iHOT

Marta Jandová: S tátou začala podnikat v kosmetice

00:06 | 18.09.2013

Rocker Petr Janda si kdysi postěžoval, že v důchodu je to těžké. Přestože se svojí kapelou Olympic stále koncertuje, nezapomněl na zadní vrátka a začal podnikat. Překvapivě ale v kosmetice.
Do České republiky začal dovážet kosmetiku Only Papaya a celý tento projekt vymyslel Janda ruku v ruce s Čechoaustralanem Petrem Vítkem během jeho turné Olympiku v Austrálii.
Marta Jandová, byť před několika týdny porodila dceru Marušku, se v rámci rodinného projektu stala tváří kosmetické řady a společně se svým tátou uspořádala bujarý večírek, na který přišla řada osobností, mezi kterými nechyběli Tereza Černochová, Andrea Kalivodová, Tereza Mátlová, Barbora Mottlová, Dáda Patrasová, Daniela Písařovicová a řada dalších.
Hlavní postavou párty byl ale samozřejmě samotný Janda, který si za přihlížení vlastní manželky Alice nenechal ujít možnost natřít vlastní kosmetikou polonahou herečku Báru Mottlovou.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: S tátou začala podnikat v kosmetice

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Po porodu už zase maká

Marta Jandová: Po porodu už zase maká

00:03 | 07.09.2013

Marta Jandová si zjevně moc velkou mateřskou neužije. Jen několik týdnů po porodu dcery Marušky se už zase vrhla do práce. Šlo sice jen o drobné reklamní focení, ještě před koncem roku se ale mimo jiné Jandová rozjede na německé turné se svou kapelou Di„Mám po porodu fotografickou premiéru. Focení s papayou sice není tak časově náročná práce, ale přeci jen jsem musela nechat doma Marušku, tak jsem trošku nervózní. Míra se sice ochotně a skvěle postará, ale i tak si každou chvíli telefonujeme. Stačí pár minut a už se mi po ní stýská" říká s telefonem u ucha Marta „To že jsem tváří tohoto kosmetického produktu je naprosto logické. Za prvé papayu miluju a za druhé je to rodinný podnik. Táta se mě zeptal a já tomu produktu věřím, tak proč ne. Sama produkty Only papaya používám. Začalo to, když jsem se po návratu z Austrálie odřela. Táta mi ránu namazal a opravdu se to zahojilo perfektně! Navíc mi ukazoval u všech známých a jejich dětí, jak se po namazání hojí všechny rány, popáleniny a podobně. Jelikož já sama jsem maminka, tak na takovéto zázraky chci věřit. Mám dobrou zkušenost a líbí se mi to."

 Happy.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Po porodu už zase maká

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Těhotná Marta Jandová: Před porodem šíleně přibrala

Těhotná Marta Jandová: Před porodem šíleně přibrala

00:05 | 23.07.2013

Zpěvačka Marta Jandová měla během svého vytouženého těhotenství zdravotní potíže, kvůli kterým dokonce několik měsíců proležela. Těsně před porodem je ale viditelně fit, a obstarává poslední věci související s příchodem miminka.
A tak vyrazila do města a ukázala, že na první pohled během těhotenství pořádně přibrala. Trochu tak připomínala svoji kolegyni Ilonu Csákovou, která měla během svých těhotenství musela čelit velkému velkému nárůstu váhy.
Před ostrým sluníčkem se Jandová na výletě do města hryla slaměným kloboučkem, do horka se vybavila volnými šaty, ve kterých i tak její velké bříško velmi vynikalo. Jandová má ale před porodem dobrou náladu a na miminko se velmi těší, což se po několikaměsíční zdravotní krizi rozhodně nelze divit.

Prohlédněte si celou sérii Těhotná Marta Jandová: Před porodem šíleně přibrala

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Těhotná Marta Jandová: Bříško schovává pod prošívaný kabát

Těhotná Marta Jandová: Bříško schovává pod prošívaný kabát

00:05 | 13.02.2013

Zpěvačka Marta Jandová se sice v posledních týdnech nikde neobjevuje, přesto je středem pozornosti. Prasklo totiž, že je těhotná a v současné době by měla být ve čtvrtém měsíci.
Když ale Jandová ze svého bytu vyrazila venčit svoje pejsky, nebylo na ní těhotenství vůbec vidět.
Zpěvačka totiž vůbec byla téměř k nepoznání. Aby se v mrazivém počasí nenachladila, vybavila se zpěvačka pořádnou pletenou čepicí, válenkami a především dlouhým prošívaným kabátem, který tak perfektně ukryl její těhotenské bříško.
Zdá se ale jinak, že je Jandová v dobré kondici a i v dobrém rozpoložení. Po rozvodu a několika neúspěšných vztazích konečně ve svých osmatřiceti letech našla skvělého partnera, se kterým bude mít zanedlouho rodinu. Ostatně gynekolog Mirek Verner se už dokonce k Jandové přestěhoval a jeho jméno má svoje místo i na domovním zvonku.

Prohlédněte si celou sérii Těhotná Marta Jandová: Bříško schovává pod prošívaný kabát

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Bude jí rodit její přítel?

Marta Jandová: Bude jí rodit její přítel?

12:10 | 06.02.2013

Zpěvačka Marta Jandová je podle posledních informací ve čtvrtém měsíci, přesto si zatím troufá skotačit po pódiu se svou německou kapelou Die Happy, se kterou ještě před několika dny koncertovala po německých městech.
Trochu vymodlené dítě Jandová čeká se svým současným přítelem Mirkem Vernerem, který ovšem v pražském Podolí pracuje jako vyhlednávaný porodník. O Martu se tak může špičkově postarat nejen doma, ale i při samotném porodu.
Verner tak možná zabije dvě mouchy jednou ranou. Jako tatínek bude u porodu a jako porodník bude dohlížet na to, že porod proběhne v pořádku.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Bude jí rodit její přítel?

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Na Vánoce nejraději řízky a klobásy


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Dara Rolins (76)
Marta Jandová (75)
Lindsay Lohan (74)
Taťána Kuchařová (74)
Lucie Bílá (71)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období