iHOT

Dara Rolins: Pořád na útěku, její expřítel si užívá žen a panáků

00:03 | 05.12.2010

Zpěvačka Dara Rolins už měsíc tráví ve Spojených státech, kam utekla se svou dcerou Laurou poté, co se jí rozpadl vztah s hudebníkem Matějem Homolou.
Na toho totiž praskla nevěra a pro Rolins to po trablech s bouračkou, při které zemřel člověk, a televizí Nova, která jí zrušila moderování Českého slavíka, byla poslední rána.
Nejmenší hlavu si ze všeho ale zjevně dělá samotný Homola, otec Laury a frontman kapely Wohnout.
Ten se svou skupinou vystoupil na předávání cen hudební stanice Óčko, a poté se v zákulisí dobře bavil. Homola, který se fotoaparátům většinou vyhýbal, tentokrát nejprve ochotně pózoval, a pak si užíval ve společnosti žen a mnoha panáků.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Pořád na útěku, její expřítel si užívá žen a panáků

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Přehrabuje milióny, i když jí hrozí vězení

Dara Rolins: Přehrabuje milióny, i když jí hrozí vězení

00:05 | 25.10.2010

Zpěvačka Dara Rolins možná paradoxně vydělá na své letošní autonehodě, při které zemřel člověk. Podle prosakujících informací se totiž o Rolins v roli porotkyně přetahují televize Nova i Prima.
Oba kanály totiž hodlají na jaře pokračovat v souboji s dalšími talentovými soutěžemi. Zatímco Nova bude vysílat druhou řadu Československé Superstar, Prima získala licenci na X Factor. A v obou soutěžích mají zájem o Daru Rolins, přestože se vysílání rozeběhne v době, kdy zpěvačce bude reálně hrozit z rozhodnutí soudu vězení. Peníze jsou ale velké lákadlo, a jak to tak vypadá, nakonec zvítězí Prima, která hodlá zpěvačku přeplatit několikamiliónovým honorářem.
Vlivem všech okolností vydělá i Marta Jandová, o které v posledních měsících není vůbec slyšet. Přesto se spolu s Rolins postěhuje za tučné peníze také do primáckého X Factoru.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Přehrabuje milióny, i když jí hrozí vězení

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Zachraňuje děti z Konga

Dara Rolins: Zachraňuje děti z Konga

00:17 | 19.10.2010

Charitativní činnosti není nikdy dost a k jednomu z mnoha projektů se připojila i Dara Rolins. Ta v posledních měsících bojuje především sama se sebou, neboť se musí vyrovnat s tím, že při nešťastné dopravní nehodě zabila člověka. Konečně se před pár týdny pustila do práce: koncertuje, zúčastňuje se společenských událostí a samozřejmě i pomáhá, kde se dá. Tentokrát se zpěvačka rozhodla spolu s Lucií Šoralovou, Zdeňkem Podhůrským a modelkami Mašlíkovou, Zimovou a Dvořákovou podpořit akci "Červená lžička", kterou pořádá Magna Děti v tísni na podporu dětí z Konga.  A pomoci můžete i vy: až do 16. listopadu zakoupením červené lžičky v síti kaváren Coffe&Co v Čechách i na Slovensku za 5 korun přispějete na dvě výživná jídla pro jedno dítě z této chudé africké země.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Zachraňuje děti z Konga

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Otevřela si obchod, ale možná půjde do vězení

Dara Rolins: Otevřela si obchod, ale možná půjde do vězení

00:03 | 09.10.2010

Zpěvačka Dara Rolins v posledních dnech vypadala, že už se po autonehodě, při níž zemřel člověk, vrátila zpátky do života. Objevila se hned na několika společenských akcí za sebou a ve čtvrtek dokonce otevřela vlastní designový obchod ByDara. Tam ji dokonce a také zcela vyjímečně, přišel podpořit i její partner Matěj Homola.
Dara ale zářila štěstím i energií jen do rána. Hned druhý den se totiž dozvěděla, že policie případ autonehody uzavřela s tím, že se zpěvačka nevěnovala řízení a Rolins si tak vyslechla obvinění z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Kromě toho, že zcela určitě přijde o řidičák, jí také zcela reálně hrozí vězení. V takovém případě by se Dara do svého designového obchodu nepodívala i několik let.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Otevřela si obchod, ale možná půjde do vězení

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Řádila s Matějem Ruppertem

Dara Rolins: Řádila s Matějem Ruppertem

00:04 | 04.10.2010

Dara Rolins se pomalu po autonehodě, při které zemřel člověk, začíná objevovat ve společnosti. Poté, co se nejprve schovávala před světem a pak dokonce prchla do Ameriky, si Dara pořádně zařádila se svým kolegou Matějem Ruppertem.
Oba totiž byli hosty soutěže Mattoni Grand Drink a společně to na pódiu pořádně rozjeli. Rolins se ale nakonec na párty moc nezdržela a vypadala, že na pozornost fotografů ještě pořád nemá dostatek sebevědomí.
Sebevědomí má rozhodně Simona Krainová, která na večírek dorazila se svým manželem Karlem a ať ve vysokém stupni těhotenství, nenechala si ujít lukrativní kšeft a připravila originální nealko Mattoni koktejl.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Řádila s Matějem Ruppertem

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Vyhýbá se veřejnosti, nevystoupí na festivalu


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Marta Jandová (75)
Dara Rolins (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (71)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období