iHOT

Jitka Čvančarová: S Čadkem si pořídila velké luxusní bouráky

00:06 | 23.04.2014

Herečka Jitka Čvančarová si zjevně potrpí na luxusní auta. A její manžel Petr Čadek evidentně tuto její zálibu sdílí s ní. Jak jinak si totiž vysvětlit, že vozový park za několik miliónů manželé mění skoro jako ponožky.Čvančarová ještě za svobodna jezdila terénní Toyotou. Pak na chvilku přesedlala na luxusní limuzínu Audi, aby se znovu vrátila k velkým autům. Ta se zjevně navíc líbí i Čadkovi.Po narození dcery Eleny manželé jezdili jak velkou bílou Audinou, tak bílým Porsche Cayenne. Když ovšem manželé dorazili o svátcích do České televize, řídila Čvančarová černý Porsche Cayenne GTS, jehož základní cena začíná na 2,5 miliónu, zatímco Petr Čadek zastavil hned za ní svého černého Hummera H2, který je zhruba o polovinu levnější.

Jitka Čvančarová: Vernisáž fotek svého charitativního projektu obrečela

00:12 | 03.03.2014

Herečka Jitka Čvančarová je už několik let patronkou občanského sdružení Debra, které podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Každý rok nafotí kalendář s 12 českými osobnostmi, ve kterém je 12 fotek zobrazujících život s nemocí motýlích křídel. A právě na zahájení vernisáže velkoformátových fotografií z tohoto kalendáře dorazila Čvančarová také se zpěvákem Danem Bártou, jež se posledního focení také účastnil.
Jak se ukázalo, nebyl to pro Čvančarovou jednoduchý úkol. Při vystoupení jedné z pacientek se rozbrečela dojetím.
Čvančarová je momentálně v kinech k vidění vedle Bolka Polívky ve filmu Dědictví 2 a dokončila také televizní seriál V objetí režiséra Jana Hřebejka. A neodmítla ani krátkometrážní drama Flowers, ve kterém se objeví vedle Davida Suchařípy.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Čvančarová: Vernisáž fotek svého charitativního projektu obrečela

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Čvančarová   |   předchozí příspěvek: Jitka Čvančarová překvapuje: Nenosí spodní prádlo

Jitka Čvančarová překvapuje: Nenosí spodní prádlo

00:05 | 13.02.2014

Herečka Jitka Čvančarová, která je momentálně k vidění ve filmu Dědictví 2 , se zřejmě rozhodla pro sérii překvapení. Přestože ve filmu ještě vystupuje jako bruneta, kterou dosud také byla, na premiéru filmu přišla jako blondýna. Navíc jako blondýna v docela odvážných šatech. Pravdou totiž je, že Čvančarová se může pyšnit poněkud bujnějšími tvary.
Na otevření nové japonské restaurace v centru Prahy, jejímž spolumajitelem není nikdo jiný, než Zdeněk Pohlreich.
Sushi a jiné japonské dobroty, které Pohlreich při otvíračce servíroval, si nenechala ujít ani sama Čvančarová. Ta přišla sama, tedy bez manžela Petra Čadka a spodní prádlo nechala doma. Její černé upnuté šaty totiž především v oblasti dekoltu hodně prosvítaly.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Čvančarová překvapuje: Nenosí spodní prádlo

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Čvančarová   |   předchozí příspěvek: Jitka Čvančarová: Blondýna a kouřící tanečník

Jitka Čvančarová: Blondýna a kouřící tanečník

00:04 | 07.02.2014

Jitka Čvančarová hereckým výkonem ve filmu Dědictví 2 zrovna dvakrát nezaujala, na jeho premiéře ale rozhodně vidět byla. Především díky nové barvě svých vlasů. Obvykle tmavovlasá herečka totiž svou image změnila dost radikálně a nechala si vlasy výrazně zesvětlit. A všichni se shodli, že jí to sluší.
Spokojený s výsledkem proměny své ženy byl evidentně i tanečník Petr Čadek,  který má ve filmu Dědictví 2 roli tanečníka Preclíka.
Ve skutečnosti ale Čadek zrovna velký elegán není. Podobně jako třeba Michal Kurtiš. Oba totiž na premiéře filmu nejen dost pili, ale především doslova kouřili jednu cigaretu za druhou.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Čvančarová: Blondýna a kouřící tanečník

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Čvančarová   |   předchozí příspěvek: Jitka Čvančarová: Hubne před očima

Jitka Čvančarová: Hubne před očima

00:03 | 18.01.2014

Ještě před koncem roku, kdy Jitka Čvančarová představovala vánoční program České televize, se zdálo, že herečka na nějaké diety zanevřela a kila navíc, která nabrala po porodu dcery Eleny, prostě řešit nebude.
Zdá se ale, že Čvančarová si místo tradičního vánočního hodování nasadila pořádnou dietu. Na křtu kalendáře, jehož je hlavní hvězdou, totiž vypadala naprosto skvěle.
Herečka možná hubne díky šunce. Ostatně diety, ve kterých se úplně vyloučí uhlohydráty, bývají velmi úspěšné. A šunky má Jitka určitě dost, neboť kalendář, který nafotila, sponzoroval právě jeden z předních výrobců tohoto lahodného pokrmu.
„Při rozhodování, zda přijmu nabídku focení do tohoto kalendáře, pro mě byl stěžejní fakt, že firma LE&CO přislíbila peněžní dar právě Debře. Jejich podpory si moc vážím, jelikož díky tomu může naše sdružení pomoci dalšímu konkrétnímu pacientovi. Děti s touto smrtelnou nemocí potřebují pomoc v každém okamžiku," poděkovala Jitka Čvančarová. LE&CO každým rokem při křtu kalendáře věnuje 100.000,- Kč na dobročinné účely. Letos tuto částku firma rovným dílem rozdělila mezi občanské sdružení Debra, jehož je Čvančarová patronkou a občanské sdružení Dobrý skutek.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Čvančarová: Hubne před očima

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Čvančarová   |   předchozí příspěvek: Jitka Čvančarová: Jako Bond Girl na kapotě sporťáku


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (77)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (67)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období