iHOT

Vilma Cibulková: Kvůli její fotce se málem strhla rvačka

00:04 | 01.03.2014

Herečka Vilma Cibulková je stále v kurzu. O její fotografii s Karlem Schwarzenbergerem se totiž málem strhla rvačka.
Bitva se strhla na prestižní aukci, kterou uspořádali Nadační fond Asante Kenya, Britská obchodní komora, hotel Golden Tulip Savoy Prague a letecká společnost British Airways. Kromě Cibulkové a Schwarzenbergera se před objektiv fotografů postavili také , Jitka Čvančarová, Ester Janečková, Beata Rajská, Tomáš Hanák, nebo Ondřej Soukup a většina z nich se také dražby zúčastnila osobně.
Nakonec vítězná fotka Cibulkové a Schwarzenbergera vynesla 25.000 korun a celý večer na charitu vydělal úctyhodných 138 tisíc.
„Veškerý výtěžek jde přímo na pomoc v Keni, všechny náklady na provoz nadačního fondu či na cesty jsou hrazeny z jiných zdrojů, tedy z podpory přátel a partnerů nadačního fondu Asante Kenya. Jedním z nich jsou například British Airways, díky kterým se za pár dní vydávám do Keni, abych dohlédla na průběh tamních projektů nadačního fondu," dodává k využití získaných peněz Lejla Abbasová.

Prohlédněte si celou sérii Vilma Cibulková: Kvůli její fotce se málem strhla rvačka

Všechny příspěvky v kategorii: Vilma Cibulková   |   předchozí příspěvek: Vilma Cibulková: Chce zpátky dceru

Vilma Cibulková: Chce zpátky dceru

00:01 | 13.09.2013

Nejsledovanější denní seriál Ulice představil novou hvězdu ve svých řadách! Tou je populární herečka Vilma Cibulková, která se objeví v roli Ivany Drápalové, matky Lenky (Michaela Badinková), a do života celé rodiny Hejlových vnese velký zvrat a pořádný zmatek. Žena, která by svou minulost nejradši vymazala a kvůli které neviděla svou dceru dlouhá léta, se rozhodla navzdory přání ostatních stát se součástí rodiny...

„Zjišťuji, jak mi pobyt mezi novými tvářemi chyběl. V neposlední řadě mě těší, že jsem se díky autorům narodila do báječné rodiny, je to radost hrát vedle Hanky Maciuchové, vedle Míši Badinkové a Martina Hoffmana a dovádět s malou Adélkou. Nabírám s nimi nového vánku," poodhalila své vztahy na pracovišti nejnovější posila Vilma Cibulková.
Jak prozradila, na nový pracovní režim si postupně zvyká: „Nejdéle mi trvalo a ještě chvíli potrvá zvyknout si na střídání režisérů. Druhá, obtížnější fáze, byla naučit se opět učit. Dodnes se obdivuji té energii a vytrvalosti svých kolegů, jak před kamerou, tak i za ní. Jde o nasazení, se kterým jsem se dosud nesetkala. Já občas ještě, jako ve škole, vyrušuju a zdržuju, často zlobím improvizací," popsala nová hvězda Ulice svůj způsob práce před kamerou.
Svou roli tak trochu kontroverzní mámy Ivany Drápalové si ale populární herečka nemůže vynachválit a s dějem se sžila během krátké chvíle. „U Ivany mě baví způsob, jakým miluje život. Je přímá, živočišná a snaží se být rovná. Až dojemně na mě působí její naivita a nadšení, tzv. normální člověk by jí do toho jejího úsměvu nejraději ‚šlápl‘, ale omluvitelná je skutečnost, že ji stojí nemalé úsilí nenechat na sobě znát své velké pochybnosti a životní smůlu. Je přes všechno zranitelná. Ono úsilí je totiž základní touhou většiny z nás, je to snaha po pochopení, přijetí a odpuštění. I o tom je láska," dodává herečka.

Prohlédněte si celou sérii Vilma Cibulková: Chce zpátky dceru

Všechny příspěvky v kategorii: Vilma Cibulková   |   předchozí příspěvek: Vilma Cibulková: Na premiéře filmu Hranaři byla opilá

Vilma Cibulková: Na premiéře filmu Hranaři byla opilá

00:04 | 02.12.2011

Herečka Vilma Cibulková má v posledních měsících spoustu soukromých starostí. Po nevěře Miroslava Etzlera následovaly problémy s drogově závislou dcerou. Ta nejprve tvrdila, že ji Etzler bil, poté dokonce utekla z léčebny.
Není se tedy co divit, že i Cibulková se pod tíhou problémů vrátila k alkoholu, což neschovala ani na premiéře filmu Hranaři. Cibulková dováděla s kolegy na chodbách kina a v sále se doslova kroutila, měla totiž pořádně upito. Ještě před příchodem hostů totiž stihla ve společnosti svých kolegů vypít podle očitých svědků několik skleniček vína.
Etzler s Cibulkovou nakonec nedorazili na večírek, který se konal po promítání filmu. Tam byla k vidění Kateřina Brožová, Cibulkové filmová kamarádka, nebo Jiří Langmajer, kterého s velkou radostí vítal sám Jan Tříska.

Prohlédněte si celou sérii Vilma Cibulková: Na premiéře filmu Hranaři byla opilá

Všechny příspěvky v kategorii: Vilma Cibulková   |   předchozí příspěvek: Vilma Cibulková: Malovala na chodník

Vilma Cibulková: Malovala na chodník

00:03 | 05.06.2010

V rámci probíhajícího filmového festivalu dětských filmů ve Zlíně proběhlo také tradiční soutěžní malování na chodníku.
Akci zahájili Dana Morávková a Jan Čenský. Členy odborné poroty se v letošním roce stali Vilma Cibulková, Miroslav Etzler, Pavel Nový, Michal Dymek a Martin Hrdinka. Pavel Nový i přes ne příliš vlídné počasí přišel tradičně v kraťasech. Pastelek se nakonec chopili i Vilma Cibulková, která si v rámci soutěžního klání zapískala na prsty a Miroslav Etzler, nebo přítelkyně fotografa Jana Saudka Pavlína Hodková se svými dětmi.

Prohlédněte si celou sérii Vilma Cibulková: Malovala na chodník

Všechny příspěvky v kategorii: Vilma Cibulková   |   předchozí příspěvek: Vilma Cibulková: Laškovala se Saudkem

Vilma Cibulková: Laškovala se Saudkem

00:04 | 27.04.2009

Herečka Vilma Cibulková byla se svým manželem Miroslavem Etzlerem hostem dvacátého dílu Talkshow Jana Saudka, který se natáčel na sklonku uplynulého týdne. Mediálně plachá herečka se ale zjevně nechala strhnout Saudkovým temperamentem a během natáčení s ním doslova laškovala v těsném obětí.
Cibulková, která je mimo jiné momentálně k vidění v Divadle pod Palmovkou ve hře Kočka na rozpálené plechové střeše, má určitě co vyprávět. Herečka si na přelomu osmdesátých a devadesátých let prošla těžkou fází alkoholismu i pokusem o sebevraždu a nějakou dobu se dokonce léčila i v Bohnicích.

Prohlédněte si celou sérii Vilma Cibulková: Laškovala se Saudkem

Všechny příspěvky v kategorii: Vilma Cibulková   |   předchozí příspěvek: Cibulková a Etzler: Nemocný kocour je nepustil z domova


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Lucie Bílá (76)
Dara Rolins (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období