iHOT

Princ William: Od královny dostal k narozeninám helikoptéru. Podívejte se na ten luxus

00:02 | 23.06.2014

Princ William slavil včera dvaatřicáté narozeniny a dostal opravdu luxusní dárek. Od své babičky, britské královny dostal helikoptéru za 272 milióny korun. A to prý se má v královské rodině šetřit.William a jeho manželka Kate sice už jednu helikoptéru na cestování mají, typ Agusta A109S je ale velká, luxusní a také bezpečnější. Nová helikoptéra Williamovi nabídne možnost cestovat se sedmi lidmi, kteří si za letu pohoví v kožených sedačkách. Ve vzduchu se stroj udrží přes 4 hodiny bez tankování a doletí na vzdálenost zhruba 800 kilometrů.William si tenhle luxusní stroj ale může užít i jako pilot. Je totiž britským armádním pilotem.

Princ William a Kate Middleton: Svatebními plány naštvali královnu

00:03 | 09.01.2011

Princ William a Kate Middleton naštvali anglickou královnu svými svatebními plány. Kate chce totiž do kostela jet autem. Přestože pár má i nadále v plánu, že Westminster Abbey po svatebním obřadu opustí v královském skleněném kočáře, královna to i tak považuje za porušení tradic.
I princezna Diana jela do kostela kočárem. A královnu Alžbětu to rozčílilo natolik, že porušila veškeré dvorní protokoly, a Williamovi volala na mobil, aby mu vynadala.
Dalším jádrem pudra je plán, že svatební hostina se uskuteční v Buckinghamském paláci, ale s tím se královna už smířila, a princ Charles dokonce bude pořádat slavnostní večeři pro vyvolené hosty.

Prohlédněte si celou sérii Princ William a Kate Middleton: Svatebními plány naštvali královnu

Všechny příspěvky v kategorii: Princ William   |   předchozí příspěvek: Princ William a Kate Middleton: Vánoce strávili každý zvlášť

Princ William a Kate Middleton: Vánoce strávili každý zvlášť

00:01 | 26.12.2010

Sotva stihla utichnout kauza okolo podobizen prominentních snoubenců prince Williama a Kate Middleton na pamětní minci, je tady další kauza. Dvojice totiž letošní Vánoce tráví odděleně.
Pro Kate to jsou ostatně poslední Vánoce, které může strávit v kruhu své rodiny. Kate tak svátky tráví v domě svojí rodiny v Berkshire, protože příští rok už se od ní bude očekávat, že se bude účastnit tradičních Vánoc i vánočních povinností královské rodiny.
Princ William měl dokonce letošní Vánoce docela akční. Svátky totiž trávil u své jednotky RAF v Anglesey.
Kate se podle dostupných informací nezúčastní žádných tradičních oslav královské rodiny, a svého snoubence tak možná uvidí až po novém roce.

Prohlédněte si celou sérii Princ William a Kate Middleton: Vánoce strávili každý zvlášť

Všechny příspěvky v kategorii: Princ William


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období