iHOT

Michaela Maláčová: Představila novou Miss a chce koupit Geislerovou

13:47 | 22.09.2011

Michaela Maláčová představila nový ročník soutěže Česká Miss, a na pomoc si vzala svoje současné i bývalé missky, mezi kterými nechyběly Iveta Lutovská, Jitka Válková nebo stále uřadující Jitka Nováčková.
Maláčová se podělila se svými smělými plány pro nový ročník soutěže, nemluvila ale o tom, že má zálusk na podíl v oděvní firmě Pietro Filipi.
Tváří české značky s italským názvem je dlouhodobě herečka Aňa Geislerová, která tak bude napjatě čekat, jak nakonec prodej 58 procent firmy dopadne. Maláčová se svojí firmou LBM má o značku eminentní zájem. Sama se totiž v nedávném rozhovoru pro Hospodářské noviny, které vlastní její manžel Zdeněk Bakala přiznala, že její firma hodlá masivně expandovat v oblasti lifestylu a luxusního zboží.
Pietro Filipi má v regionu střední a východní Evropy přes 50 prodejen, a o podíl ve firmě spolu s Maláčovou v současné době bojuje několik zájemců.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maláčová: Představila novou Miss a chce koupit Geislerovou

Všechny příspěvky v kategorii: Michaela Maláčová   |   předchozí příspěvek: Michaela Maláčová: Zrušila Miss ČR

Michaela Maláčová: Zrušila Miss ČR

11:14 | 25.06.2010

V jedinou národní soutěž krásy, která vyvrcholí na jaře příštího roku finálovým galavečerem, se spojují Česká Miss a Miss ČR. Stává se tak na základě dohody mezi M Marketing a společností Central Group
z 24. června 2010. Podle ní je M Marketing v čele s ředitelkou Michaelou Maláčovou novým majitelem Miss ČR. Tato soutěž se svou dlouholetou a v mnohém cennou historií se tedy stává součástí projektu Česká Miss, který je od letošního roku držitelem všech významných mezinárodních licencí.
Sloučení České Miss a Miss ČR znamená spojení tradice s moderním pojetím soutěže. Jedním z jejích generálních partnerů je Central Group, největší developerská společnost na českém rezidenčním trhu.
Ta bude zároveň exkluzivním poskytovatelem bytů pro vítězky soutěže. Stává se tak významným a dlouholetým generálním partnerem.
"Rozhodnutí o sloučení obou soutěží jsme dlouho zvažovali a jsme rádi, že jsme se k tomuto kroku rozhodli. Je podpořeno anketou mezi lidmi a názorem většiny komerčních partnerů a odborníků z oblasti médií a zábavy. A věřím, že to brzy ocení diváci i soutěžící. Vážíme si všeho, čeho doposud na českém trhu soutěž Miss ČR dosáhla. Hlásíme se rovněž k charitativnímu pojetí, které Central Group v Miss ČR vybudoval. Charita byla a také dále bude neoddělitelnou součástí soutěží krásy," uvedla Michaela Maláčová, která by podle svých slov ráda spojila to dobré, co přinesla jak Miss ČR, tak Česká Miss.
"Po završení transakce se tedy oficiálně obrátím na soutěžící, spolupracovníky a partnery Miss České republiky s dotazem, zda se budou chtít v budoucnu na přípravě projektu Česká Miss podílet a být jeho součástí. Vzhledem k realizovaným změnám v organizaci Miss České republiky se tak na podzim nebude konat plánovaný 22. ročník Miss ČR," dodala.

„Česká republika je příliš malou zemí na dvě vzájemně soupeřící soutěže krásy. Když jsme se na toto téma s Michaelou Maláčovou asi před dvěma měsíci u kávy setkali, probírali jsme možnosti, jak tuto situaci řešit. Tyto možnosti byly v podstatě tři - prodej Miss ČR pořadateli České Miss nebo prodej České Miss pořadateli Miss ČR nebo nalezení určité formy společné koordinace činností. Z těchto možností jsme se po několika jednáních rozhodli jít cestou prodeje Miss ČR společnosti M Marketing, která pořádá Českou Miss," říká k probíhajícím změnám šéf Central Group Dušan Kunovský.
Zároveň bude Central Group pro další roky generálním partnerem nového společného programu - Česká Miss a Miss ČR a také bude vítězkám soutěže poskytovat k užívání vždy po dobu jejich vítězného roku exkluzívní zařízené byty v jedné ze svých rezidenčních lokalit v Praze. „Michaela Maláčová jasně prokázala, že je tou nejkompetentnější osobou u nás ohledně řízení a pořádání soutěží krásy. Central Group je zase největší a nejúspěšnější firmou v České republice v oblasti nového bydlení. Je správné, že se nyní každý budeme specializovat na to, v čem jsme nejlepší. A jsem si jistý, že se vítězkám bude v našich bytech skvěle bydlet," dodává Kunovský.
Kampaň sedmého a zároveň historicky prvního spojeného ročníku České Miss a Miss České republiky začíná v letos říjnu. Série castingů se uskuteční v listopadu, v prosinci pak bude následovat semifinále a
v březnu příštího roku finále.
O nositelce titulu Česká Miss 2011 budou tak jako v minulých letech rozhodovat svými sms zprávami televizní diváci, zatímco Miss České republiky bude volit odborná porota. Vítězka České Miss bude reprezentovat naši zemi na Miss Universe a Miss České republiky na Miss World.
M Marketing děkuje dívkám za důvěru a projevení velkého zájmu o účast v letošním ročníku Miss ČR. Zároveň si dovoluje tyto dívky oslovit a vyzvat, aby se v případě jejich zájmu o postup v nové sloučené soutěži, zúčastnily společných castingů. Veškeré informace obdrží prostřednictvím webových stránek www.ceskamiss.cz a prostřednictvím emailu.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maláčová: Zrušila Miss ČR

Všechny příspěvky v kategorii: Michaela Maláčová   |   předchozí příspěvek: Michaela Maláčová: Hledá nejkrásnějšího muže

Michaela Maláčová: Hledá nejkrásnějšího muže

00:04 | 04.02.2010

Prezidentka soutěže Česká miss Michaela Maláčová chce zjevně ovládnout veškeré tuzemské soutěže krásy. Jen to jen pár dní, co udělala čáru přes rozpočet konkurenční soutěži, kterou vede Taťána Kuchařová, když získala smlouvu s prestižní soutěží Miss World. Nyní se Maláčová pouští ve velkém i do hledání nejkrásnějšího muže. Soutěž s názvem Mr. Czech startuje už v těchto dnech, kdy se naplno rozběhnou castingy. Vítěz bude znám v polovině března a bude mít možnost zúčastnit se prestižní soutěže Mr. World.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maláčová: Hledá nejkrásnějšího muže

Všechny příspěvky v kategorii: Michaela Maláčová   |   předchozí příspěvek: Michaela Maláčová: Vydala návod pro missky

Michaela Maláčová: Vydala návod pro missky

00:03 | 06.11.2009

Ředitelka České miss Michaela Maláčová se s novým účesem vrátila na skok ze Švýcarska do Prahy, aby zahájila šestý ročník soutěže. Zároveň ale také představila manuál, který sepsala pro všechny dívky, které by se rády staly budoucí miss, a který Maláčová beze vtipu pojmenovala Star. Téměř okamžitě vyšla Maláčová své patroly do velkých českých měst, kde začne nábor do castingu nového ročníku soutěže. Dívky se mají opravdu na co těšit. Kromě obvyklých cen v podobě bytů či aut je tentokrát čeká také velmi luxusní dovolená a miliónový kontrakt.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maláčová: Vydala návod pro missky

Všechny příspěvky v kategorii: Michaela Maláčová   |   předchozí příspěvek: Michaela Maláčová: Porodila druhého syna

Michaela Maláčová: Porodila druhého syna

16:03 | 06.05.2009

Ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová dnes porodila partnerovi a otci svých dvou dětí, miliardáři Zdeňku Bakalovi, druhého syna. Dostal jméno Aram a na svět přišel v Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí. Aram Bakala vážil při porodu 4,5 kg a měřil 64 cm. O tom, že to bude syn, věděli šťastní rodiče již od 6. měsíce těhotenství. Maláčová už má s Bakalou děti Anabel a Arona a ani jejich další sourozenec prý rozhodně není poslední.

Prohlédněte si celou sérii Michaela Maláčová: Porodila druhého syna

Všechny příspěvky v kategorii: Michaela Maláčová   |   předchozí příspěvek: Michaela Maláčová: K obědu si dopřává luxusu


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Taťána Kuchařová (80)
Marta Jandová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období