iHOT

Princ William a Kate Middleton: Svatebními plány naštvali královnu

00:03 | 09.01.2011

Princ William a Kate Middleton naštvali anglickou královnu svými svatebními plány. Kate chce totiž do kostela jet autem. Přestože pár má i nadále v plánu, že Westminster Abbey po svatebním obřadu opustí v královském skleněném kočáře, královna to i tak považuje za porušení tradic.
I princezna Diana jela do kostela kočárem. A královnu Alžbětu to rozčílilo natolik, že porušila veškeré dvorní protokoly, a Williamovi volala na mobil, aby mu vynadala.
Dalším jádrem pudra je plán, že svatební hostina se uskuteční v Buckinghamském paláci, ale s tím se královna už smířila, a princ Charles dokonce bude pořádat slavnostní večeři pro vyvolené hosty.

Prohlédněte si celou sérii Princ William a Kate Middleton: Svatebními plány naštvali královnu

Všechny příspěvky v kategorii: Princ William   |   předchozí příspěvek: Princ William a Kate Middleton: Vánoce strávili každý zvlášť

Princ William a Kate Middleton: Vánoce strávili každý zvlášť

00:01 | 26.12.2010

Sotva stihla utichnout kauza okolo podobizen prominentních snoubenců prince Williama a Kate Middleton na pamětní minci, je tady další kauza. Dvojice totiž letošní Vánoce tráví odděleně.
Pro Kate to jsou ostatně poslední Vánoce, které může strávit v kruhu své rodiny. Kate tak svátky tráví v domě svojí rodiny v Berkshire, protože příští rok už se od ní bude očekávat, že se bude účastnit tradičních Vánoc i vánočních povinností královské rodiny.
Princ William měl dokonce letošní Vánoce docela akční. Svátky totiž trávil u své jednotky RAF v Anglesey.
Kate se podle dostupných informací nezúčastní žádných tradičních oslav královské rodiny, a svého snoubence tak možná uvidí až po novém roce.

Prohlédněte si celou sérii Princ William a Kate Middleton: Vánoce strávili každý zvlášť

Všechny příspěvky v kategorii: Princ William


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (94)
Andrea Verešová (85)
Marta Jandová (75)
Dara Rolins (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (71)
Madonna (69)
Gábina Partyšová (63)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období