iHOT

Jitka Asterová vyhraje sázku: Už zhubla čtyři centimetry

00:02 | 19.04.2014

Jitka Asterová se před časem vsadila, že zhubne do šatů návrhářky Tatiany Kovaříkové a vypadá to, že sázku vyhraje. Už teď má totiž o čtyři centimetry méně v pase a přes boky.Asterová tedy hubne skoro zázračně. Bez úpravy jídelníčku nebo bez drastické diety zatím dorazila na dvě ošetření novou metodou Vanquish.„Zajímá mě, jak vypadám a ráda se hezky obléknu. Přestože se snažím jíst poměrně zdravě a cvičím jógu, tuk v oblasti břicha se mi pořád usazuje, a já ne a ne se ho zbavit. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet právě tuto metodu, která se zaměřuje právě na pas a boky. Nyní mám za sebou první dvě ošetření a jsem opravdu nadšená," neskrývá radost z ubývajících centimetrů Jitka Asterová.Herečka se tak už těší, jak si vyjde ke Kovaříkové do butiku pro šaty, jež sice před několika týdny oblékla, ale byla v nich pořádně natěsno.„Pokud vše půjde podle mých představ a možností VANQUISHTM, budu trávit bez obav celé léto ve vypasovaných letních šatičkách nebo v bikinách u vody," plánuje nadšeně Jitka Asterová.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Asterová vyhraje sázku: Už zhubla čtyři centimetry

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Asterová   |   předchozí příspěvek: Jitka Asterová: Marně hubne. Teď to chce zvládnout za tři měsíce

Jitka Asterová: Marně hubne. Teď to chce zvládnout za tři měsíce

00:02 | 09.03.2014

Moderátorka a herečka Jitka Asterová v posledních měsících hodně shodila. Ve svých čtyřiapadesáti letech radikálně změnila jídelníček a pravidelně cvičí. Špíčků na břiše se ale zbavit dosud nedokázala. „Ačkoli pořád cvičím a snažím se žít zdravě, tuk v oblasti břicha se drží a nepodařilo se mi ho ani po čase zbavit. Nejvíc mě štve to, že mám plnou skříň krásných vypasovaných šatů a nemůžu je nosit," postěžovala si Asterová.
Když ale viděla, co dokáže nový přístroj, jímž lze bezbolestně a neinvazivně odstranit tuk, vsadila se, že výrazně do tří měsíců zhubne.
Asterová se chce tuku na břiše zbavit za každou cenu. Módní návrhářka Tatiana Kovaříková jí ušila krásné vypasované šaty, které ovšem Jitka nedopne. Na večírku se herečka veřejně vsadila, že po absolvování čtyř ošetření do tří měsíců šaty oblékne. Na konci května tak bude muset ukázat, jestli se jí to povedlo.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Asterová: Marně hubne. Teď to chce zvládnout za tři měsíce

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Asterová   |   předchozí příspěvek: Jitka Asterová se chlubí: Zhubla šest kilo

Jitka Asterová se chlubí: Zhubla šest kilo

00:02 | 02.02.2014

Jitka Asterová je mimo jiné pověstná svou vášní pro cvičení, kterým si udržuje svoji postavu. Teď se ale rozhodla, že hubnout se dá i mnohem pohodlněji, tedy správným jídelníčkem. „To se můžete ucvičit, ale pro ladnou ženskou postavu je potřeba hlavně správně jíst. Ač jsem velký příznivec cvičení, tak mám vyzkoušené, že zhubnout se dá i bez cvičení, ovšem bez správného stravování nikoliv," tvrdí teď Asterová.
Herečka a moderátorka se přihlásila na kurz vaření nejkrásnější české nutriční terapeutky Lady Noskové a všem dokázala, že to jde. Už má totiž šest kilo dole.
„Dřív se říkalo, že když chce žena zhubnout, musí se prostě začít omezovat - protože pro krásu se musí trpět, že?," rozesměje se a pokračuje: „sama jsem si tím prošla a zjistila jsem, že když člověk delší dobu hladoví, má po určité době chuť vyjíst celou ledničku...a jednou to prostě udělá, protože tyhle cesty nikam nevedou, " kroutí hlavou Jitka Asterová.
Jitka s Ladou připravily na kurzu spoustu chutných a netradičních pokrmů z luštěnin jak pro hlavní chod, tak pro povolené mlsání. A co konkrétně vařily? Fazolové brownie, lososa s černou čočkou, marocký mrkvový salát s cizrnou, papriku plněnou sójovými boby.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Asterová se chlubí: Zhubla šest kilo

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Asterová   |   předchozí příspěvek: Jitka Asterová: Zase bude radit o sexu

Jitka Asterová: Zase bude radit o sexu

00:04 | 22.02.2012

Herečka a moderátorka Jitka Asterová dlouhá léta v živých rozhlasových přenosech mluvila o sexu, a nyní se k oblíbenému tématu vrací.
V hromadném sexuálním koučingu bude rozebírat lásku a sex, svádění a cokoliv dalšího si jen umíte představit. Pro Asterovou ostatně žádná novinka.
Herečka má totiž příští týden premiéru hry Slečna Abigail, kde všechny tyhle věci bude rozebírat přímo z pódia divadla U Hasičů.
Ostatně  předpremiéře si Asterová výborné představení vyzkoušela už na Vylentýna, a měla obrovský úspěch. Téma, které zajímá snad všechny jí také obrovsky sedí. A na svoji matku se na předpremiéru přišla podívat i mladá herečka Anna Linhartová, která je jednou z talentovaných mladých hereckých nadějí. Náročnou roli, kdy je po celou dobu na pódiu v podstatě sama, zvládá Asterová bravurně, sekunduje jí jako stepař a masér Lukáš Pavlásek.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Asterová: Zase bude radit o sexu

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Asterová   |   předchozí příspěvek: Jitka Asterová: Na Noida roztáhla nohy

Jitka Asterová: Na Noida roztáhla nohy

00:04 | 06.02.2012

Moderátorka pořadu Prominenti Jitka Asterová doslova šokovala rockera Václava Noida Bártu. Přímo v televizním studiu, kde měla Noida jako hosta, před ním roztáhla nohy.
Asterová si ale naštěstí nevzpomněla na svoji kariéru moderátorky rozhlasového pořadu o sexu a chtěla se před Noidem jen blýsknout, když mu předvedla ukázkovou roznožku.
Pro dvaapedesátiletou Asterovou to totiž není žádný problém. V mládí dělala aktivně gymnastiku a krasobruslení a roznožku ukazuje téměř na počkání.
Navíc má důvod k dobré náladě. Její dcera, herečka Anna Linhartová totiž v sobotu získala nominaci na Českého lva za vedlejší roli v Hřebejkově filmu Nevinnost, kterým debutovala na filmovém plátně.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Asterová: Na Noida roztáhla nohy

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Asterová   |   předchozí příspěvek: Jitka Asterová: Jožin z bažin a ledvinka Dolce & Gabbana


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Marta Jandová (75)
Dara Rolins (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (71)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období