iHOT

Světlana Nálepková: S mladším přítelem v kuchyni

12:29 | 04.12.2012

Všichni se už těší k Světlaně Nálepkové a jejímu příteli. Světlana určitě něčím překvapí, dá si záležet a ještě bude legrace. Takhle nějak si soupeři představují druhý vánoční VIP speciál, přesto je zaskočí šikovnost Světlanina přítele a velkorysost její vánoční zábavy i pohoštění. Špičkování mezi Anife a Ivanem Vyskočilem zdárně pokračuje, občas se do toho připletou i děti. Ivan našel ve svém rozkrojeném jablíčku křížek, takže úterní konverzace bude místy i poněkud morbidní. Diváci se dozvědí spoustu zajímavostí nejen o hostech, ale třeba také o Vlastimilu Harapesovi. A jídlo bude skvělé, což jen nerada potvrdí Anife, která by chtěla s Harim vyhrát, ale má velkou konkurenci. Teď ale vzhůru do útulné nazdobené a vonící kuchyně Světlany Nálepkové, která své hosty přivítá slivovicí a také je v úterý večer pozve do chléva.

„Václav je bodrý chlapec z Moravy," představí Světlana Nálepková svého mladšího přítele z Hané, s nímž je už přes rok a který je její pravá ruka. Seznámili jsme se, když dělal ředitele v resortu, kam jezdím. Světlaně nefungovalo topení. Potom, co spolu zašli na víno, si zpěvačka myslela, že se budou „jen tak kamarádit", společný život neplánovala. „Tak nějak se to vyvinulo, ale vůbec jsem to nechtěla," říká otevřeně Světlana. „Vašek je takovej hodnej medvídek," soudí o hostitelčině pravé ruce Anife. Změnilo se od léta něco ve Světlanině stavení? Kuchyně je stále stejná a majitelku zajímá, jak se tam s Václavem, „který vaří dobře a často", vejdou. Málokdy totiž vaří spolu. „Bude to tam nádherný," těší se Petra Černocká, „otázka je, kde na to vzala, když já jsem se zmohla jen na takovou kůču," dumá kolegyně. Světlanu považuje v kuchyni právem za velkou konkurenci. Její menu bude tradiční i cizokrajné. Český kuba a italská pasta s kachním ragú jako předkrm, irská rybí polévka, kachna na pomerančích s rozmarýnovými brambory a vanilkovo-oříšková domácí zmrzlina s vlastnoručně upečenou vánočkou. „Nepochybuji o tom," správně předpovídá Ivan Vyskočil, „že to bude dobrý a budeme to muset hodně zalívat tím bílým, růžovým a červeným vínem," Všechna jsou totiž v nabídce menu. Vánočka je podle receptu Vaškovy maminky a plně v jeho režii. Irský tradiční pokrm je něco mezi gulášem a polévkou a Anife si vůbec neumí představit, co v Irsku kromě chlastání dělají. Míša Vyskočilová se těší na vánočku, zmrzlinu a také na rybu, i když z irské kuchyně ještě nikdy nic nejedla. Staročeský kuba nenadchne Hariho, syna Anife, který nejí ryby a ještě ke všemu si splete křen se sýrem. Má co dělat, zato jeho maminka je nadšená a žádá si recept. U polévky se rozplývá i Petra Černocká, která přitom na ryby vysazená není. Nad výborným italským ragú s těstovinami sleduje, jak to funguje u stolu: „Chlapi se nám skamarádili, všichni ctíme šediny Ivana Vskočila, když si vezme slovo." „To je number one," chválí rybí pokrm také Jiří Pracný, který by tam klidně zazdil i panáka whisky. „Já miluju lidi, kteří všechno sní, a to je Václav a Ivan, z vás dvou, kdybych si měla vybrat, tak bych si vybrala Václava, protože je mladší," vtipkuje hostitelka. Anife exmanželovu ustavičnou chuť k jídlu svaluje na „poválečný syndrom," který mu kvůli hladu nedovolí nechat jídlo na talíři. A dezert - domácí zmrzlina s vánočkou zmizí z talířů jako tající sníh. Světlana opět dokázala, že je silnou ženou mnoha talentů. Proč si mají hosté vzít holínky? Půjdou na koně? Ne, do chléva, aby se podívali, co se to stalo v Betlémě. Ryze vánoční zábava... Je vidět, že ji tady mají rádi, protože zblbla půl vesnice, aby jí zahráli betlém," myslí si Ivan. „Ono to nemělo chybu," úpí Anife, která chce se synem také konečně vyhrát zájezd. Ale bude to mít těžké... A ještě před tím půjdou s Harim na večeři do svého bývalého domova, kde zítra uvaří další skvělý kuchař - Ivan Vyskočil s dcerou Míšou.

Prohlédněte si celou sérii Světlana Nálepková: S mladším přítelem v kuchyni

Všechny příspěvky v kategorii: Světlana Nálepková   |   předchozí příspěvek: Světlana Nálepková: S milencem okukovala Muže roku

Světlana Nálepková: S milencem okukovala Muže roku

00:04 | 26.08.2012

Volba letošního Muže roku, jímž se nakonec stal Robert Anderle, se už tradičně neobešla od účasti řady VIP osobností.
Zatímco ale třeba herečka Ivana Jirešová dorazila do náchodského divadla sama, bez manžela Viktora Dyka, Světlana Nálepková se mohla těšit z doprovodu svého milence, o dvacet let mladšího přítele Vaška.
Toho si Nálepková dokonce přes náchodské náměstí pyšně vedla za ruku, když do divadla dvojice přicházela ještě společně se zpěvačkou Marcelou Březinovou.
Nálepková a její Vašek se sice měli podle některých informací před časem rozejít, v Náchodě z nich ale vyzařovala romantika, stejně jako když se spolu ve společnosti objevili poprvé. To bylo v říjnu loňského roku, kdy si společně vyšli na premiéru neúspěšného muzikálu Naháči.
Herečka a zpěvačka, která před několika týdny musela předčasně ukončit svoji vysněnou misi v Himalájích pro řadu zdravotních problémů, se také po návratu do Václavovy náruče rozhodla omezit kouření a v během večera bafala ze své elektronické cigarety, kterou si dokonce připnula na šňůrku na krku.

Prohlédněte si celou sérii Světlana Nálepková: S milencem okukovala Muže roku

Všechny příspěvky v kategorii: Světlana Nálepková   |   předchozí příspěvek: Světlana Nálepková: Má jen jedny šaty ve skříni

Světlana Nálepková: Má jen jedny šaty ve skříni

00:04 | 17.02.2012

Herečka a zpěvačka Světlana Nálepková má ve skříni jen jedny šaty. Alespoň tak už to vypadá několik měsíců. Pokaždé, když se Nálepková objeví ve společnosti, má na sobě stejný outfit, nebo přinejmenším pořád stejné kusy kombinuje dokola.
Ostatně přesvědčit se můžete sami. Nálepková svoji červenou halenku s bílými puntíky, k tomu červenou šálu a kabelku ve tvaru růžového květu, obléká komplet a nebo po částech už od poloviny října minulého roku. To svoji šálu s kabelkou poprvé ukázala na tiskové konferenci divadla Metro. Hned o den později si vzala totéž na finále soutěže Nej sestřička, kam dorazila se svým přítelem.
A začátkem února svůj outfit rozšířila o puntíkovanou halenku, kterou si oblékla na vernisáž šperků a o týden později to samé na představení nového televizního seriálu První krok.
Ten snad Nálepkové přinese dostatek peněz na rozšíření šatníku...

Prohlédněte si celou sérii Světlana Nálepková: Má jen jedny šaty ve skříni

Všechny příspěvky v kategorii: Světlana Nálepková   |   předchozí příspěvek: Světlana Nálepková: Mladý milenec, staré oblečení

Světlana Nálepková: Mladý milenec, staré oblečení

00:05 | 24.10.2011

Světlana Nálepková si o víkendu zase vyrazila se svým o dvacet let mladším přítelem Vaškem. Tentokrát se dvojice zúčastnila finálového večera Nej sestřička 2011 v Náchodě, kde Nálepková také zazpívala.
A zatímco štramák Vašek si do Náchoda vyjel v luxusní černé košili s bílým proužkem prominentní pánské značky Pierre Cardin, Světlana Nálepková se už poněkolikáté ukázala se stejným plédem.
Červený šál se vzorem si totiž Nálepková vzala jen o den dříve, když se zúčastnila tiskové konference pražského divadla Metro, kde hraje. K tomu ještě patří zřejmě velmi oblíbená kabelka ve tvaru červeného růžového květu.
O moc pozadu za Nálepkovou nezůstala ani Míša Dolinová, jejíž posedlost červenou je v poslední době už únavná.
Nejzajímavější outfit tak v Náchodě předvedla zcela rozhodně Marcela Březinová, která by naopak překvapila, pokud by nezvolila přinejmenším nevšední outfit.

Prohlédněte si celou sérii Světlana Nálepková: Mladý milenec, staré oblečení

Všechny příspěvky v kategorii: Světlana Nálepková   |   předchozí příspěvek: Světlana Nálepková: S mladým milencem koukala na Naháče

Světlana Nálepková: S mladým milencem koukala na Naháče

13:43 | 05.10.2011

Světlana Nálepková si po padesátce rozhodně umí užívat. Se Svým o dvacet let mladším přítelem Vaškem, si vyrazila na premiéru muzikálu Naháči. Nálepková si je zřejmě poměrně značného věkového rozdílu vědoma, a Goja Music Hall se snažila být neviditelná, nakonec se ale nechala nachytat u baru.
Nálepková s přítelem ale rozhodně nebyli jedinou mileneckou dvojicí na Naháčích. Se svou přítelkyní přišel také Jirka Pomeje, Slávek Boura, a nechyběla ani herečka Veronika Nová se svým Rudou z Ostravy.
Premiéru odzpívala nejsilnější formace v podání Daniely Šinkorové a Martina Maxy, který si do divadla přivedl svoji mladou přítelkyni.

Prohlédněte si celou sérii Světlana Nálepková: S mladým milencem koukala na Naháče

Všechny příspěvky v kategorii: Světlana Nálepková   |   předchozí příspěvek: Světlana Nálepková: Našla si kudrnáče


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Taťána Kuchařová (79)
Marta Jandová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období