iHOT

Marta Jandová: Vyzula se a nohy strčila Daře pod nos

00:07 | 09.06.2014

Opravdu horké chvilky porotce Hlasu Československa teprve čekají, přesto si už teď Marta Jandová potřebuje během přímého přenosu ulevit. Třeba když je reklamní pauza, vyzuje svoje štekle a bosé nohy si strčí na porotcovský pultík, který sdílí s Darou Rolins.Pravdou je, že Marta to v závěru přenosu zkusila bosa i na pódiu, to je ale přeci jen trochu něco jiného. Jandová se prostě tak trochu zapomněla, když byly kamery vypnuté a myslela si, že se nemůže nic stát.Fotografie, dokumentující její chvilku úlevy, ale dokazují, že Jandová je prostě bezprostřední rockerka, která rozhodně nepotřebuje být za dámu za každou cenu.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Vyzula se a nohy strčila Daře pod nos

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Pánské boty jí nesluší

Marta Jandová: Pánské boty jí nesluší

00:04 | 04.06.2014

Marta Jandová se se svým otcem a nevlastní sestrou Eliškou objevila na otevření obchodu Wrangler v centru Prahy, kde se samozřejmě vše točilo kolem džínů. Marta přišla ve svém nejoblíbenějším outfitu, tedy v čemkoliv černém nahoře a k tomu zkoušela v obchodě zkoušela různé džíny. Vše snad jen tentokrát kazily černé polobotky pánského střihu, které Martě bez udání důvodu tak nějak neseděly.Její otec Petr Janda ale byl i tak spokojený, svým dcerám paradoxně koukal nejvíc na zadečky. „Holky mají podobný vkus jako já, všichni jsme prostě rockeři, takže se jim líbí i značka džínů Wrangler. Hlavně máme rádi pohodlné, slušivé a praktické oblečení a to všechno právě džíny splňují. Vybraly si krásné džíny a musím jako pyšný táta uznat, že v nich mají pěkný zadek," prohlásil s úsměvem Janda.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Pánské boty jí nesluší

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Z Hlasu dostala hlad

Marta Jandová: Z Hlasu dostala hlad

00:06 | 23.05.2014

Marta Jandová má tolik práce, že nestíhá ani jíst. Není to tak dávno, co byla přistižena při venčení svého pejska a na procházce s dcerkou Maruškou časně ráno. Chvíli předtím se vrátila z německého turné se svou kapelou Die Happy a už od příštího týdne ji čekají přímé přenosy show Hlas Československa.Na představení finalistů soutěže se také sešli všichni porotci i moderátor Leoš Mareš. Pepa Vojtek přivedl svou manželku Jovanku, která se hned po příchodu sešla na baru právě s Jandovou u talířů s obloženými tousty.Hladová Jandová ale ani poté neměla dost a na konci párty si pro sebe "ukradla" velkou mísu s ovocem, do které se s omluvným úsměvem s chutí pustila, zatímco Dara Rolins dávala na odiv svůj outfit, především pak kabelku Prada, kterou si za honorář z Hlasu snadno koupila.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Z Hlasu dostala hlad

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Unavená a nenamalovaná na ranní procházce

Marta Jandová: Unavená a nenamalovaná na ranní procházce

00:06 | 19.05.2014

Zpěvačka Marta Jandová toho má opravdu hodně. Po porodu dcerky Marušky loni v srpnu stihla se svou kapelou Die Happy natočit novou desku, se kterou navíc skupina odjela nedávno velké německé turné. Zároveň je Jandová porotkyní v talentové televizní show Hlas a je jasné, že volného času zrovna moc nemá. I na svém německém turné měla malou Marušku stále u sebe.Není se tedy co divit, že je na Jandové čas od času vidět únava. Jako například o víkendu, kdy už se už časně ráno vracela z procházky se svým psem a Maruškou, která spokojeně spinkala v kočárku.Na Jandové v šedých teplákách, černé mikině a teniskách a ještě k tomu bez make-upu, jehož absenci ani nemaskovala slunečními brýlemi, byla únava vidět na první pohled. A to Hlas zdaleka nekončí a v letních měsících zpěvačku čeká festivalové turné s Die Happy. Odpočinek je tak pro ni momentálně v nedohlednu.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Unavená a nenamalovaná na ranní procházce

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: S Šípkem a Plodkovou vyrazila na orchideje do Botanické

Marta Jandová: S Šípkem a Plodkovou vyrazila na orchideje do Botanické

00:02 | 08.03.2014

Zpěvačka Marta Jandová si na chvíli odskočila z koučovského křesla Hlasu a s designérem Bořkem Šípkem a herečkou Janou Plodkovou se vydala do pražské Botanické zahrady. VIP trojice tam totiž zahájila tradiční výstavu orchidejí.
A Jandovou vzácné rostliny doslova nadchly. Kromě toho, že si vzácné kusy fotila alespoň na mobilní telefon, dostala také jednu květinu darem.
Pro Šípka ovšem bylo zahájení výstavy dalším krokem k velkému projektu. Křehká krása vzácných rostlin s jejich nekonečnou záplavou barev a tvarů totiž neobyčejně dobře ladí s osobitým uměním toho všestranného umělce. Je proto přirozené, že jeho spolupráce bude pokračovat i příští rok, kdy chce Bořek Šípek v prostředí botanické zahrady uspořádat svou autorskou výstavu.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: S Šípkem a Plodkovou vyrazila na orchideje do Botanické

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Jandová a Rolins: V Hlasu budou mít vlastní dvojkřeslo


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Lucie Bílá (76)
Dara Rolins (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období