iHOT

Lucie Vondráčková: Kromě role v Babovřeskách 3 vyzkoušela roli prodavačky. Ani ta jí ale moc nejde

00:06 | 11.06.2014

Lucie Vondráčková bývala intelektuální umělkyní a dost si na tom několik let zakládala. Pak se ale něco zvrtlo a jediné, co Vondráčková za poslední tři roky natočila, jsou Babovřesky 1,2 a 3, tedy sice divácky úspěšné filmy Zdeňka Trošky, jimiž ale ostatní filmaři opovrhují.I letos přijela Vondráčková právě třetí Babovřesky natočit a kromě toho si ještě vyzkoušet roli prodavačky šperků, jichž se před několika měsíci stala tváří.  U pultíku se tvořila fronta a k tomu všemu ještě v obchodě hrály její písničky, tedy skladby z jejího posledního alba Oheň, které vydala loni, ale nijak zvlášť s ním nezaujala. Přesto si Vondráčková stále drží v anketách všeho druhu docela slušnou popularitu, kterou si zajišťuje právě Babovřeskami. Jen jestli už ale pro Vondráčkovou neplatí spíš text z její písničky Zombie, ve které zpívá: "Je ze mě Zombie.Jsem jen svý cameo. Mý stopy blouděj a nikam nevedou."

Lucie Vondráčková: Podívejte se, jak vypadá před a po

00:05 | 05.02.2014

Jak vypadá Lucka Vondráčková v civilu a jak po zásahu retušéra? To mohou všichni její fanoušci porovnat díky nejnovějším fotografiím, které Vondráčková nafotila jako tvář značky šperků.
Fotky Vondráčková udělala v listopadu loňského roku, když se na skok vrátila do Prahy kvůli udílení Slavíků. Výsledný efekt je ale už asi za hranicí únosného. V posledních letech jsou ostatně retuše předmětem kritiky i ve světě a celebrity si už dávají pozor, aby na obálkách prestižních časopisů nevypadaly na tisíce kilometrů vzdáleny od reálné vizáže. V konečném důsledku je to totiž zesměšňuje mnohé hvězdy už v minulosti musely vysvětlovat, proč se nechaly na fotkách tam moc retušovat.
Podobné je to i u nejnovějších fotek Vondráčkové. Ta už se na některých záběrech díky retuši blíží podobě ženských postav z počítačových her. Příště už ji možná autoři fotografií mohou rovnou vytvořit celou digitálně...

Prohlédněte si celou sérii Lucie Vondráčková: Podívejte se, jak vypadá před a po

Všechny příspěvky v kategorii: Lucie Vondráčková   |   předchozí příspěvek: Lucie Vondráčková a její módní faux pas: Bez podprsenky jí byla zima

Lucie Vondráčková a její módní faux pas: Bez podprsenky jí byla zima

00:06 | 03.09.2013

Z Lucie Vondráčková módní ikona rozhodně nikdy nebude. Na štíru s módou je už dlouhé roky a ani to nevypadá, že by si někdy nechala poradit od nějakého známého stylisty.
Na otevření nového kočičího útulku Pražského spolku ochránců zvířat - „Kocour Felix" v Klecanech dorazila Vondráčková se svým synem, kterého ale po chvíli odložila zpátky do auta. Tam musel zavřený čekat, až Vondráčková přestřihne slavnostní pásku.
Zpěvačka se ale do chladného počasí zrovna dvakrát neoblékla. K džínovým šortkám si vzala jen tričko a džínovou bundu. Podprsenku ale paradoxně nahradila šálou. A to se ukázalo jako hlavní problém. Než se totiž odehrály všechny oficiality před budovou útulku, musela stát Vondráčková v chladném počasí několik dlouhých minut. A to se podepsalo na jejích prsou, kterým bez podprsenky byla zima natolik, že si toho málokdo nevšimnul.

Lucie Vondráčková: Předvedla v Praze oheň, Plekanec na ledě bohužel nic

00:04 | 17.05.2013

Zpěvačka Lucie Vondráčková neodjela se svým manželem Tomášem Plekancem do Stockholmu na hokejový šampionát, a dobře udělala. Byla by to totiž zbytečná cesta.
Místo toho Vondráčková v Praze pokřtila svojí novou desku nazvanou Oheň, kterou naopak nestihla pokřtít kvůli odjezdu do Kanady. Na dodatečný křest alba dorazil také kmotr Michal David, se kterým Vondráčková vyráží na koncertní turné. Mnozí jsou zvědaví, jak jí to živě na pódiu půjde, protože v hudební branži není snad nikdo, kdo by nevěděl, že Vondráčková není nijak dobrou zpěvačkou.
A došlo také na dodatečné předání prestižního zrcátka TýTý, které si Lucie kvůli pobytu v Kanadě také nepřebrala. I toto vítězství bylo bezesporu překvapením, stejně jako fakt, že Plekanec a spol proti Švýcarsku žádný "oheň" nepředvedli a na šampionátu skončili na ostudném sedmém místě.

Prohlédněte si celou sérii Lucie Vondráčková: Předvedla v Praze oheň, Plekanec na ledě bohužel nic

Všechny příspěvky v kategorii: Lucie Vondráčková   |   předchozí příspěvek: Lucie Vondráčková: Konečně hraje v trháku

Lucie Vondráčková: Konečně hraje v trháku

00:01 | 19.02.2013

Lucie Vondráčková vždy měla jako herečka velké ambice, a konečně může říct, že si zahrála v opravdovém trháku.Už je totiž jasné, že Babovřesky jsou nejnavštěvovanějším filmem za posledních deset let.
Podle oficiálních údajů film navštívilo první víkend po celé České republice neuvěřitelných 149 382 diváků.
Zdeněk Troška ale překvapený není. „Film jsem natočil pro diváky, s herci objíždíme regiony, kde film představuji a vidím reakce publika. Podle dosavadních zážitků, besed s rozesmátými diváky a jejich ohlasů v kině i na sociálních sítích můžu být opravdu spokojený. Zcela pochopili, i bez různých návodů a varování, jak se na film dívat - že je chci jen pobavit. Ostatně jejich radost a doporučení známým jsou nejlepší reklamou..." tvrdí Troška.
A jen pro srovnání, dosavadní rekord návštěvnosti o prvním víkendu držel film Kajínek.

Návštěvnost filmů za první víkend
Kajínek - 119 602 diváků
Okresní přebor - 116 159 diváků
Muži v naději - 107 378 diváků
Vratné lahve - 107 362 diváků.
Sněženky a machři - 106 869 diváků
Rafťáci - 103 320 diváků
Ženy v pokušení - 102 160 diváků
Líbáš jako bůh - 92.434 diváků
Líbáš jako ďábel - 86.680 diváků

Prohlédněte si celou sérii Lucie Vondráčková: Konečně hraje v trháku

Všechny příspěvky v kategorii: Lucie Vondráčková   |   předchozí příspěvek: Lucie Vondráčková: Místo kapra steak!


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Lucie Bílá (76)
Dara Rolins (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období