iHOT

Jan Dolanský: Je synem Petra Štěpánka?

00:02 | 08.10.2012

Seriál Cesty domu pokračuje dalšími dramaty.
Romanovi nedá spát přívěsek, kterého si všiml u Evy. Moc dobře jej zná. Patřil jeho matce, která ho dostala od svého přítele. A nosila ho, dokud nezemřela. Pro Romana není těžké dát si dvě a dvě dohromady. Přítel jeho matky musel být tedy Václav Janák. Roman má ale na Václava spoustu otázek. Když jej nenajde v nemocnici, pro odpovědi si přijde k Filipovi do domu, kam se Janákovi i s Helenou zatím uchýlili. Roman si na nezvanou návštěvu přinese i pitevní zprávu o smrti své matky, kterou si obstaral. Co se z ní Roman dozvěděl? A co dalšího mu Václav o osudovém vztahu s Romanovou matkou ještě prozradí?
Helena nesouhlasí s tím, že Václav podepsal reverz a odešel z nemocnice. Naléhá na Rudolfa, aby ho přemluvil k operaci. Ale Rudolf ví, že to nemá smysl. Václav už nechce ztrácet čas v nemocnici a chce být se svou rodinou. Děti už zabezpečil tím, že jim dal peníze z prodeje firmy. Teď je na řadě Helena. Václav by umřel jako šťastný muž, kdyby si jej vzala. O svatbě s ní mluvil v minulosti už mnohokrát, ale ona pokaždé odmítla kvůli jeho dětem. A Václav se s nimi teď radí, chtěl by, aby se svatbou souhlasily. Eva je zásadně proti, Helenu nesnáší a netají se tím, její požehnání táta rozhodně nedostane. Jak se k tátovu poslednímu přání postaví Filip? A co Václav udělá? Požádá Helenu o ruku?
Večeře, na kterou Vencla pozvala vrchní z kardiochirurgie, se poněkud zvrtla. O tom, že se Vencl líbal s Dášou, si povídá celý špitál. Vencl je sice na Aničku trochu naštvaný, že z večeře utekla a dostala ho do tak bláznivé situace, ale protože se mu mladá učitelka líbí, rozhodne se pro druhý pokus. Pozve Aničku na večeři. Netuší ale, že mu Ríša překazí plány. Když Anička čeká na Vencla před nemocnicí, Ríša jí řekne, že Vencl musí zůstat v nemocnici. Anička se tedy sebere a odejde. Co udělá Vencl, až zjistí, že mu Ríša zkazil rande? A s kým půjde nakonec Anička na večeři?
Na policii se objeví nečekaný případ. Z Francie přijel Lukáš, který si chce promluvit se Sylvou. Jenže ta ho nechce pustit do vily a zavolá na něj policii. Lukáš prosí Honzu, aby ho vzal do vily on. Chce se Sylvě omluvit a všechno jí vysvětlit. Hlavně jí potřebuje říct, že bez ní nechce být. Lukáš sice sedí u Bernátových v jídelně, ale Sylva nikde. Zpanikařila, sebrala se a utekla. Všichni o ni mají strach a Bára by nejraději vyhlásila pátrání. Kde se Sylva nakonec objeví? A co odpoví Lukášovi na jeho vysvětlování?

Prohlédněte si celou sérii Jan Dolanský: Je synem Petra Štěpánka?

Všechny příspěvky v kategorii: Jan Dolanský   |   předchozí příspěvek: Jan Dolanský: Manžel Lenky Vlasákové utíká k Jindřichovi

Jan Dolanský: Manžel Lenky Vlasákové utíká k Jindřichovi

00:03 | 24.06.2010

Herec Jan Dolanský, který je manželem herečky Lenky Vlasákové, dohání na poslední chvíli, co se dá. Už koncem týdne ho totiž čeká premiéra Jindřicha IV., který se v rámci Shakespearovských slavností bude dávat na Pražském hradě.
Dolanský a jeho herečtí kolegové tak zkoušejí i v noci a není vyjímkou, že zkoušky začínají před půlnocí a končí nad ránem.
Spolu s Dolanským podobně "trpí" například Ladislav Mrkvička, který hraje samotného Jindřicha, oblíbenec z Ordinace v růžové zahradě Martin Písařík, nebo Zdeňka Žádníková s Vendulou Křížovou.

Prohlédněte si celou sérii Jan Dolanský: Manžel Lenky Vlasákové utíká k Jindřichovi

Všechny příspěvky v kategorii: Jan Dolanský   |   předchozí příspěvek: Jan Dolanský: Na procházce se synem

Jan Dolanský: Na procházce se synem

00:03 | 10.06.2010

Jan Dolanský, dlouholetý přítel herečky Lenky Vlasákové, kterou proslavil snímek Ženy v pokušení, vyrazil se čtyřletým synem Maxem na procházku do města. Na tom by ještě nebylo nic zvláštího, ale Dolanský i s Maxem dorazil na tiskovou konferenci k nadcházejícím Shakespearovským slavnostem, kde se Dolanský objeví v premiérové hře Jindřich IV.
Dolanský je totiž uznávaným divadelním hercem a úzkostlivě se vyhýbá veškerým komerčním projektům. Těm se zase nevyhýbá jeho přítelkyně Lenka Vlasáková, která se nedávno v televizi přiznala, že musí platit hypotéku na dům, který si s Dolanským pořídila. Vlasáková hraje v nekonečném seriálu Ulice, ale Dolanský tvrdí, že ji za dobu existence této série ještě v televizi vůbec neviděl. Moc se totiž na ni nedívá.

Prohlédněte si celou sérii Jan Dolanský: Na procházce se synem

Všechny příspěvky v kategorii: Jan Dolanský


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Taťána Kuchařová (80)
Marta Jandová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období