iHOT

Marta Jandová: S Šípkem a Plodkovou vyrazila na orchideje do Botanické

00:02 | 08.03.2014

Zpěvačka Marta Jandová si na chvíli odskočila z koučovského křesla Hlasu a s designérem Bořkem Šípkem a herečkou Janou Plodkovou se vydala do pražské Botanické zahrady. VIP trojice tam totiž zahájila tradiční výstavu orchidejí.
A Jandovou vzácné rostliny doslova nadchly. Kromě toho, že si vzácné kusy fotila alespoň na mobilní telefon, dostala také jednu květinu darem.
Pro Šípka ovšem bylo zahájení výstavy dalším krokem k velkému projektu. Křehká krása vzácných rostlin s jejich nekonečnou záplavou barev a tvarů totiž neobyčejně dobře ladí s osobitým uměním toho všestranného umělce. Je proto přirozené, že jeho spolupráce bude pokračovat i příští rok, kdy chce Bořek Šípek v prostředí botanické zahrady uspořádat svou autorskou výstavu.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: S Šípkem a Plodkovou vyrazila na orchideje do Botanické

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Jandová a Rolins: V Hlasu budou mít vlastní dvojkřeslo

Jandová a Rolins: V Hlasu budou mít vlastní dvojkřeslo

00:01 | 06.02.2014

Natáčení nové řady Hlasu odstartovalo včerejším dnem a představilo letošní novinku! Koučky Marta Jandová a Dara Rolins vytvoří samostatný tým a usednou do speciálního dvojkřesla. Prvek dvojkřesla není ojedinělý, znají ho diváci v Německu, Holandsku i v jiných zemích. V první sérii vybírala nejlepší zpěváky čtveřice koučů, v druhé sérii jich je pět, počet týmů se nemění. Dara Rolins se neshod s Martou neobává. "Nedá sa povedať, že by som mala nejaké veľké obavy. Myslím si, že máme podobný vkus. Ale samozrejme nie identický a preto očakávam, že k nejakému dohadovaniu sa priamo v kresle dôjde. Myslím si ale, že podobné situácie budú skôr spestrením než nejakou brzdou či problémom," řekla Dara. Marta Jandová vidí v občasném střetu pozitiva. „Myslím, že někdy to bude dobré i pro samotné soutěžící, protože když se o někoho hádáte, tak to znamená, že vám na něm opravdu záleží." Společně s Darou Rolins a Martou Jandovou uvidí diváci v rolích koučů i Pepu Vojtka, Michala Davida a Majka Spirita.

Prohlédněte si celou sérii Jandová a Rolins: V Hlasu budou mít vlastní dvojkřeslo

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Novoroční romantická procházka s přítelem a dcerou

Marta Jandová: Novoroční romantická procházka s přítelem a dcerou

00:05 | 03.01.2014

Zpěvačka Marta Jandová má za sebou hektický konec roku. Se svou německou kapelou Die Happy totiž  v posledních dnech roku 2013 musela odehrát několik tradičních koncertů, díky kterým cestovala po celém Německu.
Ještě den před Silvestrem Jandová koncertovala s kapelou až v dalekém Hamburku, na poslední den roku už ale byla zpátky v Praze u svého přítele Mirka Vernera. A není se co divit, že zamilovaný pár strávil Silvestra hlavně v klidu ve svém bytě.
Druhý den ale o něco odpočinutější Jandová s přítelem a dcerou Maruškou vyrazili na romantickou procházku do jednoho z pražských parků. Pětiměsíční Maruška spokojeně spinkala v kočárku, a tak se Marta a Mirek mohli věnovat především sami sobě. A svou zamilovanost dávali na procházce jasně najevo. Romanticky se k sobě tulili a skoro celou dobu se drželi za ruce.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Novoroční romantická procházka s přítelem a dcerou

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: Bude koučovat v Hlasu

Marta Jandová: Bude koučovat v Hlasu

00:01 | 06.12.2013

Marta Jandová zasedne příští rok na jaře jako kouč v nové řadě show Hlas ČeskoSlovenska! A skoro to vypadá, že se z ní stává taková profesionální porotkyně, jako třeba z Pavola Habery.
Jejím úkolem bude sestavit tým zpěváků, který bude provázet na cestě k vítězství a pohádkové výhře. „Moc se těším na nové a nadějné zpěváky, v Hlasu mají úplně jinou možnost uspět. A taky se těším na roli rádkyně a takové berličky v jejich začátcích. Vždycky jsem si přála, abych měla na soutěžící co nejvíc času, abych jim mohla radit a opravdu je poznat," neskrývá nadšení Marta. Hlas ČeskoSlovenska vstoupí na obrazovky televize Nova už příští rok na jaře. Vítěz získá nejen titul Hlas ČeskoSlovenska, ale také výhru v hodnotě dvou milionů korun. Zpěváci, zpěvačky a letos nově i pěvecká dua se můžou stále hlásit na webových stránkách www.nova.cz.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: Bude koučovat v Hlasu

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: S dcerou Maruškou rozsvítila vánoční strom v ZOO

Marta Jandová: S dcerou Maruškou rozsvítila vánoční strom v ZOO

00:04 | 03.12.2013

Malé Marušce je sice teprve pár měsíců, už má ale za sebou návštěvu pražské ZOO. Akorát ji celou prospala, což rozhodně bylo dobře. Její maminka Marta Jandová měla totiž svoje povinnosti, a tak Marušku hlídal tatínek Mirek Verner.
Jandová měla totiž tu milou povinnost, rozsvítit v ZOO vánoční strom. Tohoto úkolu se zhostila v doprovodu svého otce Petra Jandy, se kterým teď hodně propaguje kosmetickou značku, jež rocker do Čech dováží.
Malá Maruška si zatím hověla v kočárku v teplé puntíkaté dece a rodiče jí navíc růžovou čepičku ještě přetáhli téměř přes celý obličej, aby odradili všechny případné zvědavce.

Prohlédněte si celou sérii Marta Jandová: S dcerou Maruškou rozsvítila vánoční strom v ZOO

Všechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová   |   předchozí příspěvek: Marta Jandová: V neděli rozsvítí vánoční strom v pražské ZOO


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Marta Jandová (75)
Dara Rolins (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (71)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období