iHOT

Ondřej Brousek: Jeho ex Gondíková ukázala Langmajera, on manželku a syna

00:05 | 23.07.2014

Kdysi to byla velká láska mezi Adélou Gondíkovou a Ondřejem Brouskem. Společně také mají desetiletou dceru Nelu. Pak ale přišel rozvod, Brousek se zamiloval do své kolegyně z divadla Anny Remkové a téměř záhy si jí vzal. Gondíková dlouhé roky nemohla najít stálého partnera, zatímco Brouskovi se narodil syn František.Letošní léto je evidentně u nás i za mořem časem různých soukromých premiér.  Adéla Gondíková si už začátkem měsíce konečně vyšla do společnosti se svým přítelem Jiřím Langmajerem, se kterým má vztah, jež je veřejným tajemstvím už drahnou dobu. Pak si s ním dokonce vyrazila na filmový festival do Karlových Varů.Ondřej Brousek pro změnu ukázala svoji rodinu, kterou jinak rád před veřejností schovává. S manželkou Annou i synem Františkem vyrazil o víkendu nejprve na hudební festival České hrady. O den později si manželé nenechali ujít živý přenos londýnského vystoupení legendárních Monty Python.

Prohlédněte si celou sérii Ondřej Brousek: Jeho ex Gondíková ukázala Langmajera, on manželku a syna

Všechny příspěvky v kategorii: Ondřej Brousek   |   předchozí příspěvek: Ondřej Brousek: Záletného muže Adéla nepodpořila

Ondřej Brousek: Záletného muže Adéla nepodpořila

09:30 | 26.10.2008

Premiéra hudební komedie Adéla ještě nevečeřela proběhla v pražském divadle Broadway za obrovských ovací a trochu smutně bylo jen Ondřeji Brouskovi, který k představení napsal hudbu. Jeho Adéla Gondíková ho vypakovala z domova před více než měsícem, když ho média načapala při neveře s kolegyní z divadla Na Fidlovačce. Po pár dnech se ho zbavila i milenka a tak záletný otec dcery Nely přebývá u dědečka. Na premiéru Adély ho přišel podpořit jen táta Otakar zvaný Ťulda a měl u baru synovi hodně co promlouvat do duše. To Jiří Langmajer si užíval popremiérovou party s celou rodinou, Jitka Čvančarová se zraněnou nohou popíjela s Květou Fialovou panáky v zákulisí a Aleš Háma olíbával nadšeně všechny kolegyně. Manželka expolitika Grosse Šárka se premiéry zúčastnila již tradičně se svými dcerami a bez Standy a Ivan Vyskočil se nadšeně tulil ke své mladé přítelkyni. A tak smutný černý Petr zůstal u Ondry Brouska, který si ten velký večer fakt moc neužil.

Prohlédněte si celou sérii Ondřej Brousek: Záletného muže Adéla nepodpořila

Všechny příspěvky v kategorii: Ondřej Brousek   |   předchozí příspěvek: Ondřej Brousek: Nemá kde bydlet

Ondřej Brousek: Nemá kde bydlet

07:56 | 21.10.2008

Herec Ondřej Brousek má z ostudy kabát. Už několik týdnů je na veřejnosti propírána jeho milostná aféra s hereckou kolegyní Annou Remkovou a teď ještě ke všemu nemá ani kde bydlet. Jeho manželka Adéla Gondíková řekla dost a Brouska vyhodila ze společného domu v Pyšelech. Herec seriálu Nemocnice na kraji města ale dostal nakonec kopačky hned dvakrát. Vyhodila ho totiž i Remková, která se nechtěla smířit s rolí milenky. A tak Brousek prý musí bydlet u dědečka na pražských Vinohradech.

Prohlédněte si celou sérii Ondřej Brousek: Nemá kde bydlet

Všechny příspěvky v kategorii: Ondřej Brousek


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období