iHOT

Marta Jandová: Nemohla se vejít do šatů

00:05 | 25.11.2013

Zpěvačka Marta Jandová po porodu dcery Marušky zjevně řeší podobný problém, jako herečka Jitka Čvančarová. Jak se vejít do šatů.
Čvančarová to vyřešila po svém a o hubnutí nijak zvlášť po narození dcery... neusilovala. Marta Jandová to možná ještě nestihla, jak ostatně o víkendu ukázala přímo na jevišti.
Během udílení Slavíků Jandová zpívala duet s Petrem Kolářem. Na jevišti, když si měla sednout na židličku, ovšem tak trochu zapomněla, že se dívají nejen lidé v hledišti, ale i televizní kamery a objektivy fotoaparátů. Zjistila totiž, že do zelených večerních šatů se nevejdou nejen její vnady, ale i břicho a boky. Gesto jejích rukou i výraz tváře totiž hovoří za vše...

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Nemohla se vejít do šatů

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Nejdřív procházka s dcerou, pak role prodavačky

Marta Jandová: Nejdřív procházka s dcerou, pak role prodavačky

00:03 | 17.11.2013

Zpěvačka Marta Jandová se logicky věnuje především svojí dceři Marušce, postupně ale nabírá pracovní povinnosti. Tentokrát se dokonce pustila do role prodavačky v obchoďáku.
Marta s otcem Petrem Jandou totiž nedávno rozjela byznys v kosmetice, a tak si oba vyzkoušeli, jak těžké nebo lehké je prodat vlastní produkty.
„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah a poslední dobou si i hodně povídáme o podnikání s papájou," říká Petr Janda a pokračuje: „máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty. Naposledy jsme byli u Marty na husičce," mlaská si blahem. „Marta je báječná dcera, kuchařka i máma. Skvěle si rozumíme celý život," říká hrdě Petr Janda.
Být tváří kosmetické značky pro Martu ale znamená také spoustu povinností. Jednu z nich právě splnila v obchodním centru v Praze. Nejen že tu s tátou uspořádali autogramiádu pro své fanoušky, ale ujali se i role prodavačů. Byli i tací zákazníci, kteří si kosmetické produkty nechaly podepsat. Díky svému šarmu a znalostem přesvědčovali překvapené návštěvníky, že nabízejí jen to nejlepší.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Nejdřív procházka s dcerou, pak role prodavačky

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Mateřskou moc neřeší. Bude dělat i muzikál

Marta Jandová: Mateřskou moc neřeší. Bude dělat i muzikál

00:02 | 20.10.2013

Zpěvačka Marta Jandová se sice na svoji dceru Marušku moc těšila, mateřská jí ale rozhodně moc neříká. Jen pár týdnů po porodu už dělala reklamu na kosmetiku svého otce, se svou malou dcerkou začala točit nové díly seriálu Gympl, se svou německou kapelou Die Happy pojede v prosinci na koncertní turné a po novém roce dokonce začne zpívat v muzikálu.
Jandová totiž dostala jednu z vedlejších rolí v chystaném muzikálu Janka Ledeckého IAGO, který bude mít premiéru v polovině února. A to bude malé Marušce teprve sedm měsíců.
S Jankem jsem hrála už v Hamletovi, takže mě jeho nabídka potěšila. A jsem ráda, že na rozdíl od většiny mých muzikálových rolí v tomhle představení přežiju. I přesto, že jde o Shakespeara," smála se zpěvačka. V únoru bude její dceři Marušce teprve sedm měsíců, přesto už dnes Marta ví, že svoji práci bez problémů skloubí s mateřskými povinnostmi. „Ve dnech, kdy budu hrát, to prostě večer zvládne tatínek," má jasno Jandová.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Mateřskou moc neřeší. Bude dělat i muzikál

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Její dvouměsíční dcera už hraje v seriálu

Marta Jandová: Její dvouměsíční dcera už hraje v seriálu

00:05 | 01.10.2013

Zpěvačka Marta Jandová na mateřské rozhodně moc dlouho nebude. Po narození dcery Marušky před dvěma měsíci stihla už propagovat kosmetiku svého otce a nyní se vrací i do seriálu Gympl, ve kterém loni debutovala jako herečka.
A do natáčení zapojí i dvouměsíční Marušku. Jak prozradila, v televizi totiž její postava porodí holčičku, kterou bude hrát její vlastní dcera.
Z Marušky už tedy bude za chvíli celebrita. Zatímco jejím seriálovým otcem bude Jordan Haj, přítelm moderátorky Emmy Smetany, jejím skutečným tatínkem je gynekolik Mirek Verner.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Její dvouměsíční dcera už hraje v seriálu

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: S tátou začala podnikat v kosmetice

Marta Jandová: S tátou začala podnikat v kosmetice

00:06 | 18.09.2013

Rocker Petr Janda si kdysi postěžoval, že v důchodu je to těžké. Přestože se svojí kapelou Olympic stále koncertuje, nezapomněl na zadní vrátka a začal podnikat. Překvapivě ale v kosmetice.
Do České republiky začal dovážet kosmetiku Only Papaya a celý tento projekt vymyslel Janda ruku v ruce s Čechoaustralanem Petrem Vítkem během jeho turné Olympiku v Austrálii.
Marta Jandová, byť před několika týdny porodila dceru Marušku, se v rámci rodinného projektu stala tváří kosmetické řady a společně se svým tátou uspořádala bujarý večírek, na který přišla řada osobností, mezi kterými nechyběli Tereza Černochová, Andrea Kalivodová, Tereza Mátlová, Barbora Mottlová, Dáda Patrasová, Daniela Písařovicová a řada dalších.
Hlavní postavou párty byl ale samozřejmě samotný Janda, který si za přihlížení vlastní manželky Alice nenechal ujít možnost natřít vlastní kosmetikou polonahou herečku Báru Mottlovou.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: S tátou začala podnikat v kosmetice

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Po porodu už zase maká


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Lucie Bílá (76)
Dara Rolins (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červenec 2014
květen 2014

Předchozí období