iHOT

Vašek Jelínek z Lunetic: Ukázal syna

00:03 | 08.04.2012

Nejhezčí a nejobletovanější člen chlapecké skupiny Lunetic Vašek Jelínek se loni v létě stal otcem. Svoje dny obrovské slávy, která kapelu provázela, má už za sebou a i když se kluci z Lunetiku zase vrátili a znovu úspěšně zpívají, věnuje se nejraději rodině.
Těsně před Velikonocemi si ale Lunetic udělali v pražském Bontonlandu malou party, na které si kapela převzala zlatou desku za prodej alba Na vlnách a poté, co kluci i živě zazpívali, konala se autogramiáda, na které nechyběly fanynky kapely.
Zdá se ale, že pro Vaška je role otce natolik důležitá, že svého syna Vašíka vzal i na autogramiádu.devítiměsíční Vašík během autogramiády vypadal, že ho showbyznys docela baví. Na klíně svého táty spokojeně pokukoval po fanynkách a ochotně pózoval fotografům.

Prohlédněte si celou sérii Vašek Jelínek z Lunetic: Ukázal syna

Všechny příspěvky v kategorii: Lunetic Lunetic   |   předchozí příspěvek: Lunetic: Zahrají na hradě

Lunetic: Zahrají na hradě

09:23 | 14.07.2009

Znovuvzkříšená chlapecká formace Lunetic bude hlavním tahákem velké show, která se 1.srpna odehraje na hradě Houska. Jak včera organizátoři prozradili, na Housce chystají opravdu velké představení pro diváky všech věkových kategorií i hudebního vkusu. Kromě Luneticu se na hradě objeví také Leona Machálková, Bohouš Josef nebo Zdeněk Podhůrský se svou rockovou kapelou a nebudou chybět ani stálice v podobě Josefa Laufera a především Evy Pilarové.

Prohlédněte si celou sérii Lunetic: Zahrají na hradě

Všechny příspěvky v kategorii: Lunetic Lunetic


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Taťána Kuchařová (80)
Marta Jandová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období