříško ploché jako modelka, vyrazila si zformovat postavu kryoradiolipolýzou.Na radu Petry Řehořkové se Kristina rozhodla podstoupit kryoradiolipolýzu na zpevnění bříška a LPG pro omlazení pleti. Kryoradiolipolýza je kombinací radiofrekvenční vlny a liposukce zmražením. Díky kombinaci těchto dvou metod je ošetření mnohem dříve viditelné a není tudíž potřeba podstoupit tolik ošetření, jako u jednotlivých metod. Anti-aging LPG zase výrazně omladí, zahustí a zavodní pokožku, zvednou se kontury obličeje a vyhladí se vrásky.Na žádné omlazovací kůře nebo zákroku prý Kristina Kloubková doposud nebyla. Což je závistihodné, jelikož některé ženy, které jsou o generaci mladší, než ona, jsou nuceny podobné procedury podstupovat mnohem dříve a častěji. „Rozhodla jsem se to změnit a vím, že jsem byla v rukou odbornice na slovo vzaté. Jak se cítím a vypadám, je mimo jiné důležité i pro moji práci. Takže jsem vlastně spojila příjemné...moc příjemné...s užitečným," zhodnotila svou návštěvu na klinice Kristina Kloubková.

Prohlédněte si celou sérii Kristina Kloubková: S plochým bříškem si došla na kryoradiolipolýzu

Všechny příspěvky v kategorii: Kristina Kloubková   |   předchozí příspěvek: Kristina Kloubková: Ke zprávám si přibrala ještě Snídani


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Taťána Kuchařová (80)
Marta Jandová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období