iHOT

Dara Rolins: Upnula se na Bártu

00:04 | 06.01.2011

Zpěvák Dan Bárta je pro Daru Rolins skoro jako světlo na konci tunelu. Zpěvačka, která v prosinci před svými průšvihy utekla do Los Angeles, se pomalu chystá na návrat do Čech, kde se snad konečně vrátí k práci.
Po kauze autonehody, při které zemřel člověk, a po nevěře přítele Matěje Homoly by se Rolins měla koncem ledna objevit v Praze na několika společenských akcích. Nejvíc si ale plánuje společné turné s Danem Bártou a jeho skupinou Illustratosphere, které bude probíhat v březnu a dubnu. Turné je podle Rolins společným projektem obou muzikantů, zatímco na svých webových stránkách Bárta Rolins prezentuje jako hosta.
V každém případě je určitě dobře, že Rolins má už zase nějaké plány do budoucna. Je to pro ní rozhodně dobrý krok do nového roku.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Upnula se na Bártu

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Pořád na útěku, její expřítel si užívá žen a panáků

Dara Rolins: Pořád na útěku, její expřítel si užívá žen a panáků

00:03 | 05.12.2010

Zpěvačka Dara Rolins už měsíc tráví ve Spojených státech, kam utekla se svou dcerou Laurou poté, co se jí rozpadl vztah s hudebníkem Matějem Homolou.
Na toho totiž praskla nevěra a pro Rolins to po trablech s bouračkou, při které zemřel člověk, a televizí Nova, která jí zrušila moderování Českého slavíka, byla poslední rána.
Nejmenší hlavu si ze všeho ale zjevně dělá samotný Homola, otec Laury a frontman kapely Wohnout.
Ten se svou skupinou vystoupil na předávání cen hudební stanice Óčko, a poté se v zákulisí dobře bavil. Homola, který se fotoaparátům většinou vyhýbal, tentokrát nejprve ochotně pózoval, a pak si užíval ve společnosti žen a mnoha panáků.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Pořád na útěku, její expřítel si užívá žen a panáků

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Přehrabuje milióny, i když jí hrozí vězení

Dara Rolins: Přehrabuje milióny, i když jí hrozí vězení

00:05 | 25.10.2010

Zpěvačka Dara Rolins možná paradoxně vydělá na své letošní autonehodě, při které zemřel člověk. Podle prosakujících informací se totiž o Rolins v roli porotkyně přetahují televize Nova i Prima.
Oba kanály totiž hodlají na jaře pokračovat v souboji s dalšími talentovými soutěžemi. Zatímco Nova bude vysílat druhou řadu Československé Superstar, Prima získala licenci na X Factor. A v obou soutěžích mají zájem o Daru Rolins, přestože se vysílání rozeběhne v době, kdy zpěvačce bude reálně hrozit z rozhodnutí soudu vězení. Peníze jsou ale velké lákadlo, a jak to tak vypadá, nakonec zvítězí Prima, která hodlá zpěvačku přeplatit několikamiliónovým honorářem.
Vlivem všech okolností vydělá i Marta Jandová, o které v posledních měsících není vůbec slyšet. Přesto se spolu s Rolins postěhuje za tučné peníze také do primáckého X Factoru.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Přehrabuje milióny, i když jí hrozí vězení

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Zachraňuje děti z Konga

Dara Rolins: Zachraňuje děti z Konga

00:17 | 19.10.2010

Charitativní činnosti není nikdy dost a k jednomu z mnoha projektů se připojila i Dara Rolins. Ta v posledních měsících bojuje především sama se sebou, neboť se musí vyrovnat s tím, že při nešťastné dopravní nehodě zabila člověka. Konečně se před pár týdny pustila do práce: koncertuje, zúčastňuje se společenských událostí a samozřejmě i pomáhá, kde se dá. Tentokrát se zpěvačka rozhodla spolu s Lucií Šoralovou, Zdeňkem Podhůrským a modelkami Mašlíkovou, Zimovou a Dvořákovou podpořit akci "Červená lžička", kterou pořádá Magna Děti v tísni na podporu dětí z Konga.  A pomoci můžete i vy: až do 16. listopadu zakoupením červené lžičky v síti kaváren Coffe&Co v Čechách i na Slovensku za 5 korun přispějete na dvě výživná jídla pro jedno dítě z této chudé africké země.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Zachraňuje děti z Konga

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Otevřela si obchod, ale možná půjde do vězení

Dara Rolins: Otevřela si obchod, ale možná půjde do vězení

00:03 | 09.10.2010

Zpěvačka Dara Rolins v posledních dnech vypadala, že už se po autonehodě, při níž zemřel člověk, vrátila zpátky do života. Objevila se hned na několika společenských akcí za sebou a ve čtvrtek dokonce otevřela vlastní designový obchod ByDara. Tam ji dokonce a také zcela vyjímečně, přišel podpořit i její partner Matěj Homola.
Dara ale zářila štěstím i energií jen do rána. Hned druhý den se totiž dozvěděla, že policie případ autonehody uzavřela s tím, že se zpěvačka nevěnovala řízení a Rolins si tak vyslechla obvinění z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Kromě toho, že zcela určitě přijde o řidičák, jí také zcela reálně hrozí vězení. V takovém případě by se Dara do svého designového obchodu nepodívala i několik let.

Prohlédněte si celou sérii Dara Rolins: Otevřela si obchod, ale možná půjde do vězení

Všechny příspěvky v kategorii: Dara Rolins   |   předchozí příspěvek: Dara Rolins: Řádila s Matějem Ruppertem


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Taťána Kuchařová (79)
Marta Jandová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období